Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.07.2018, 12:06
 
 
Reakce na Ricci: Vadíku, tys v tý Germanii nějak zblbnul...
Hylák je díra že mu není rovno, ten v extralize chytí akorát rýmu.
 
 
14.07.2018, 11:51
 
 
Reakce na wayne123: Extraligoví hráči stále bez angažmá:...
To je otázka, u obránců by se mi klidně Sklenička líbil, ale víme my, kolik má Růža peněz?
 
 
27.06.2018, 20:00
 
 
Reakce na Albert57: Korea - Německo 2:0 !!! Paráda germa...
No máš ty to smutný život.

Já jsem konečně rád, že se lidi uklidní a nebude se tu řešit každá hovadina. Smajlík Před 4 rokama hráli hezkej fotbal, letos hráli tužku. Takže jenom dobře, že se vše vrátí do normálu.
 
 
27.06.2018, 19:57
 
 
Reakce na Ricci: Bože, ty to vidíš! :|...
Tak je to otázka, třeba na novinkách otravuje, nadává a očerňuje všechny okolo sebe. Taková krysa patří do vězení, ale pokud to co na novinkách myslí vážně, tak by ho měli umístit do Bohnic.
 
 
13.06.2018, 08:35
 
 
Reakce na Ricci: To je jako nabízet hluchým abonenturu n...
+ dronte: ve Vídni jsem zažil hodně seniorů, kteří chodili na operu na stojáka. Nevím ale ne každý senior 65+ by to nezvládl. Možná jich nebude mnoho, ale přijde mi to jako hodně dobrý nápad.
 
 
10.06.2018, 15:04
 
 
Reakce na rcts: 7/15.. do třetí lajny dobrý :))...
Já měl 10/15 do taky do třetí lajny dobrý Smajlík Je vidět, že jsem jenom plkal, to jsou tu jiní experti Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
01.06.2018, 20:00
 
 
Reakce na higway: si děláš pr..l ???? z 25 bylo 16 hráčů...
Hele vydýchej se Smajlík Podívej se kolik z těchto hráčů hrálo loni na MS. V podstatě pro většinu to byla premiérová zlatá medaile. Takže ano Smajlík absence to byla oproti loňsku, ale mají těch hráčů tolik, že dali dohromady víceméně úplně jiný tým a opět z top hráčů NHL. Takže klídek.
 
 
01.06.2018, 10:31
 
 
Reakce na Tommy84: Taky si myslím že na tom snad hůře ne...
Tak uvidíme, budeme věřit, že si to u nás sedne a že ti mladí vezmou šanci za pačesy. Já si třeba myslím, že Lauko pokud dostane pořádnej čas na ledě, tak může dát i hodně gólů. To že dříve nebo později odejde do zámoří víme všichni, ale zase čím více těch hráčů tam budeme mít, tím lépe pro český hokej. Mně se prostě ten styl Švédska nebo Finska líbí, nefňukat a vychovávat. Švédové letos vyhráli MS i přes absenci hromady hráčů a to právě díky svému systému, že těch hráčů mají na vysoké úrovni hodně.
Lukeš má na to být oporou. Kdo znal Francouze předtím než vychytal Cheze titul? Lukeš ukázal, že umí. Angažování Stezky sice nechápu, ale já jsem jenom plkal žejo, ne odborník.
 
 
31.05.2018, 15:02
 
 
Reakce na jiribulis: +Ricci Prosím vás o sdělení, kteráž...
Hele toto vědět, tak si vsadím Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Hokej často nemá logiku. Ber to tak, že týmů, které mají problémy s penězma je více než dost a vždy se najde tým, který bude mít prostě blbou sezónu. Ano papírově rozhodně nejsme nabušení, ale máme top trenéra (dle mého faktor X) a ten tým nebude pod tlakem na výsledek a to taky může být pozitivní. Takže ber to tak, že Vary, Zlín a my jsme zatím tak na stejné rovině, kádr papírově nic moc Smajlík Takže je možné, že jeden z těchto tří bude v baráží, možná i dva. Smajlík Smajlík Smajlík

Navíc týmy nemají zatím uzavřené soupisky, takže si zatím sýčkuj, když ti ten pesimismus dělá dobře. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.05.2018, 21:39
 
 
Jako nevím takovej ctirad ovčačík by odvedl stejnou práci jako štich a nemuseli bychom se bát že mu přeskočí. Jako nadšený z něho nejsem a ani ze Stezky ne.
 
 
20.05.2018, 23:36
 
 
Reakce na jarda72: U Svycaru sakra prekvapeni ze jsou v ...
Tak mají dobrou generaci. U nás je to bohužel i neschopnost prodat své přednosti. Ale klobouk dolů, sice měli švýcaři hodně štěstí, ale šli mu hodně naproti.
 
 
20.05.2018, 22:27
 
 
Reakce na Puny1: Tak já teď radši fandím týmům který hra...
Jako na Švédy je radost koukat, individuální kvalita, ta schopnost a prolínání beků s útočníkama, fakt super.
 
 
20.05.2018, 14:38
 
 
Reakce na jiribulis: To, že z evropských mužstev jsou le...
Myslím si, že Švýcarský postup do finále je sakra překvapení. Hokej je sice drahý sport, ale nespojoval bych ho se životní úrovní. Švýcaři prostě udělali zase pro jednou překvapení. Mohou se zlepšovat, ale nemají na to, aby pravidelně brali placku ze Šampionátu.
Ona ta top 4 je prostě pevně daná: Švédsko, Finsko, Rusko a Kanada. U dalších týmů musí trochu zahát i hromada příznivých okolností a tam jsou ty další týmy rovněž dané: USA, ČR, Švýcarsko a pak nějak ten zbytek.

Navíc bych nepřeceňoval Rakouský hokej. Akademie v Salzburku je super, ale Rakousko nemá vůbec nastavenou dlouhodobou koncepci práce s mládeží. Mají výhodu, že EBEL je nesestupová a mohou nasazovat hromady mladých hráčů, ale ta akademie je pouze jedna a ta sama o sobě zázraky neudělá.
 
 
20.05.2018, 14:32
 
 
Tak ono je spíše zajímavé, že Švýcarsko-Dánsko i Německo hrají podobný styl hokeje. Se všemi těmito týmy Finsko prohrálo. Takže ono je to spíše tím, že mají supertalentované mladíky, ale k nim chyběla trochu té extra zkušenosti. Finů mi bylo hodně líto, ale Švýcaři ukazují, že v kombinaci s formou a disciplínou se pár individualit dokáže vybičovat k velkým výkonům. Včera mi přišlo, že Kanada nečekala takovej odpor a podcenila Švýcary. A když zabrala, tak už bylo víceméně pozdě. Já to včera Švýcarům přál, ne že bych je měl rád, ale nějak tak přeju vždy trpaslíkovi. Letos je to úžasné, že dva nefavorité hrajou finále a to Německo na ZOH a Švýcarsko na MS. Ale i to je dobře.
 
 
19.05.2018, 17:56
 
 
Reakce na krokuss: Amíci si i s Kanem ani neškrtli zvláš...
Hokej není matematika, zase z toho nedělej kovbojku.
 
 
19.05.2018, 09:52
 
 
soráč za dvoják
 
 
19.05.2018, 09:52
 
 
hele stezku fakt vůbec nechápu, kdyby přivedli kořenáře který by se s lukešem střídal, tak to pochopím, ale stezku? ty voe kvalitu stezky tady máme, nevěděl jsem, že se stáváme farmou liberce. Jako konečně to vypadalo, že budeme pracovat s vlastními brankáři, ale neee zase sem přijdou cizáci, co budou akorát dusit ale nepřevyšovat naše kluky.
 
 
18.05.2018, 10:44
 
 
Reakce na higway: neříkám že je Francouz špatný golman,K...
Hele zachytal dobře, ale je otázka, zda na USA neměl chytat Rittich. Po bitvě každý generál, máme dobré, mladé brankáře, ale Vokoun v 2010 byl na vrcholu výkonnosti. Brankáři ale problém nebyli, mne zklamali především Jordán a Polášek a Krejčík očividně nebyl úplně fit.
Moravčík se Skleničkou zahráli asi hodně dobře, ale to je málo.
Zbytek obrany zahrál hodně dobře Smajlík jenom často by stálo za otázku, kdo na místo Poláška, Jordána či Krejčíka? Smajlík tedy kdo byl zdravý a připravený jet?
 
 
18.05.2018, 08:56
 
 
Reakce na rcts: Červus letos opravdu letos produktivita ...
Jako sorry, ale Červenka je na tuto úroveň prostě pomalej. Spíše si myslím, že je chyba Jandače, že ho vzal a dokonce z něj udělal kapitána.

Plekanec tam odvedl hodně černé práce a prostě na oslabení atd. je to ideální borec.

Je fajn, že Červus hrál za Chomutov a hrál super, ale poslední velký turnaje mu nevychází, případně mu vyjde super jeden zápas, takže ty statistiky pak nevypadají tak hrozně, ale pokud je Červenka brán jako ofenzivní eso, tak by se jeho bodovej přinos měl porovnávat s těmi, kdo táhli produktivitu. Podle mého je Červus dobrej na národní ligy, ale na tyto vrcholové turnaje už prostě nemá. Chce to trochu sundat klapky z očí.

Mně se jinak ten turnaj líbil a ruku na srdce, bez špičkových trenérů, co umí vybrat tým, složit ho tak, aby fungoval a hrál nad své možnosti atd. prostě turnaj nevyhraješ.
 
 
14.05.2018, 12:01
 
 
Tak nevím ten Stezka je tu zbytečný, v Kadani ať chytají Dvořák s Palátem a Hany tu dvojku Lukešovi dělat v pohodě může. Horší než jiné dvojky rozhodně není, navíc Hany nebude drahej.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.