informoval marketingový manažer klubu David Dinda."> Piráti Chomutov » Chomutov posílil zkušený a fyzicky skvěle vybavený Marek Posmyk
Aktuální zprávy

Chomutov posílil zkušený a fyzicky skvěle vybavený Marek Posmyk

08.12.2009 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Bílomodrý chomutovský dres již brzy oblékne nová posila - obránce Marek Posmyk. Obrovitý zadák přichází do Chomutova zatím na měsíční hostování z Českých Budějovic. "Pokud budou trenéři s jeho výkony spokojeni, bude u nás pokračovat i po Novém roce," informoval marketingový manažer klubu David Dinda.

Chomutovský klub aktuálně trápí marodka v obranných řadách. Hned čtveřice zadáků má zdravotní potíže, z toho zranění Trefného, Pulpána a Pavlase si zřejmě vyžádá delší rekonvalescenci. Zkušený a fyzicky výborně vybavený Marek Posmyk tak chomutovským trenérům přijde víc než vhod.

Jedenatřicetileý Posmyk měří bez čtyř centimetrů rovné dva metry a váží více než sto kilogramů. Své fyzické předpoklady uplatňoval ve všech klubech, kterými během své kariéry prošel. Mimo extraligových štací jako je Zlín, Slavia Praha, Plzeň, České Budějovice, Pardubice a Mladá Boleslav se Marek Posmyk může pochlubit i 19ti starty v kanadskoamerické NHL, kde oblékal dres Tampy Bay Lightning. V české nejvyšší soutěži odehrál více než tři stovky duelů.