Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "JaroFenin" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

JaroFenin | PÁNOVÉ, HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT !!!
12.03.2016, 11:22

„Bylo to vyrovnané, měli jsme štěstí, Kristana a Červenku. Věřím, že ještě pozlobíme...“ Vladimír Růžička se stal prvním mužem, který dovedl chomutovské Piráty do čtvrtfinále play-off. Rozhodla o tom páteční výhra Severočechů v Brně 4:3. Červenka a spol. nedovolili Kometě víc než jen jedno vítězství a předkolo ovládli 3:1 na zápasy.
Zdroj: odkaz

11.03.2016, 17:31

dnes nehraje Tomica ?

11.03.2016, 14:44

Disciplinární komise hokejové extraligy potrestala brněnského Leoše Čermáka za simulaci z čtvrtečního utkání předkola play off, v němž jeho tým porazil Chomutov 3:2. Kapitán Komety odbdržel finanční pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny za nafilmovaný pád.
odkaz

10.03.2016, 21:12

k rozhodčím se vyjadřovat nebudu, byť mě svrbí prsty, ale co ze sebe musím dostat, je znechucení z toho, co dnes předváděl Malec... když tu rok pobíral plat za dosti mizernou práci, byl jsem možná jediný, který se tu zastal... ovšem po dnešku u mně definitivně jako člověk skončil, je to zákeřnej dobytek (a nemám na mysli jen zranění Tejnora, ale zejména zbabělý zákrok zezadu na Kämpfíka a má štěstí, že je na marodce Adam, seřezal by ho jako psa
už jen kvůli tomu zítra vyhrajeme !

10.03.2016, 11:06

nemyslím si, že by v baráži E-ligistům Kladno zatápělo víc, než kterýkoliv z trojice CB, JI, SLA... a když to pomůže Varům k záchraně, tím líp, mají krásnou halu, je to blízko

03.03.2016, 10:58

Reakce na passy: Napisu: Souper z Moravy a je to ne?...
Ještě že to tu nečte někdo z Trzince, ty by ti dali "Moravu"... Smajlík

02.03.2016, 07:02

Reakce na jarda72: Tak to ale je, porve se odchovanec. M...
Měl by sis změnit to "přání", co máš za nickem, na čtvrtfinále Smajlík

01.03.2016, 21:00

Dnešní prohra sice mrzí, ale pokud si promítnu průběh celé sezóny, tak týmy, které si zajistily přímý postup do čtvrtfinále, tam jsou zcela po zásluze. Nám jde v posledním kole už jen prakticky o čest a zdali přeskočíme Zlín už nehraje tak podstatnou roli. Podle mého subjektivního názoru rozhodla druhá třetina, kdy se nepodařilo mladému Růžičkovi a Kämpfovi nájezdy na osamoceného brankáře, ale co - stane se... A druhý rozhodující faktor byla naše celoroční bolest - slabé přesilovky. Růža st. si ale příští sezónu určitě najde recept, jak ve všech ohledech hru zlepšit, je to člověk na svém místě. 78 bodů bych před sezónou bral všemi dvaceti prsty... Smajlík P.S.: Nevím, jestli jsem slepej, ale osvětlení na olomoucké plechárně se mi jeví jaksi poslabší a hraje se tam tak nějak v přítmí. Ale osobně jsem tam nikdy nebyl, takže je to možná jen můj dojem

23.02.2016, 21:42

Jiří Šlégr (Litvínov): „Do utkání jsme vstoupili dobře a prvních deset minut jsme měli navrch. Ale pak jsme dali soupeři přesilovky a začalo se to otáčet. Dali jsme si sami dva góly. Jeden byl vlastní a pak jsme měli kotouč na holi a nedokázali jsme s ním vybruslit. Ve druhé třetině jsme měli navrch, mohli jsme zápas otočit, ale bohužel se to nepovedlo. Nevím, co se stalo ve třetí třetině. Přestali jsme bruslit, měli jsme snad jednu nebo dvě střely, což je neomluvitelné. Hokej se hraje na góly a bez toho nemůžete vyhrát. Svým způsobem jsme si zápas prohrál i sami, protože jsme se nechali vyloučit do tří a soupeř toho využil.“
Břetislav Kopřiva (Chomutov): „Naše mužstvo zahrálo velice dobře a mělo pohyb. Měli jsme dobrý vstup do utkání, ale ve druhé třetině jsme mohli zápas možná i ztratit, protože tam se Litvínov zvednul a byli jsme hodně zatlačení. Litvínov přesilovky umí a bylo to náročné ustát. Pro nás bylo dobré, že to zůstalo 2:2. Po přestávce se ve třetí třetině mužstvo zklidnilo a zase hrálo svoji hru. Stínem je, že jsme ztratili několik hráčů pro zranění. Neříkám, že by to byly fauly, ale souboje na tělo. Nedohráli Tejnor, Pospíšil a Tomica.“

23.02.2016, 17:59

Smajlík Smajlík

21.02.2016, 18:15

Reakce na zekon73: Zdravím •doufám, že všichni Piráti bu...
soustrast se sice nepřeje, ale jinak Smajlík

19.02.2016, 19:29

tak dneska snad nedorazí věčně nespokojení prudiči... nebo i po dnešním výkonu bude někdo rejpat ?

18.02.2016, 16:31

ty wole, to byl taky dobrej výměnnej obchod... :(
„Příští rok se chci určitě prosadit v extralize. Stoprocentně věřím, že to letos uděláme a zahraju si jí v kladenském dresu“
odkaz

07.02.2016, 16:38

a je po zápase Smajlík

05.02.2016, 19:24

achjo

02.02.2016, 20:14

Mančaft se vrátil ke hře, která nám přinášela úspěch v zejména v první čtvrtině sezóny - perfektní defenzivní hra odzadu celého týmu, a to se pak brankáři o poznání lépe chytá. Strmeň dnes absolutorium. A já si dovolím vyzdvihnout Adama Jánošíka, to je bek, který nám tu léta chyběl. Je vidět, že tu nehraje jen za prachy jako mnoho jeho předchůdců, ale dýchá pro tým. A pak samozřejmě Červenka, to je bez debaty náš klíčový hráč. Kéž by tu zůstal i pro příští sezónu

31.01.2016, 21:43