Aktuální zprávy

Věrnostní program BONUS CLUB spustil web pro všechny své členy

08.12.2008 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Dnešním dnem se nový věrnostní program s názvem BONUS CLUB posouvá o další krok blíže k fanouškům. Byl zpřístupněn web BONUS CLUBu, kde každý člen klubu nalezne vše důležité. Počet získaných a utracených bodů a hlavně možnosti jak body utrácet.

BONUS CLUB je elitní společností těch nejlepších fanoušků KLH Chomutov. A každý z těchto fanoušků si zaslouží výjimečnou pozornost. Proto letos své brány otevřel nový věrnostní program KLH Chomutov, který bude oceňovat ty nejlepší a nejvěrnější klubové fanoušky. "BONUS CLUB by se měl stát na několik let dopředu takovou vlajkovou lodí všech našich projektů. Jedná se o dlouhodobě připravovaný, náročný projekt, který nás bude stát mnoho času, úsilí i financí. Nicméně věřím, že v horizontu několika let a zejména pak s přesunem na nový stadion, bude BONUS CLUB pro každého našeho fanouška opravdu prestižní záležitostí," řekl k věrnostnímu programu marketingový manažer David Dinda.

Momentálně je BONUS CLUB ještě v plenkách a nabízí základní škálu produktů, které je možné za body pořídit. Každým měsícem se ovšem rozsah CLUBu bude zvětšovat, budou přibývat nákupní možnosti i možnosti jak získávat bonusové body. "Nyní je základní přísun bodů zajištěn pravidelnou návštěvou domácích zápasů, členstvím ve fanklubu či nákupem suvenýrů. V budoucnu budou možnosti jak získat bonusové body ještě rozšířeny," řekl Dinda.

V testovacím provozu běží BONUSOVÝ WEB na testovacím serveru, odkud bude následně přesunut pod svoji vlastní doménu www.bonus-club.cz. Po přihlášení se na web, je nutné provést registraci svoji karty. Registrační formulář najdete v pravém horním rohu. Pak se každý člen přihlásí už jen přes svoje přihlašovací jméno a heslo, které si sám zvolil. Nebude si tak muset pamatovat poměrně dlouhé číslo své karty. "Ano, číslo je opravdu dlouhé. Nicméně je to jediné unikátní číslo, podle kterého lze každého majitele karty identifikovat. Po registraci si každý již zvolí vlastní přihlašovací jméno."

BONUS CLUB je během celé letošní sezóny v testovacím provozu, proto jakékoliv chyby, nedostatky nebo Vaše nápady můžete psát na e-mail podpora@klhchomutov.cz. "Na plné obrátky by se tento věrnostní program měl rozeběhnout v následující sezóně. Během celého letošního ročníku budeme společně s fanoušky vychytávat mouchy, které zcela nepochybně najdeme. Postupně budeme systém plnit různými možnostmi. Nově budou postupně přibývat netradiční dárky a možnosti od našich partnerů i nové produkty KLH Chomutov."

Na stránky BONUS CLUBu vstupte TUDY.