9. třída - reportáž

Devátá třída dvakrát ztratila vedení a nestačila na Wolves, rozhodly dvě minuty

Napsala dnes Kateřina Kundertová
Piráti podlehli v sedmém kole extraligy devátých tříd plzeňským Wolves a zapsali druhou prohru v řadě, přestože doma dvakrát vedli. V úvodní třetině oba celky využily samostatné úniky, takže se do kabin rozešly smírně. V prostřední části šli Chomutovští do vedení, ale udrželi ho jenom do černé dvouminutovky v závěrečné periodě, kdy hosté dvěma slepenými zásahy rozhodli.
7.kolo po 7.10.2024
2:4(1:1, 1:0, 0:3)
WOL
Sedláček — Sinu, Ševčík, Šabaka, Pronin, Štolfa, Buřič — Jansa, Dondit, Moskvitin, Kříž, Jíra, Vavřík, Murtuzalijev
Wolves
Jirout — Váňa, Jahn, Jessl, Starovetskyi, Šmíd, Jonák, Jarabková — Makarius, Hron, Fadrný, Nemanja, Kapoun, Pavlík, Milanič, Brezovský, Shkrabak

1. Dondit, 32. Vavřík
Wolves
14. Fadrný (Kapoun), 47. Kapoun (Milanič), 48. Jahn (Milanič), 60. Fadrný (Kapoun)

4:6
0:0
1:0
35:31
80
Macel – Masák, Koblížek

Petr Jíra (Piráti Chomutov): „Do utkání s Wolves jsme šli s menším počtem hráčů, nakonec nás zůstalo třináct, protože teď lítají virózy. Klobouk dolů, že jsme to takhle odehráli a vedli po dvou třetinách 2:1. Bohužel jsme dostali nakonec rozhodující gól po sporné situaci v brankovišti. Měli jsme ještě šance, ale už jsme je neproměnili.“