Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.02.2018, 11:31
 
 
Reakce na Churchill: Zeman se nedostavil. A tak českým s...
On tam pluje na svém gumovém člunu. Zpoždění zavinily špatné větry.
 
 
09.02.2018, 11:19
 
 
Tresty rozhodčím - detailní informace
Sezóna: 2017/2018
Soutěž: Tipsport extraliga
Utkání: 336 Chomutov - Litvínov
Datum utkání: 06.02.2018
Rozhodčí: P. Úlehla
Popis: Na základě zprávy delegáta uložen trest za chybné vyloučení hráče D č. 20 za vražení z nepřípustné pozice a především za neuložení osobního trestu hráči D č. 71.
Rozhodčí Pokuta [Kč] Druh trestu
P. Úlehla 0,00 odebrání delegace na 1 delegované utkání ELH
 
 
09.02.2018, 09:40
 
 
Zeman se nedostavil. A tak českým sportovcům přál slovenský prezident
odkaz
Je pod tím zajímavá diskuze. Tedy pro ty, co nežijí v permanentní bublině
 
 
henrymorgan | Most
09.02.2018, 09:31
 
 
Na svazu mají ale vymaštěné hlavy. Brzy budeme chodit na divadelní představení jménem hokejový zápas.
 
 
Pšouk | Chomutov
09.02.2018, 08:36
 
 
Reakce na Kreon: Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom,...
Tak souhlasím, byly to jedny z nehezčích zápasů a i bodově se dá říci dařilo, ti kluci tam fakt lítali a napadali i ten herní projev byl hokejovější, dokázali přecházet přes střední pásmo bez nahazování a žádný puk pro ně nebyl ztracený. Taky mě mrzí, že nedostali další šance. Smajlík
 
 
09.02.2018, 08:02
 
 
Doufejme, že to dopadne dobře :
odkaz
 
 
hoty | Piráti Chomutov
09.02.2018, 07:58
 
 
Reakce na jiribulis: Voskovec a Werich říkali, že náhoda...
A my jsme zase utřeli nos.
Smůla?
 
 
jiribulis | praha
09.02.2018, 01:19
 
 
Voskovec a Werich říkali, že náhoda je vůl. Včera jsem zjistil, že to tak asi vážně bude. Mluvil jsem včera s Mgr. Andrejem Čírtkem, kterého již několik let znám a zjistil jsem, že dělá tiskového mluvčího Tatry Kopřivnice, t.j našeho málem sponzora. Namísto nás sponzoruje Tatra hokejisty Pardubic, ale je to tak, že ne Tatra, ale holding Czechoslovak Group je generálním sponzorem pardubického hokeje a vlastní 65% akcií kopřivnické Tatry. V Pardubicích a Přelouči jsou nějací subdodavatelé Tatry a proto si Czechoslovak Group vybral tohoto partnera...
 
 
08.02.2018, 23:50
 
 
Reakce na kolatyr: http://www.cslh.cz/clanek/3565-valna-...
No to mě taky. Zas kouzelná formulka-kluby si to odhlasovaly.To je ještě větší paskvil než byl. Buď je to "normalizace" jak prase a máme se na co těšit, a nebo to pomalu půjde do vytracena. Ale obávám se, že za a) je správně.
 
 
JaroFenin | CV hokej pod vedením Veverky ml. je cesta do pekel
08.02.2018, 21:35
 
 
Reakce na Albert57: Olomouc-Pardubice 5:3 tento výsledek...
to spíš bude příští rok Marek Hilšer zvolen za prezidenta než budou naši za měsíc hrát předkolo play-off
 
 
Albert57 | Chomutov
08.02.2018, 21:18
 
 
Olomouc-Pardubice 5:3
tento výsledek znamená, že nyní už můžeme v tabulce stíhat jen Spartu a BK takže naděje umírá rby škoda těch ztracených 4 bodů s Plzní a Litvínovem. Myslím, že i prezidentský kandidát Marek Hilšer který byl přítomen v SD aréně kde sledoval derby proti Litvínovu věří v náš postup
 
 
08.02.2018, 20:17
 
 
Reakce na Marťass: Jak mám poznat, co se může a co nemůž...
odkaz
Zajímalo by mne, jak se chovali zástupci klubů. Minule v tom Plzeň a Hradec nechali.
 
 
Marťass | Piráti Chomutov
08.02.2018, 20:12
 
 
Jak mám poznat, co se může a co nemůže ? odkaz Smajlík Smajlík
 
 
08.02.2018, 20:12
 
 
To, že rozhodčí Úlehla dostal za chyby v zápase s čmoudama stopku nám moc nepomůže Smajlík
 
 
higway | holy driver
08.02.2018, 17:28
 
 
Reakce na Kreon: Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom,...
hm v Kadani nastupujou pravidelně IT 15 minut a vějš přesně jak chtějí odborníci tedy hrajou a prozazujou se ? Ne a to má být důvod aby hráli e-ligu ?Soupeři ve WSM jsou slabší pomalejší.Jestli to maj za Kadaň na praku tím hůř to by jen svědčilo o tom jakej maj k hokeji přístup.Nejsou to už žádní zajíci hráč kterej chce hrát e-ligu musí v WSM lize ne přímo dominovat ,ale být rozhodně lepší než 95% ostatních.A Piráti dávaj hračům z farmy asi největší prostor ze všech týmů.Lauko to je jinej případ to je pořád kluk ohromnej talent a byla by škoda ho utavit má čas a všechno před sebou potřebuje dle trochu nabrat hmotu a pak ho NHL téměř nemůže minout.
 
 
08.02.2018, 13:36
 
 
Reakce na Kreon: Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom,...
Tak fajn, ty kluci o kterých tady píšeš hrajou v Kadani. Ty chceš, aby hráli u pirátů a měli icetime 15 min. Proč ne, když na to budou mít. Já nejsem přesvědčenej, že na to mají hrát tolik minut zápas co zápas v extralize. Otázka, proč je Kadaň tam kde je s hráči, které tady chceš ? A ještě jedna otázka, myslíš že lépe bruslit a napadat, než Huml stačí ??? A o žádné nutnosti, aby Laukič odpočíval jsem nepsal ! Jen píšu, že je to hodně mladej kluk a je toho všeho na něj trochu moc a proto i ten pokles formy, ale to je prostě normální.
 
 
08.02.2018, 13:25
 
 
Reakce na Rcts: Opět musím souhlasit. Navíc má obrovskou...
Řekneš mi kolik 17-letých hráčů dostalo v ostatních týmech tolik prostoru jako letos Laukič ? A že teď nehraje ? Už jsem to psal včera myslím, že toho na něj bylo letos trochu moc a po MS 20 se mi zdá unavenější, ale logicky je mu kolik mu je, navíc první sezóna mezi A týmem. Přece tady nemůžete čekat, že se to na něm postaví. Já si myslím, že naopak těch zkušeností nabral letos hodně a to díky Růžovi, že mu dal důvěru.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
08.02.2018, 13:16
 
 
Reakce na Ricks: Šťovíček, Hlava, Szathmáry, Lauko, Luke...
Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom, že nedostávaj takovou šanci, aby to mělo smysl jak pro ně tak i pro mančaft. Za šanci rozhodně nepovažuju to, že odehraje dva zápasy, v nich s bídou po pěti minutách a pak jdou zpátky do Kadaně. I hokejový odborníci jednoznačně tvrdí, že tihle kluci když už mají hrát, tak aby to bylo k něčemu platné, tak musí mít za zápas aspoň 10-12, lépe 15 minut. A když si projdeš icetime uvedených hráčů v zápasech, tak ta čísla na výjimky hovoří za vše..... A přitom snad každý pozná, že ti kluci bruslí o dost rychleji a napadají lépe než Huml a spol. Nejlepší zápasy pro oko diváka (a že jich bylo letos jak šafránu) a vlastně i bodově byly ty čtyři zápasy v řadě, co jsme vyhráli za dva body, když byli na marodce Růža, Sklenář, Tomica, Skokan a místo nich hráli tihle kluci s větším icetimem, díky kterému jsme byli jednak dravější, aktivnější a hokejovější a jednak ostatní lajny se staršíma pardálama pošetřovaly síly, což se také projevilo ke konci zápasů.
A Laukovi a jeho nutnosti "odpočívat" po proběhlém mistrovství U20, mám informace poněkud jiné. On na těch U20 taky neměl logicky kdovíjakej icetime.
 
 
Rcts | of the House Stark
08.02.2018, 13:00
 
 
Reakce na Muv: Ono třeba stačí, že tím jeho ježděním a l...
Opět musím souhlasit. Navíc má obrovskou rychlost i snahu. Potřebuje zkušenosti, které tím, že má pár minut IT asi nenabere.
 
 
Muv
08.02.2018, 12:25
 
 
Reakce na Ji: je to hezký že Lauko vítá po ploše,bruslí ...
Ono třeba stačí, že tím jeho ježděním a lítáním se v té chvíli nedostane soupeř k nám do třetiny a nedá nám góla. Naopak většinou vybojuje pásmo a následně mohou dát gól ostatní spoluhráči.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.