Přípravná utkání 2016

přát., pá 29.7.2016
Piráti Chomutov - Avangard Omsk (RUS, KHL) Chomutov - Omsk
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Poletín (Račuk), 19. Růžička (Poletín, Valach), 44. Chrpa (Huml) Avangard Omsk (RUS, KHL): 59. Burdasov (Kutějkin)
Vyloučení: 6:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 17:29 Rozhodčí: Kostourek, Hlinka – Danylec, Belko
přát., út 2.8.2016
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov Liberec - Chomutov
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky - Bílí Tygři Liberec: 21. Bartovič (Bližňák, Jánošík) Piráti Chomutov: 31. Huml (Poletín), 55. Kämpf (Kudělka)
Vyloučení: 6:7 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:16 Vyšší tresty: Bartovič (Liberec) 10 minut, Lakatoš (Liberec) 5 minut a do konce utkání
přát., út 9.8.2016
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov Plzeň - Chomutov
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky - HC Škoda Plzeň: 40. Svoboda (Johnson, Kratěna), 48. Kubalík (Indrák, Stach), 55. Kubalík (Stach, Indrák), 59. KratěnaPiráti Chomutov: 37. Račuk (Kämpf)
Vyloučení: 6:7 Využití: 3:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 19:22 Rozhodčí: Svoboda, Sýkora – Pešek, Jelínek Vyšší tresty:
přát., čt 11.8.2016
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň Chomutov - Plzeň
5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 8. Skokan (Flemming, Dlapa), 11. Kudělka (Růžička, Kämpf), 17. Račuk (Skinner, Sklenář), 28. Šťovíček, 29. Flemming (Huml, Kaše)HC Škoda Plzeň: 33. Kubalík (Indrák, Kracík)
Vyloučení: 6:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 22:26 Rozhodčí: Turčan, Petružálek – Coubal, Rozlílek
přát., čt 18.8.2016
HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
Branky a nahrávky - HC VERVA Litvínov: 18. J. Černý (Gula), 20. Trávníček (J. Černý), 21. Lukeš, 35. Nejezchleb (R. Hanzl), 43. Válek (Jurčík, Sörvik), 43. Hübl (Sörvik), 59. Pavelka (R. Hanzl)Piráti Chomutov: 11. Huml (Vondrka, Skinner), 27. Poletín (Kämpf), 44. Kämpf (Rutta, Skinner), 56. Tomica (Růžička, Koblasa)
Vyloučení: 2:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 25:27 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Kokrment, Rozlílek
přát. (Chemnitz), so 20.8.2016
Eispiraten Crimmitschau (GER) - Piráti Chomutov Crimmitschau - Chomutov
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky - Eispiraten Crimmitschau (GER): 43. Schietzold (Bucheli, Walsh)Piráti Chomutov: 5. Vondrka (Rutta), 28. Vondrka (Kudělka, Rutta), 37. Šťovíček (Szathmáry, Račuk), 46. Rutta (Huml)
Vyloučení: 7:5 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 14:48 Vyšší tresty: Pinizzotto (Crimmitschau) 10 minut
přát., út 23.8.2016
Piráti Chomutov - HC Red Ice Martigny-Verbier (SUI) Chomutov - Martigny
6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 12. Šťovíček (Havel, Kaše), 17. Huml (Vondrka, Kaše), 32. Dlapa (Šťovíček), 45. Skokan (Koblasa, Skinner), 50. Rutta (Skinner, Vondrka), 56. Kämpf (Poletín)HC Red Ice Martigny-Verbier (SUI): 24. Rexha (Krutov, Merola), 25. Berglund
Vyloučení: 3:7 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:16 Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Gerát, Coubal
přát., út 30.8.2016
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
6:2 (4:0, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 13. Skuhravý (Rohan T.), 13. Gríger, 19. Flek (Baránek, Skuhravý), 19. Vachovec (Gorčík, Kindl), 49. Flek (Benák, Kindl), 56. Rachůnek (Stloukal, Sičák)Piráti Chomutov: 53. Chrpa (Chalupa, Szathmary), 58. Veselý (Hejcman, Chrpa)
Vyloučení: 4:9 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Zubzanda, Petružálek – Hynek, Tichý
přát., čt 1.9.2016
Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov Chomutov - Litvínov
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 14. Sklenář (Račuk, Mrázek), 25. Valach (Růžička, Flemming), 51. Koblasa (Růžička)HC VERVA Litvínov: 40. Reichel (Martynek)
Vyloučení: 10:10 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 31:19 Rozhodčí: Turčan, Petružálek – Rozlílek, Šulo