Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "-S-t-r-a-z-c-e-" |  vypnout filtr

Další diskuse:

-S-t-r-a-z-c-e- | Chomutov
25.11.2012, 19:23

Reakce na Beban: Jestli dobře počítám, tak Vary zůstanou...
Budeme pod Karlovými Varamy jelikož už budeme mít horší skóre 60:78 a 64:79 takže budeme 12. jen o skóre přes Budějovicemi a pod námi jen Liberec krerý má navíc tři zápasy k dobru

26.04.2012, 22:33

Sport na Nově Smajlík

26.04.2012, 22:31

Zajímavé přesně před dvěma roky odkaz a pořád neni jisté zda to vůbec bude i příští sezónu.

26.04.2012, 22:27

Smajlík

Reakce na Krakonoš_1: Typuju, že působení Pirošů v Extra...
Jako tvůj zde ?

Reakce na prdlavka: Už je to i na wiki...kdo to tam dal:...
Tam je to rychlé až se někdy divám jak (například třeba pár minut po tradičním zápase Federer - Nadal jsou hned aktualizované často historické tabulky)

Reakce na JirkaCV: Chlapče, jelikož jsi to nikdy nezažil...
Nevěřím tomu, že by to bylo tak špatné vidím to optimičtěji (a to jsem velký pesimista) Smajlík A když se pak i úspěch v mládeži promítne i do A mužstva bude to super

Reakce na Krakonoš_1: Piroši udržej Scheiße! Bolka to vo...
Toto je jedna z mála tvých normálních reakcí - ty ostatní si příště odpusť

doufám, že bude platit jako všechny zápasy předtím - kdo dá první třetí gol Smajlík

dosud platilo, že ten kdo dal první třetí gol ...

Reakce na Krakonoš_1: 01:46 Pulpán poprvé za Chomutovs...
chcípni

Reakce na Netáhlo: Boleslav do ligy patří,bublina jménem...
Pěkná kravina

Reakce na netáhlo: Ten Veverka vám dočista vymyl mozky,ž...
Odpal

Reakce na lupo: ještě že to je v televizi, aspoň je vidě...
Vypadni

Reakce na CPL: taky to nechápu, ústečáci uměli aspoň tak...
To já také, schodou okolností jsem byl přesně v den zápasů právě v tom městě kde se hrálo, ale nemohl jsem zároveň jít na žádný zápas. Teď nejdu a ani nemohu.

Reakce na Sochy128: Je ten přenos v TV potvrzenej? snads...
Psal to níže i Dindis takže jistě ano

Reakce na kurie: čau, tak jsem si vybojovala lupeny do p...
V Invii to určitě také zlobilo, mluvil jsem osobně s prvním kdo tam byl od 2 ráno Smajlík hned prý po něm systém spadl

Reakce na daby: Tak prej špatné datum akce, prej už prob...
Také se mi to zobrazilo, přitom vstupnek k dispozici 550 a "Předprodej byl ukončen" čím dál lepší dnes. Smajlík

Teď mi to píše (po x různých chybách) :
Špatné datum akce

Omlouváme se, ale akce, kterou jste si vybrali, již není k dispozici pro prodej: je již po datu jejího konání. Zvolte si akce, které se teprve budou konat.

Smajlík

Ve 4:43 jsem byl u Invii a tam už byl jeden človíček podle jeho slov již od 2 h ráno (minule byl v 5h a jako čtrnáctý). V 8.30 tam už čekalo odhadem tak asi 100 lidí a co tam říkali tak minule byla fronta až k Prioru.

a potrestat Smajlík

Reakce na Péťa cv klh: Kujva jak je to s tím kdo nedá př...
přesilovka byla krátká Smajlík

odkaz už mě to pustilo

Reakce na senax: asi tam maj nejakeho sotka :) jinak pre...
Moderátor nás v tomto případě stejně ani nezajímá Smajlík

Reakce na Frosty: Hoši, dneska mi to na tipsportu píše, ...
Na pobočce být asi nemusí. Registroval jsem se asi před půl hodinou a poslali mi na mobil dočasné heslo a k videu se dostanu.

Ano přesně tak, musel jsem se narychlo registrovat. A jak jsem psal níže tak se mi tam zobrazuje datum 26.4. a čas od 17:20 to je ale případný sedmý zápas. Doufám že je to jen nějaká chyba a pátý zápas normálně bude.

Reakce na tatik: Zdravim nemat nekdo link na live prenos...
odkaz

Ale musel jsem se registrovat (minule jsem nemusel) a zobrazuje se mi tam 26.4. od 17:30 to je ale sedmý zápas.

20:4 v poslední třetině na střely Smajlík

ještě dva Smajlík

za chvili na ČT 4

oprava Pavlas a Jíra dva body

Kraft 4 body, Jira + Pavlas 3 body

a další do šatny Smajlík

Reakce na jarofenin: Milan KRAFT NA HRAD !!! *6*...
Po kariéře ještě na to nemá také věk Smajlík Smajlík

kapitán tři body Smajlík

Reakce na Scaly: jde někde sledovat Chomutov live.....dí...
video pokud vím tak nikde, jinak online například odkaz

je tam

potrestat je hned z přesilovky

tentokrát bych řekl, že onlajn na Onlajnu byl lepší než na idnes.

ano

Nemají ale hrát až do rozhodnutí - tedy bez nájezdů když je to rozhodující zápas ?

Reakce na senax: kdyz sem jel v pul sedme domu tak na ce...
to by bylo opravdu hodně náhodně kdyby 2:2 a pak 3:2 znovu pro soupeře přesně jako Pardubice - Brno Smajlík

Proč mi jen průběh prvního finále Pardubice - Brno připomíná sedmé finále Ústí - Chomutov Smajlík

a 4

puntík

Už jeden puntík je Smajlík

a Litvínov takto ještě před nájezdy dal branku Smajlík

64:20

Pokračuje se 4 na 3. Za Hübla pyká Rys. (20:05:10)

64:20

Brankář Hübl hrál rovněž nedovolenou holí a po důkladném přeměření tak také dostává 2 minuty.

Pěkná komedie

64:20

Domácí se přidávají do divadla a reklamují nedovolenou výzbroj brankáře Hübla. (20:03:56)

64:20

Dlouhá diskuse Fraňa, Výborného, Šlégra a Ručinského končí k překvapení všech vyloučením domácího kapitána. 2 minuty za nedovolenou výstroj.

64:20

Ještě jedno vyloučení. Výborný ještě zkouší oblomit hlavního sudího, neboť Tomas bude celku chybět na nájezdy. Vyloučení na 2 minuty za hákování.

Smajlík udržet

Od modré čáry střílel Klobouček. Jeho přízemní střela nalezla jen brusle Pulpána, který zakládá útok. co to zase je... ve stejném čase
Pulpánova rána, Koutský puk vyrazil do ochranné sítě.

3:3

tak údajné podražení nebo podražení Smajlík

Reakce na Echnaton: Proč to Idnesák odignoroval?? :|...
asi to zas tak nebylo jak onlajnysta píše, nebylo to zřejmě tak vážné

je tam

A to, že jej narazil Usteček tam zas onlajnysta nenapíše Smajlík

kdo z Pirátů tam leží ?

znovu rozpor v onlajnech při popisu vyrovnání Smajlík

Ještě by měl připsat komentář k třetině. Co jsem sledoval tak píše za Ústí hlavně když hraje doma poslední dobou často.

35 vhazování za 1/3 neni to nějak zas moc ?

Poživil pálil z kruhu, Řehoř má puk v lapačce.
druhý zas píše, že pálil nad Smajlík sledují vůbec stejný zápas ?

teď zas obráceně na onlajnu Pavlík zachraňoval na poslední a na idnes zas, že se Piráti v přesilovce neprosazuji. Komu tedy věřit.

Tak mají 30 vteřin rozdíl v čase Smajlík

Jak koukám tak to asi oba komentovali ale v různých časech

8:55
Velké závary před Koutským, Diviš ani Lapšanský ale puk ze jeho záda nepropasírovali. ...a ve stejnou dobu na onlajnu nic

Reakce na Sergej: Na idnesu byl nějaý lepší onlajn?...
Ano byl. Ale dnes na idnes komentuje někdo jiný a začal pěkně "Chomutov po včerejším výprasku 3:7" Smajlík

Omlouvám se za vícenásobné vložení, trochu mě to tu zlobilo

57:47
Grof si sjel před branku a trefil tyčku! x

57:47

Alinč se neprokličkoval mezi dvěma zadáky Chomutova. Puk v moci Duby. ...co jde všechno stihnout za vteřinu Smajlík

Zajímavé, že se onlajnysta o tyčce Grofa nezmínil (zatím)

Jeden píše Pavlík...další zas Hořava Smajlík

Reakce na Jihlavskyvelitel: Piratci videli jste ted sest...
Kravina

42:19
Kraft se prosmýkl mezi beky, špičkou lapačky jeho střelu vytáhl nad branku Koutský.

a na onlajnech se o tom vůbec nezmiňují.

5:12 na vhazování pro Piráty ? Neni to divné.

Na chvilku byl Chomutov na ČT 4

Když Jihlava 3 tak i teď Piráti 3 Smajlík

Reakce na Jirka S.: Kolik tam bylo lidí?...

Je to až podezřele dobré 5:1 a 4:1 Smajlík

Podle online je to v Ústí nějaké divoké - bitka, trestné střílení, neuznaná branka...Dukla již vede 3:1

Vyhrané vhazování: 26:24 (19:09:23)

Další třetina začne přibližně v 19:19 hod.

Ve druhé třetině se Piráti dočkali zaslouženého vyrovnání a nebyli daleko od toho, aby se ujali vedení. Hosté se stále dobře brání a s jejich tvrdou hrou si domácí zatím poradit neumějí. Je pravdou že některé jejich zákroky jsou na hranici faulu, ale takové je už play-off.