Filtr: výpis příspěvků ze dne "2011-10-22" |  vypnout filtr

Reakce na tpd: no mám pocit že měl výhled super...nikdo ...
Viděl to dobře, jenže byl zbytečně v rozkleku, tak mu to tam švihnul nahoru a bylo vymalováno.

22.10.2011, 21:10

Reakce na BraveSirRobin: Souhlas se vším, krom zakrytého...
no mám pocit že měl výhled super...nikdo neclonil...nebyla to žádná pecka...rána zápěstím...ale zřejmě to trefil přesně kam chtěl...bohužel tady měl golman podržet...chytit něco na víc...nestalo se...a to je rozdíl mezi dobrým golmanem a výborným golmanem... Smajlík

Reakce na pavrich: Viděl jsem sice jen druhou půlku dneš...
Souhlas se vším, krom zakrytého výhledu. myslím že na jeho výhled jsem já měl výhled luxusní a nepřišlo mi to. Ale možná taky jen stojím jako pozorovatel za prd, nebo si to pamatuju zkresleně, každopádně by to bylo vysvětlení prakticky žádné reakce na střelu.

22.10.2011, 20:52

Btw: na ChomDeníku fotky z toho dnešního průseru naproti. Ta hladová zeď hovoří za vše. Smajlík

22.10.2011, 20:50

Reakce na tpd: jinak bych pochválil Bartejse...při našem...
Hraje fakt dobře Smajlík

22.10.2011, 20:48

Reakce na BraveSirRobin: Výhra ano, výsledek ano, hra ni...
Viděl jsem sice jen druhou půlku dnešního zápasu ale hokej z naší strany zřejmě jen první 10minutovka a posledních 7 minut."Hanyho" bych z toho prvního golu nevinil,měl přeci jenom zakrytej výhled. Smajlík

Reakce na senax: jj 1 gol byl moc z uhlu a nechal ttam z...
Výhra ano, výsledek ano, hra nikoli. K tomu gólu spíš než kolik tam nechal místa, mi přijde, že ta střela nebyla nějak zvlášť prudká a měl na ní docela dost času.

22.10.2011, 20:37

jinak bych pochválil Bartejse...při našem čtvrtém gólu neskutečná nahrávka...odvaha přejít protihráče...opravdu exelentní akce z jeho strany...Fiala dneska moc vidět nebyl...ale jinak dobrý...tři body se počítaj... Smajlík

senax | CV
22.10.2011, 20:29

Reakce na avatar: Dneska super výkon,spokojenost. Druhá ...
jj 1 gol byl moc z uhlu a nechal ttam zbytecne volno,ale dnes na nej moc strel neslo,tak byl celkove studeny, jinak ta vyhra urcite potesi,jak fanousky tak hokejky... Smajlík

22.10.2011, 20:26

tak dneska průměrný zápas...absolutně neškodní...jalový...havlbrod...prvních pět minut ze strany pirátů super...následně zřejmě udržovačka...hanyho hodnotit moc nejde...moc práce neměl...první gól byl zřejmě chytatelný...náš pátý gól neskutečný vlastenec ze strany havlbrodu...rozhodčí raději bez komentáře...v obecné rovině je hrůza co píská první ligu...no na závěr...morava je pořád dementní...nemám ho rád jako hráče...

avatar | Ještě větší humus než jsme doufali !!!!
22.10.2011, 20:12

Dneska super výkon,spokojenost. Druhá třetina sice taková utahaná,ale 1 a 3 pěkný Smajlík Smajlík Smajlík Škoda druhýho gólu,to bylo vidět jak byl i Hany naštvanej,no ale první jasně jeho,to jsem moc nepochopil,proč byl tak z úhlu proti střelci. Ale jinak dobrý,za mě dneska spokojenost Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

22.10.2011, 18:41

hlasujte pro náš stadion
odkaz

Salsho | Jirkov
22.10.2011, 17:45

Tak rpoti rebelům je to vždycky takové jeden s týmu vede o hodně Smajlík nemá obranu jak rebel tak my :D

22.10.2011, 17:44

Rád bych viděl reakci blue-maulera

22.10.2011, 17:43

Dokud nepískne konec nevěřím :D ale tak to je tím že tam nejsem :D jinak by už dostavali :D

22.10.2011, 17:42

Reakce na Salsho: No já to vidím tak že bud vyhrajeme o ...
Tak jeste dva do tvy jistoty. Ale ja bych byl radsi za ten konec. Smajlík

Chahoosa | Chomutov
22.10.2011, 17:40

Klid lidi, sou to jen dva goly. Já budu slavit až to bude o 5fíků, nebo konec zápasu.

22.10.2011, 17:39