Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorostenci rozstříleli Ústí nad Labem, Eric Mežnar se blýskl čtyřmi góly

Napsal 08.12.2016 Martin Penker
C h o m u t o v - V rámci čtvrtého kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu zavítali Piráti na led ústeckého Slovanu. Piráti vstoupili do utkání velice dobře, když se už v první minutě trefil Prokop. Domácí sice dokázali v sedmé minutě vyrovnat, ale Piráti nakonec první třetiny vyhráli zásluhou Bendy. Ve druhé třetině padly hned čtyři branky. Nejdříve se trefil Vaněk a po vyrovnávaní se střelecky prosadili Kastner a Šafránek. Ve třetí třetině opět úřadovali Piráti a výsledkem 2:4 nakonec zvítězili v Ústí 4:9 a připsali si na své konto již čtvrtou výhru v řadě.