Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hoty | Piráti Chomutov
10.01.2018, 23:30
 
 
A jak nás žrali někteří jejich blbci Smajlík
Sklenička, Klobouček atd. Smajlík Bylo to super. Plný stadiony a nervy jako blázen. Byl jsem tam mnohokrát ani nevím kolikrát Smajlík
 
 
jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
10.01.2018, 23:19
 
 
Reakce na hoty: Prožívali jsme tam ty nejžhavější derby....
Asi tak Smajlík
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
10.01.2018, 23:15
 
 
Reakce na hoty: Prožívali jsme tam ty nejžhavější derby....
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
hoty | Piráti Chomutov
10.01.2018, 22:55
 
 
Prožívali jsme tam ty nejžhavější derby.
Kam se se Re Litvínov
 
 
hoty | Piráti Chomutov
10.01.2018, 22:52
 
 
Ústí zajebaný jéé Smajlík a oni na nás pokřikovali - Pééníízéé, pééníízéé Smajlík Smajlík
 
 
Radarek | #vrátíme_se_silnější
10.01.2018, 22:34
 
 
Reakce na jarda72: Tak to je. Ambice postoupit nejsou, c...
Taky si na některé okamžiky vzpomenu,pokaždé,když tam s mladym jedem na zápas Smajlík
 
 
10.01.2018, 22:22
 
 
Reakce na jarda72: Tak to je. Ambice postoupit nejsou, c...
Smajlík
 
 
jarda72 | #stop_partě_od_kocoura
10.01.2018, 22:21
 
 
Reakce na Radarek: 620 lidí v ústí?Hodně to šlo dolu :o ...
Tak to je. Ambice postoupit nejsou, chodi jen hodne skalni fandove. O vikendu jsem tam byl s malym na mistraku a hned jsem si v hlave prehral Grofakovo gol. S Ustim to bylo vzdycky derby a vzpominky zustanou 👍
 
 
jiribulis | praha
10.01.2018, 21:54
 
 
No a zapomněl jsem na ještě jeden, možná jeden z nejdůležitějších faktorů včerejšího zápasu. Rozhodčí byli velmi objektivní a celkově nás po delší době nepoškodili. Snad jen Jarůšek zákrok od Dietze na sebe přifilmoval a Dietz byl vyloučen.
 
 
jiribulis | praha
10.01.2018, 21:47
 
 
Ještě ke včerejšímu zápasu. Podali jsme opravdu velmi dobrý výkon. Šlo o naprosto vyrovnaný zápas kde jsme měli ale na vyložené šance navrch.nKnot je, jak jsem tu nedávno uvedl, do určité míry náhrada za Ruttu a to i s tím, že stejně jako Rutta je lepší v útočné než v obranné fázi hry. Včera byl na ledě u obou branek Sparty, ale v jednom případě to podle mě určitě nešlo na jeho vrub.Jako velmi platný hráč se postupně jeví Dlouhý, bylo by dobré jej tu udržet, minimálně do doby návratu Tomici na led. Jestli ještě letos ovšem on i Dvořák budou ještě hrát je podle mě nejisté.Chlouba provedl trestné střílení brilantně. Je to ovšem hráč do útočné třetiny, pro obranou fázi bohužel zdaleka ne tak.
 
 
higway | holy driver
10.01.2018, 21:23
 
 
Reakce na Pšouk: Tak vcelku souhlasím, ale pokud se sest...
ano strašák sestupu zmizel ,ale v pořád v tom vidím šanci pro mladé hráče kteří by pod hrozbou sestupu jen zahřívali lavičku prostě rok se hraje na chvostu ale další sezonu to může být posun vejš.Na druhou stranu kolik je v II.lize týmu který chtěj vejš a hlavně maj na to chechtáky 2-3 ?Vsetín je zpátky tam byla vidět chuť se vrátit a nakonec i divácký zájem.
 
 
Pšouk | Chomutov
10.01.2018, 21:04
 
 
Reakce na higway: dle mého uzavření ligy hokej nederaduj...
Tak vcelku souhlasím, ale pokud se sestupovalo byl to tlak na mančafty, aby aspoň trochu makaly, ten strašák tam prostě byl a minimálně tek chvost tabulky musel o něco bojovat, vyjma celků toužících po exl., myslím, že i ta Kadaň by musela hrát jinak, pokud by jí hrozil sešup.
 
 
higway | holy driver
10.01.2018, 20:59
 
 
Reakce na Pšouk: Tak jsem to zkouknul a ta I.liga šla d...
dle mého uzavření ligy hokej nederaduje 95% týmu stejně žádné postupové ambice nemá.Dlabou no jestli to berou jen jako zaměstnání tak se nedivím přece jen by měli mít do hry nějakou tu chuť.Návštěvnost no na sport vůbec chodí málo lidí a když tak jen když se daří na rozdíl třeba od němců který přijdou i na "krajskej přebor" prostě se sportem umí bavit.
 
 
10.01.2018, 20:35
 
 
Velký podíl na tom, jak sport v Ústí dopadl má samotné město, res. ti, kteří ho vedli a vedou. Pamatuji se na veliké reklamy, billboardy - ÚSTÍ NAD LABEM MĚSTO SPORTU. To už dávno není pravda. Dále si pamatuji, jak fotbalisté bojovali s nepřízní těch, co město vedli. Nosili si domů prát od dresů, přes tepláky po ponožky vše. Kopačky si kupovali ze svého. Měl jsem tam známé. Byli to bratři Pelcové. Hokejisté jsou na tom v současnosti také špatně. Fakt je mi jich moc líto. Derby s Ústím bylo Derby s velkým D. Až na ty policejní manévry. Jak píše Pšouk. Nechci tak dopadnout. Na sport v Ústí nebyl dostatek peněz a pak staví lavičky za desetitisíce.
odkaz
 
 
krokuss | Chomutov
10.01.2018, 20:25
 
 
Reakce na Adjuk: Jukals jak usti zahralo tu triminutovou...
To byla zoufalost rozhodně to není ani zdaleka Ústí které jsme znali tak ono ruku na srdce hrát za 60mil. 1.ligu byl jiný fičák a jiné persony. ;-) Kdepak ti hráči a to bohatství Slovánku dnes je?! :-)
 
 
Pšouk | Chomutov
10.01.2018, 20:23
 
 
Tak jsem to zkouknul a ta I.liga šla dobře dolu, to uzavření soutěže ten hokej degraduje, celky
které nemají o co hrát na to dlabou. To za našich bojů s Ústím to bejval jiný hokej. Jinak je mi toho Ústí vážně líto, tohle si nezasloužili, ať mezi námi bylo co bylo. Připomíná mi to nás ve II.NHL, prázdný zimák bez reklam, 200-300 nadšenců, který žili hokejem a chodili fandit. Smajlík Práce morčete a Šindela, doufám, že mi tak nikdy neskončíme. Smajlík Smajlík
 
 
10.01.2018, 20:21
 
 
Adjuk, vše nej nej k dnešním narozeninám odkaz
 
 
Adjuk | Piráti Chomutov
10.01.2018, 20:13
 
 
Reakce na Krokuss: Tak ke konci to už byl poměrně hokej ...
Jukals jak usti zahralo tu triminutovou presilovku 5 na 3? To je fakt druha liga. Ale i v ni ti kluci aspon trochu brusli.
 
 
Adjuk | Piráti Chomutov
10.01.2018, 20:12
 
 
Reakce na Radarek: 620 lidí v ústí?Hodně to šlo dolu :o ...
Az je mi lito kam se to v Usti dostalo. Ten nezajem.
 
 
Krokuss | Chomutov
10.01.2018, 20:10
 
 
Tak ke konci to už byl poměrně hokej ale ten začátek byl jako když si hoši odskočili od soustruhů zahrát sranda-mač! ;-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.