DOROST - reportáž

Dorostenci v devětapadesáté minutě sestřelili Ústí nad Labem a sesadili ho z čela

Napsala před 2 dny Kateřina Kundertová
Piráti vyrazili k sedmému kolu CCM ligy dorostu do krajského města, kde vyzvali lídra západní tabulky a do té doby neporažený Slovan. Skóre utkání velmi rychle otevřeli domácí, kteří dlouho strážili hubený náskok, ale neudrželi ho. Chomutovští totiž v první polovině závěrečné třetiny během 131 vteřin vstřelili tři góly, když dva z nich obstaral zadák Petr Heller. Ani to však nebylo všechno, jelikož Ústí nad Labem srovnalo a už mířilo do prodloužení, na to však nedošlo. V čase 58:59 svým druhým zásahem v zápase rozhodl Jan Matýšek, na něhož navázal ještě do prázdné brány ve formě hrající Daniel Beran. Svěřenci Vladimíra Perovky se tak dostali na osmnáct bodů a druzí jsou za pražskou Hvězdou pouze o skóre.
7.kolo ne 20.10.2024
UNL
3:5(1:0, 0:0, 2:5)
Ústí n.L.
Hruška (47. Ortová) — Loukota, Chlouda, Dvořák, Maršálek, Řepka, Spálenka — Šafařovský, Hodek, Horyna, Svoboda, Zikmund, Cimrman, Řezníček, Růžička, Pavlas, Císařovský, Smetana
Civiš — M. Beran, Falis, Procházka, Heller, Hranáč, Matýšek — Krejčík, Pátek, Stříž, Snopek, Váňa, Danihelka, Melančin, D. Beran, Ekrt, Kharboutli, Witoš

Ústí n.L.
8. Šafařovský (Řezníček, Spálenka), 48. Cimrman (Šafařovský, Hodek), 59. Císařovský (Řezníček, Smetana)
45. Heller (D. Beran), 47. Heller (D. Beran, Kharboutli), 47. Matýšek (Heller, Witoš), 59. Matýšek (Ekrt), 60. D. Beran (Kharboutli)

2:3
0:0
0:0
56
Bernat — Toman, Svoboda

Vladimír Petrovka (Piráti Chomutov): „V úvodu se soupeř prosadil ze standardní situace a nám i přes několik dobrých příležitostí trvalo 45 minut, než jsme vyrovnali a skóre otočili na 3:1. Domácí dokázali v závěru výborného utkání srovnat, ale klukům se podařilo hned po vhazování vstřelit vítěznou branku a další přidat do prázdné branky.“