potvrdil informaci marketingový manažer klubu David Dinda. "> Piráti Chomutov » Aktuálně: Útočník Jiří Charousek byl vyřazen z chomutovského týmu
Aktuální zprávy

Aktuálně: Útočník Jiří Charousek byl vyřazen z chomutovského týmu

13.01.2009 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Útočník Jiří Charousek, který v posledních dvou měsících laboroval se zraněným ramenem, se k chomutovskému mužstvu již nepřipojí. V tomto týdnu byl totiž vyřazen z chomutovského mužstva a dnes se na dopoledním tréninku hlásil v Kadani. Důvodem jeho vyřazení je hrubé porušení hráčské smlouvy a povinností z ní vyplývajících. "Ano, je to pravda," potvrdil informaci marketingový manažer klubu David Dinda.

Odchovanec chomutovského hokeje odehrál v letošní sezóně celkem 20 mistrovských zápasů a připsal si 23 bodů za 6 branek a 17 gólových přihrávek. Pak ovšem přišlo zranění, které ho na více než dva měsíce vyřadilo ze hry.

"Ze strany Jiřího Charouska došlo v posledních měsících k hrubému porušení hráčské smlouvy a po zvážení všech okolností byl s okamžitou platností vyřazen z chomutovského mužstva. V úterý dopoledne se hlásil v Kadani, kde bude nyní působit. O jeho dalším osudu bude rozhodnuto do konce ledna," informuje marketingový manažer klubu David Dinda.

O jak vážné porušení smlouvy se v případě Charouska jedná však Dinda sdělit nechtěl: "V tento okamžik k tomu více říct nemůžeme. Je možné, že v budoucnu, třeba i po skončení sezóny se k tomuto případu ještě vrátíme a vysvětlíme blíže důvody, které nás k tomuto kroku vedly. V tento okamžik nepovažujeme za vhodné se k tomu jakkoliv více vyjadřovat."