Mladší dorost neudržel dvoubrankové vedení a v Litvínově padl v prodloužení 2:3

Napsal 15.11.2012 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Mladší dorost Pirátů zavítal v dalším kole extraligy mladšího dorostu na led Litvínova a hned udeřili ve čtvrté a páté minutě. Domácím se podařilo do konce třetiny snížit snížit. Ve druhé třetině po 38. vteřinách domácí srovnali a jelikož už žádná branka nepadla, utkání dospělo do prodloužení. V něm se v čase 62:30 min. prosadili domácí a dokonali tak obrat v utkání. Mladí Piráti tak odjíždějí jen s jedním bodem.
15.kolo čt 15.11.2012
LIT
3:2p(1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Litvínov
Sklíba (Karlík).- Březák, Najman, Pelikánová, Urbánek, Macháč, Chmelař, Vébr, Bárdoš, Havelka, Šíp, Drašar, Helt, Reichel, Rameš, Bečvář, Jícha, Brzek.
Štefka (Strejc) – Toman, Stuchlík, Novák D., Lyszcarczyk, Novák A., Knobloch, Kulich, Svoboda, Lidák, Gröger, Rnidoš, Dejmek, Adámek, Jindra, Rohla, Hlaváček.