V generálce na 1. ligu prohráli hráči KLH i druhý přátelský zápas s Kadaní

Napsal 08.09.2009 Pavel Kadeřábek
Kadaň - V první třetině se domácí po rychlých brankách v 9. a 10. minutě ujali vedení po přesných trefách Jiřího Charouska a Jakuba Bauera. Když Chomutov nedokázal využít v závěru ani dvojnásobnou početní přesilovku, šlo se do kabin za zaslouženého domácího dvoubrankového vedení.Ve druhé třetině chomutovští snížili Františkem Bombicem v přesilovce ve 28. minutě. Vyrovnání se hosté zaslouženě dočkali ve 33. minutě, když se z dorážky prosadil Ondřej Fiala. Začátek 3. třetiny vyšel opět lépe domácím, které poslal v 45. minutě do vedení Tomáš Polanský. Na konečných 4:2 zvýšil v 53. minutě domácí Branislav Fábry.