Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
07.02.2018, 08:25
 
 
puny1, Kirchna01, MShreck, Icehockeyfan2, Kantys3, jovyk, Čaguska, Aceton1,G. Farina, Heini, Jarda72 a FÍF. Nakontaktujte se na mne a to buď na můj facebook a nebo mi napište na email kolatyrZAVINÁČseznam.cz. Díky !!
 
 
Albert57 | Chomutov
07.02.2018, 02:32
 
 
Tak jsem se včera hodně spletl když jsem napsal, že bude vyprodáno. Nu což stalo se chybělo 500 diváků důvod proč nepřišli? TV přenos navíc úterý takový blbí den kdyby se hrálo v neděli v 15.30 a televize by zápas nepřenášela tak by určitě vyprodáno bylo.
churchil: chápu ono je velký rozdíl pokud jde o derby s Litvínovem v SD aréně či Ústím ve stodole kam přišlo 7.000 a po snížení kapacity stadionu 6.192 diváků to byla jiná káva protože stodola měla v té době své kouzlo ostatně o tom mluvil tehdy i Radek Duda
 
 
jiribulis | praha
07.02.2018, 01:50
 
 
Nahrávka Mrázka na gól Růžičkovi byla excelentní. Jenže Mrázek je poté zřejmě opět na marodce... Szathmáry dal gól, ale lepší než Slovák asi dosud ještě není.
 
 
jiribulis | praha
07.02.2018, 01:43
 
 
Oprava mého předchozího příspěvku. Mám u Poletína na mysli naši druhou PŘESILOVKOVOU pětku a pak to, že hráč před brankou zvětšuje manévrovací prostor ne pro protihráče, ale pro své spoluhráče. A ještě dodávám, že Knot dostává na ledě až příliš velké kvantum času. Ne, že by hrál špatně, ale efekt z toho je podle mě bídný...Jenže to bych se vracel k tomu, co tady už dávno uvádím. To je to, že exslávisté mají u trenéra Vládi protekci. A Knot je exslávista...
 
 
jiribulis | praha
07.02.2018, 01:35
 
 
Reakce na higway: dnes velký zklamání ,výsledek , nevypr...
Po dnešku můžeme na desítku zapomenout a vyhnout se baráži bude ještě náročný úkol.Pokud bychom se však do baráže dostali, je podle mě jasné, že v ní v silně deprimovaném stavu, bez podpory obecenstva nemáme reálnou šanci uspět... Dvořák zatím není schopen odehrát zápas, potřebujeme však pro jeho možnost ještě letos reálně za nás zabojovat, aby měl oněch 15 zápasů. Proč ve druhé pětici nechodí na led Poletín, který by plnil to, co v první přesilovkové pětce plní Vantuch, tomu nerozumím. Hráč před brankovištěm soupeře na sebe váže jednoho protivníka a zvětšuje tak manévrovací prostor pro své 4 zbylé protihráče. Takhle před brankářem není nikdo, s výjimkou hráče, který má v držení puk, všichni víceméně stojí na místě a takhle nemožné přesilovky jsme snad nehráli ani za Turka či Čelanského. Otevřeně za to viním trenéra Vláďu! A opět jsme dnes v závěru zápasu po získání jednogólového náskoku zalezli do vlastní třetiny a začali vyhazovat puky.Panebože, nestačila nám snad zkušenost z minulého zápasu v Plzni???
 
 
G.Farina | Chomutov
06.02.2018, 23:55
 
 
Reakce na Albert57: Nějaký čmoud nám počmáral záchody co...
Co by jsi čekal od neandrtálců zhulenejch chemickejma výparama Smajlík
 
 
Albert57 | Chomutov
06.02.2018, 23:11
 
 
Nějaký čmoud nám počmáral záchody co tam bylo napsáno není zas tak těžké uhodnout.
 
 
Albert57 | Chomutov
06.02.2018, 23:09
 
 
Reakce na Ricci: Tak přátelé, vy si na mě vzpomenete, ty...
Přesně tak jediná cesta do předkola vede přes Spartu má doma Zlín který už v 02 vyhrál takže šance pořád existuje
 
 
06.02.2018, 23:07
 
 
Nechoď, nikdo na tebe není stejně zvedavej Smajlík
 
 
puny1 | drouzkovice
06.02.2018, 22:50
 
 
Reakce na Churchill: Já tedy zápasy s Litvínovem nepovaž...
Tak to jsi rozumný, ale občas takové názory slyším. Ani ne tady na fóru, ale občas se s někým bavíš řekne ti že na stadionu nebyl deset let, ale byla by škoda přijít o derby. Ano ústí mi taky chybí tam se člověk těšil na derby a jejich strojový hokej. U cmoudu jedine co slysis je že mají patent na extraligu a mi jsme pro ne druhořadý klub.
 
 
puny1 | drouzkovice
06.02.2018, 22:44
 
 
Reakce na MShrek: Když jsem se dnes zeptal securiťáka, p...
Ano také jsem šel za pánem v červené bundě po první třetině, že viditelně označení fanoušci Litvínovský vykrikuji sproste výrazy. Týpek byl rozumný a sám mi slušně vysvětlil, že je student a kontroluje akorát vstupenky, kabelky atd. a prostě nevi co a tím. Tím jsem pochopil, že pořadatelská služba nestojí za nic a klubu je naprosto jedno jak to vypadá na tribunách teda musím uznat že na víčka je vysklolil dobře to plni do puntíku.
 
 
06.02.2018, 22:40
 
 
Reakce na Puny1: Tak já to neberu jako samozřejmost. Ale...
Já tedy zápasy s Litvínovem nepovažuji za derby. Vzpomínku na skutečné derby mám zápasy s Ústím. Byly mnoho let (sice o ligu níže) a byly to skutečné derby. Jak pro hráče, tak i pro fandy - a to z obou stran.
 
 
Puny1 | drouzkovice
06.02.2018, 22:30
 
 
Tak já to neberu jako samozřejmost. Ale doufám,že se to povede. Budejky jsou marný, ale pokud tam projde Kladno tak bude neskutečně mediálně, rozhodčími a fanoušky tlačeno k postupu. Pokud to bude Jihlavě lepit tak by mohli se taky udržet. Chápu, že spousta lidí bude argumentovat, že budu chybět derby, ale pokud Litvínov zmizí z extraligove mapy bude to pro nás po finanční a hráčské stránce obrovský přínos.
 
 
Vala | Chomutov
06.02.2018, 22:20
 
 
Seru už na Vás. Na zápas nepřijdu
 
 
kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
06.02.2018, 22:13
 
 
Reakce na jarofenin: já ti to píšu furt, že máš na Spart...
Neboj, nám ty nervy opět začnou v červnu.
Smajlík
 
 
G.Farina | Chomutov
06.02.2018, 22:12
 
 
Reakce na MShrek: Když jsem se dnes zeptal securiťáka, p...
Mág ti to vysvětlí Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
jarofenin | CV hokej pod vedením Veverky ml. je cesta do pekel
06.02.2018, 22:10
 
 
Reakce na Ricci: Tak přátelé, vy si na mě vzpomenete, ty...
já ti to píšu furt, že máš na Spartu zapomenout, jenže to ty nééé Smajlík
ale výhodu to má... 4. března nám skončí sezóna a můžem se smát těm, kteří se budou dál nervovat
 
 
MShrek | Chomutov
06.02.2018, 22:05
 
 
Když jsem se dnes zeptal securiťáka, proč jsou do sektoru J vpuštěni fanoušci v žlutočerném,tak mi odpověděl, ať se obrátím na vedení klubu.
 
 
Ricci | Pir84ever!
06.02.2018, 22:04
 
 
Reakce na Puny1: Zklamaní,ale jedeme dál a hlavní je ext...
Tak já si to taky zkusím: Na to zapomeň! Smajlík Litvajz nespadne, nebude ho mít kdo poslat dolů. Budějky jsou matný, a když to budou Vary, tak v regionu zas nebudeme sami Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
06.02.2018, 22:02
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Na Spartu zapomeň ... :)) :))...
No tak jo... Mám dnes nakonec dobrou náladu. Falcon Heavy úspěšně odstartoval a jeho tři boostery opět přistály. Elon Musk rullez! Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.