Aktuální zprávy

V neděli bez zraněného obránce Grofa a distancovaného útočníka Krafta

Napsal 17.04.2010 David Nováček
C h o m u t o v - Bez zraněného obránce Jakuba Grofa a útočníka Milana Krafta se budou muset obejít chomutovští trenéři v nedělním pátem utkání báráže o extraligu na ledě Mladé Boleslavi. Zadák Grof si přivodil svalové zranění po nárazu do brankové konstrukce ve čtvrtém barážovém duelu, útočník Kraft pak inkasoval trest ve hře za nesportovní chování.

Obránce Jakub Grof doplatil na srážku s brankovou konstrukcí, když stíhal mladoboleslavského útočníka, který sám pelášil na gólmana Hanuljaka. Ač to na první pohled nevypadalo jako nedovolený zákrok, Grof byl vyloučen za podražení a protože se při zákroku sám zranil, odkulhal do šatny. Do hry se již nezapojil a s poraněným stehenním svalem bude svému mužstvu chybět i v nedělním duelu na ledě Mladé Boleslavi.

Citelnou ztrátou pro chomutovský tým bude také absence útočníka Milana Krafta. Ten v závěru čtvrtečního duelu emotivně diskutoval s hlavním rozhodčím a za nesportovní chování obdržel trest ve hře. Minimálně v neděli se tak chomutovský tým musí obejít i bez Krafta.