Aktuální zprávy

Domácí duely vyprodány během jediného dne! Naděje na vstupenky však existuje

17.04.2012 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Zhruba osm hodin stačilo k tomu, aby domácí barážová utkání byla beznadějně vyprodána. Nepočítáme-li předkupní termín pro majitele permanentních vstupenek, stačil k naplnění chomutovské arény jediný den klasického předprodeje. Fanoušci od brzkých ranních hodin čekali před chomutovskou arénou i před prodejním místem v klientském centru INVIA Chomutov. Většina z nich své tikety získala a mohou se tak těšit na vrchol letošní hokejové sezóny. Ve vyprodané pirátské aréně nebudou chybět. Pokud jste vstupenku nezískali, nezoufejte. Naděje, že i vy budete ve čtvrtek nebo v pátek uvnitř arény totiž stále existuje.

Po několika tisícovkách vstupenek se během pondělního dne jen zaprášilo. Hokejisté i diváci se mohou těšit na velký svátek. Duely v Chomutově bude sledovat po střechu vyprodaná pirátská aréna. Jaký rozdíl oproti utkáním v Mladé Boleslavi, kde v pondělí dorazilo oficiálně zhruba 3800 diváků, avšak oko nezaujatého diváka napočítalo ještě o několik stovek diváků méně. Není divu, pro Mladou Boleslav jsou barážová utkání v podstatě „za trest”, zatímco v Chomutově jsou utkání vrcholem sezóny.

Fanoušci pro získání vstupenek do chomutovské arény mnoho obětovali. První z nich přicházeli k pokladnám už zhruba po páté hodině ráno. Okolo deváté pak mohli vyslovit vytouženou větu: „Mám je!” Přesto i ti, kteří vstupenku zatím nemají, mohou dál doufat. V den utkání mohou být do prodeje uvolněny nevyzvednuté partnerské vstupenky nebo ty, které nevyužije náš barážový soupeř. „Pro potřeby soupeře a jeho fanoušků jsme rezervovali zhruba dvě stě vstupenek. V Mladé Boleslavi jsem dnes dostal informaci, že s největší pravděpodobností všechny tyto vstupenky nevyužijí. V den utkání je tedy nabídneme domácím fanouškům. Do prodeje uvolníme i nevyzvednuté partnerské rezervace. Mělo by se jednat zhruba o 50 až 100 vstupenek na každé utkání,” řekl obchodní a marketingový ředitel klubu David Dinda.

Vzhledem k tomu, že oba domácí duely jsou vyprodány, nebudou již otevřena předprodejní místa.