Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-4-9" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Beban | Piráti Chomutov
09.04.2013, 22:05

To bylo tak nesmírně... osvěžující... vidět zápas, kde Piráti dřeli, hráli dobře, nebáli se jít do soubojů, jejich forčeking byl něco, co oko chomutovského diváka dlouho nevidělo. A navíc tentokrát nehráli proti nám ani prostenalové... Nejlepší zápas po dlouhatanánské době.

Takže to zrekapituluji - do naší arény se nesmí s litrovou flaškou pití a pokud do ní někdo vstoupí do zahájení zápasu,ven mu bude,pokud nevyužije známosti,soucitu apod,umožněno odejít až po první třetině.Láhve potkali 3 děvčata z kotle.Chudinky Smajlík U turniketu stála všechna 3 děvčata a pila jak o život.V pátek je na 100 % vyprodáno Smajlík

tpd | chomutov
09.04.2013, 22:03

Reakce na crafter16: Nepamatuješ!...
je lehké to dohledat..ten tvůj komentář po zápase s kohouty..ale dneska není ta správná chvíle..vyhrálo se..a tak vše špatné je zapomenuto..i u mě..("špatné"..je myšleno hra našich hokejek).. Smajlík

09.04.2013, 22:00

Reakce na pavrich: Tak dnes si naši zaslouží za 2 a 3 tř...
nekecej..žádná výtka..opravdu vše bylo ok.. Smajlík Smajlík Smajlík

Reakce na tpd: taky jsi byl zklamán..pamatuji si to dobř...
Nepamatuješ!

pavrich | Chomutov
09.04.2013, 21:58

Tak dnes si naši zaslouží za 2 a 3 třetinu absolutorium!!! Výborně a jestli takhle zahrajete(nasazení,bojovnost,minimum chyb),tak s přehledem vyhrajete baráž! Smajlík

09.04.2013, 21:57

Reakce na crafter16: Nesmíš tak hodně pít toho trnkového...
taky jsi byl zklamán..pamatuji si to dobře.. Smajlík

09.04.2013, 21:56

Reakce na jarda72: Od Divocha jsem cekal vic, nevim co m...
mám pocit že zůstane..na 99%..má super smlouvu..v dnešní době mu jí nikdo v e_lize nikdo nedá..ano já jsem taky zklamán jeho hrou..ale třeba ho opravdu něco limituje..o čem se raději nepíše.. Smajlík

09.04.2013, 21:54

Reakce na tpd: musím se otevřeně přiznat že po zápase s ...
Nesmíš tak hodně pít toho trnkového hanáckého vína.

Pavel Hynek (Liberec): "Podali jsme dnes velice špatný, až trapný výkon. Po čtyřech výhrách v řadě jsme si mysleli, že to půjde samo. Náš přístup k utkání byl špatný a laxní, hráči si dělali co chtěli a nedohrávali jsme osobní souboje. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě."

Zdeněk Skořepa (Chomutov): "Měli jsme dobrý vstup do utkání a hned v první minutě jsme se ujali vedení. Poté jsme se dostali trochu pod tlak a soupeř vyrovnal. Nám se pak podařilo využít přesilovku, které nám poslední dobou nejdou. Opět jsme však nechali soupeře zbytečně vyrovnat. Třetí třetina byla o jedné chybě a jsme rádi, že jsme jí neudělali my."

09.04.2013, 21:52

musím se otevřeně přiznat že po zápase s olomoucí..my hodně zatrnulo..opravdu hodně..málem jsem dezertoval do druhého tábora..zdejších diskutujících..hra byla otřesná..zázračné dva body..zas.ran záruba nám nandaval..co se dalo..ale udržel jsem se..lepe řečeno mě udrželi ty dva zlatý body..z hané.. Smajlík

Matisek | I PŘÍŠTÍ SEZONU BUDU JEZDIT PO EXTRALIGOV

Reakce na jarda72: Pockej, jestli ti to vyhmatne Lahvova...
Mám jenom pro návštěvy Smajlík Smajlík Smajlík Co když by za brankou nahodou stáli cajti a davali o přestávce foukat do balonku Smajlík Smajlík

09.04.2013, 21:51

Reakce na tpd: no právě..ubruslit to..voto de..to nám d...
Na 100% ne,ale na 90 ano. Věřím v to,že i hráči byli spokojení se svou hrou a byl vidět takový větší klid v naší rozehrávce a to je ono,věřit si a ono to přišlo.

Radarek | EXTRALIGU UDRŽÍME!!!!

Reakce na jarda72: Jestli mas dve nohy, tak budes hrat t...
NO STRESS?HRAJU TAKY A DOCELA OBSTOJNĚ Smajlík Smajlík

jarda72 | Už jen 6 bodu !!!!
09.04.2013, 21:50

Reakce na Matisek: Jasně, mám na výběr. Dva druhy, až bu...
Pockej, jestli ti to vyhmatne Lahvova, tak ti to vypije a budes jezdit s hrablem v lete na Bande Smajlík

09.04.2013, 21:49

Od Divocha jsem cekal vic, nevim co mu bylo, cim je limitovanej, ale jestli u nas chce zustat, mel by pridat.Kometu dotahnul do finale ...

09.04.2013, 21:47

Reakce na crafter16: Musí být ale domácí!!!...
Jasně, mám na výběr. Dva druhy, až budeš na zimáku zajdi do místnosti vedle prescentra Smajlík Smajlík

Reakce na Matisek: A se mnou si dáš panáka slivovice ??...