Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr

28.11.2018, 21:47

Reakce na winngy: minulou sezonu jsme měli po 52. kole 6...
Máš pravdu, nezapočítal jsem body z remíz a následných proher po základní době.

27.11.2018, 21:30

Viděl jsem první třetinu Pardubice-Zlín, část druhé a začátek třetí třetiny. Oboustranně hrozná holomajzna, to u nás byl ten hokej lepší. Ve druhé třetině Pardubice přitlačily, hrály víc do těla a hned to bylo znát, dostaly ale hloupý gól zpoza branky o brusli gólmana na 1:3. Opticky výsledek ještě kazí gól do prázdné branky. Odvolat gólmana minutu a půl před koncem za stavu 1:4 byla snaha trochu to korigovat, protože hrály přesilovku, ale stal se opak, dostali do prázdné a vypadá to hůř.

Před cestou v pátek do Zlína mi jeho dnešní výkon dává naději na nějaký ten bod. Výkon nic moc, přesilovky slabé a když začalo Dynamo hrát víc do těla, bylo to ještě horší. Bude to o bojovnosti, doufám, že nebudeme hrát tak opatrně jako v Bolce, Zlín nemá takové individuality a kvalitu jako Bolka. Hŕŕŕ na ně!!!

27.11.2018, 14:40

Reakce na Churchill: Tvůj optimismus, bohužel, nesdílím....
No vidíš, vždyť to říkám taky, baráži se vyhneme. Jak já vidím naši hru, tak jsme schopni vyhnout se i Play outu, když se trochu zadaří Smajlík

27.11.2018, 12:32

Reakce na Churchill: No, ten brod už tak daleko není a n...
Myslím, že je stále reálné baráži se vyhnout. Srovnání s minulou sezónou: Po 22. kole sice máme o 7 bodů míň, ale loni jsme začali dobře a špatně končili. Letos je to naopak, začali jsme špatně a zlepšujeme se. Loni jsme ve 30. kole měli 29 bodů a při pohledu na následující zápasy je reálné, že letos toho dosáhneme taky, nebo se hodně přiblížíme. Loni jsme měli po 52. kole jen 59 bodů. Je před námi ještě 31 zápasů, když z třiceti vyhrajeme každý doma, něco možná prohrajeme, ale něco naopak uhrajeme venku, tak budem mít na konci 62 bodů, to je o tři více, než v poslední sezóně. Troufám si říct, že to bude ještě lepší Smajlík

Všichni si pamatujeme jak mančaft rozkolísaly dlužné výplaty, odešel Laco a šlo to z kopce. Letos je to lepší, peněz asi není moc, ale jsou. Získali jsme kromě pár hráčů i dobrého gólmana a na hře se to projevuje, tým začal makat. Myslím, že vzhledem ke konci poslední sezóny a začátku nové, je to na dobré cestě. Věř, bude líp Smajlík

26.11.2018, 18:45

Reakce na hoty: Dotáhnem se ;) bude líp *1* Věřit kujva...
Taky myslím, že před baráží utečeme. Ten brod je ještě daleko.

26.11.2018, 12:02

Reakce na kulovnice: Mě se líbila 1 a začátek 3 třetiny....
Zapl jsem přenos až v šesté minutě, takže branku jsem viděl jen ze záznamu. Zbytek první třetiny nevím, asi dobrý, ale druhá a třetí byla podle mého vnímání bez nějaké extra bojovnosti, na rozdíl od zápasu v Liberci, proti Spartě a v jiných zápasech. Mému pohledu dává za pravdu i statistika hitů, Bolka jednou tolik co my. Prostě jsme téměř nehráli do těla a to by na Bolku určitě platilo. Samá taktika Smajlík Proti rychlým hráčům Bolky byla sice potřeba, ale bojovnost, rvavost nikde. To mě zklamalo.

To, co se stalo Jankovi, se vcelku běžně stává i jiným. Naivní hra s kotoučem díky čemu o něj hloupě přicházejí. Když se to stane před brankou, jako v Bolce, je průšvih. Opět pár vyhození po manťáku-odevzdání puku soupeři. Co mi vadí ještě víc, je hloupé, zbrklé vracení puku do útočné třetiny, když z ní vyjíždíme. Vždy je lepší řešení. No a doufám, že se na Justinovy nezačíná projevovat vliv Antona Lukina.

25.11.2018, 11:05

David Kampf dal gól po pěkné individuální akci. Chicago vyhrálo v prodloužení, Honza Rutta nehrál. odkaz by podobně mohl skórovat v Bolce Havel. Kurz na nás na Tipsportu moc příznivý není.

23.11.2018, 21:48

Dnes spokojenost Smajlík Vysoké a zasloužené vítězství, rozhodčí nás nebrousili a vše se obešlo bez zhovadilostí typu Trávníček. Musím pochválit Dudu, až na ty lokty(za které šel ven) hrál opravdu dobře. Rozehrál se opět Jura Valach a v obraně maká i Štich. V Bolce to bude těžší, ale tam umíme Smajlík

23.11.2018, 16:10

Tak se pomalu chystáme. Koukl jsem ještě na rozhodčí, dnes tu bude Hodek a Veselý. Veselý mi nic neříká, ale Hodek nevím, ten nás asi taky nějak nemiluje. Nadávali jsme na Hribika, ale posledně tu pískal rovinu. Tak zdar, ať to dobře dopadne!

23.11.2018, 14:07

Kadaň hlásí zajímavé posily odkaz

23.11.2018, 13:44

Na ČSLH ještě nejsou delegace rozhodčích na dnešní zápasy. Doufám, že u nás nebude Pražák, nebo Hradil, ten nás ve Vítkovicích taky pěkně brousil. Všimli jste si, jak po faulu na Dietze(bez puku) při útoku Vítkovic, jeden hlavní-Sýkora zvedl ruku a nic? Hradil jeho rozhodnutí "opravil".

22.11.2018, 10:11

Reakce na TDI: me docela zklamal.. cekal jsem, ze bude o...
Co jsem četl, tak kokain hezky nabudí, dodá energii. Tenisti, atleti a lyžaři jsou testovaní na nedovolené látky a u kolektivních sportů se nic takového neděje. Svého času se dělaly testy vybraným hráčům z týmů, myslím, že to bylo ve fotbale, dnes se nic podobného neděje. Motoru odečetli body za jednoho staršího hráče navíc, ale že si někdo zobne, nebo šňupne, to nikoho nezajímá.

21.11.2018, 16:13

Šindler je školí a radí jim, aby měli odvahu, nenechali se zastrašit a pískali i proti domácím. Výsledek je, že proti domácím to přehánějí. Myslím ale, že Pražák je na nás vysazenej, přímo vyhledává co proti nám písknout.

Bude hrát i smažka Čáslava? Měl by dostat nějaký trest ve formě pozastavení činnosti. Vedení Pardubic nechalo všem udělat testy a údajně jsou čistí Smajlík

20.11.2018, 11:53

Reakce na Jarda72: No chtel by vyhrat titul, to nas leto...
Skončí s Jágrem v Číně.

18.11.2018, 10:59

Reakce na krokuss: Už mohla být trojka juniorů jasná ht...
Odkaz špatně, asi jsi neudělal mezeru.

17.11.2018, 16:39

Reakce na krokuss: Ti junioři se zase předvedli třetí po...
Dorost 17. minutě s Kladnem 0:3 ! Moc se o mládež nezajímám, ale zdá se mi, že pan Šťastný to s mládeží vede od deseti k pěti. Ten samolibý ovar není Pirátem, je to cítit i z pozápasových hodnocení áčka. Myslím, že už na fóru někdo požadoval jeho odchod. Já se přidávám.

16.11.2018, 21:47

Reakce na kolatyr: Dronte, já se snažím diskutovat s těm...
Sem se zasmál, prozraď mi kdo ještě kromě tebe tady hokeji rozumí abych se s ním nepouštěl do diskuze, nechci se blamovat Smajlík

16.11.2018, 20:51

Reakce na kolatyr: Dnes jsem na obědě tipoval naše vítěz...
Duda dával dobré přihrávky-to si děláš pr.del, ne? V první třetině přicházel o puky, potom ve slibné situaci přihrával pozdě, raději sóloval a pr.d z toho. Nepleteš si ho s někým?

16.11.2018, 15:00

Sestava nikde, ale aspoň jsem zjistil, že Brett se nám bude ženit. O repre pauze svou milou požádal o ruku odkaz

16.11.2018, 14:48

Reakce na Rcts: Tak ještě jinak, je tam moc hezký kurz 2...
Na počet střel Sparty? Smajlík Posledně jsme na Spartě na střely vyhráli 26:28. Teď tam Bolka vyhrála i na střely 22:28. To bych určitě nevsadil, proč myslíš, že je ten kurz vysoký?

Teď jsem koukl na Tipsport a sázka na větší počet střel ve prospěch Sparty tam není. To sis vymyslel, že?