Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
22.5.2018, 00:13
 
 
Štich patří k dalším hráčům, kteří pod trenérem Rúžičkou již "ochutnali" Slávii. Měl by u nás hrát svoji tvrdou hru a necvokatit, aby nás případně zbytečně neoslaboval. Do kolektivu někdejší Slávie musel evidentně zapadnout, jinak by ho Růža k sobě do Chomutova nebral.
No a pokud jde o Skleničku, je to litvínovský odchovanec, který na rozdíl od svého účinkování v Ústí, hrál v Litvínově opatrně, tj. málo aktivně, protože se obával, že něco pokazí. Bez těhle obav by to byl hráč ze Severočeské pánve, kterých bychom potřebovali víc. Není dobré mít v mužstvu tolik "cizinců" z jiných koutů ČR. Parťáka v angličtině by potřeboval Brett Fleming, náš podle mě nejlepší bek.
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 23:27
 
 
Reakce na kirchna01: Stačí jedny volby a vše může být ni...
Myslim ze urcite ne.
 
 
Albert57 | Chomutov
21.5.2018, 22:39
 
 
Reakce na kolatyr: 6 x ? Tak to dej ješte 320 x a jsi na...
A co když tomu Štichovi někdo připomene jak v SD aréně roztřískal o branku hokejku když vyfasoval 5 minut a dokonce utkání. Věřím, že by se tomu jen zasmál. Jinak bude dobrej já sním počítám podívej se když přišel na hostovačku Dietz kterému skorem nikdo nevěřil jak potom hrál a ti od vedle ho chtěli na baráž
 
 
21.5.2018, 21:39
 
 
Jako nevím takovej ctirad ovčačík by odvedl stejnou práci jako štich a nemuseli bychom se bát že mu přeskočí. Jako nadšený z něho nejsem a ani ze Stezky ne.
 
 
kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
21.5.2018, 21:26
 
 
Reakce na ítý: Do roku 2020 ma garanci zakazek za 3,5mil...
Stačí jedny volby a vše může být nijak.
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 19:22
 
 
Reakce na rcts: Jenže zakázky za 3.5mld nemusí nutně zna...
Tak to je snad samozřejmy, ale dava to zaruky aspon v tom, že by se nemelo opakovat to, co se deje ted a stane se z nas opet normalni hokejova adresa... Smajlík
 
 
rcts | of the House Stark
21.5.2018, 19:07
 
 
Reakce na ítý: Do roku 2020 ma garanci zakazek za 3,5mil...
Jenže zakázky za 3.5mld nemusí nutně znamenat, že majitel hned poběží utratit zisk do černé díry jménem hokej Smajlík
 
 
21.5.2018, 18:53
 
 
Reakce na ítý: Do roku 2020 ma garanci zakazek za 3,5mil...
Smajlík
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 17:46
 
 
Reakce na kolatyr: Jistě. Ale co když za nějakou dobu da...
Do roku 2020 ma garanci zakazek za 3,5miliardy.
Kdyz se zpetne podivás, tak jsem sem daval odkaz. Smajlík
 
 
21.5.2018, 17:43
 
 
Reakce na ítý: To ze se dluzi se vi, to se tu nemusi roz...
Jistě. Ale co když za nějakou dobu další zakázka nepřijde ?
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 17:42
 
 
Reakce na Albert57: Pamatuji to už jsme dříve probírali ...
To mas pravdu, ale abych byl uprimnej abych to nekde hledal, na to jsem linej. Pustim si to s cz komentem a tech 400,- mesične me nepoloží... co to dneska je.. Smajlík
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 17:39
 
 
Reakce na kolatyr: 6 x ? Tak to dej ješte 320 x a jsi na...
To ze se dluzi se vi, to se tu nemusi rozmazavat...ale myslim ze koncem mesice bude Veverosovi a potažmo klubu podstatne o dost lip. Smajlík
 
 
rcts | of the House Stark
21.5.2018, 17:13
 
 
Reakce na Albert57: Neumřeli ani ve 4 třetině škoda nevy...
Mohu jen říci, že jsem moc rád, že jsem se pletl. Zápas to byl opravdu moc hezký, Švýcaři překvapili velmi mile a zlato by si bývali zasloužily oba celky! Nakonec však vyhrála očekávaná hokejovost Švédů nad zarputilostí a bojovností Švýcarů. Každopádně i tak se není za co stydět, ba naopak.

Jinak Fiala nedal z tutovky, na druhou stranu však Švédi jenom v prodloužení 2 tyčky Smajlík
 
 
kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
21.5.2018, 16:50
 
 
Tak už tu máme Šticha.
Vedle končí Zbynďa, hodí někdo laso?
Co Toman a Schnabel? Oni už nehrají? To by byla obrana.
🤔🤔🤔
 
 
dronte | Chomutov
21.5.2018, 16:47
 
 
Reakce na ítý: Ruža si ho ukočíruje, z toho strach nemám...
Snad, snad nevyjede i po něm Smajlík Ještě by to chtělo angažovat to plzeňský hovádko, které dalo pěstí Ivanovi(už nevzpomenu na jméno) a Ivan může zvedat kotvy. Jsem zvědavý jaký cíl pro sezónu vyhlásí trenér.
 
 
21.5.2018, 16:47
 
 
Reakce na cater: *2*...
6 x ? Tak to dej ješte 320 x a jsi na mém čísle Smajlík . Když jsem se před mnoha týdny dozvěděl o námluvách se Štichem, měl jsem docela radost. Než k nám přišel Radek Duda, tak měl podobnou pověst. A jaký to byl TOP hráč. Takže věřím, že Štich si to s kluky rozeberou, udělají tlustou čáru a jdeme do toho. ALE, vedení klubu by mělo začít plnit své pohledávky. V první řadě by měli dostat zaplaceno zaměstnanci klubu. Od uklízeček, přes vychny po trenéry. Ty prodlevy jsou neúnosné, zejména pro ty, kteří mají rodiny. Pak bych za odvedenou práci poděkoval panu asistentovi Šťastnému a masérovi Šaškovi. A pokud chce mít pan Veverka kontrolu nad svými penězi, je třeba udělat čistku a mít zde člověka, který nebude dojit, ale opravdu bude hlídač. Protože pověsti, které se nesou, jsou na poblití a jsme pro ostudu nejen mezi hokejovými fanoušky.
 
 
Albert57 | Chomutov
21.5.2018, 16:42
 
 
Pamatuji to už jsme dříve probírali jak se Kellnerova nepopulární 02 snaží vydělávat. Mají okolo 200 tisíc zákazníků takže toho zas tak moc nevydělají navíc kdo je chytrý tak si ty jejich přenosy najde na netu neplacených webů jako je sport365.live tv stanice polsat nebo chorvatské stanice arena sport která upřednostňuje Spartu i Slávii. na webu živé přenosy z NHL stanice NBC v rozlišení 6600 kb/s což je 4k nebo Nova sport v SD rozlišení a zápasy Piráti Chomutov na tipsportu nebo ČT. takže mohu vybírat aniž bych někomu něco platil ono to HD není zas tak nutné kdo nemá televizi s rozlišením 4k tak se mu placená 02 nevyplatí
 
 
ítý | Pirátov... 👍
21.5.2018, 16:21
 
 
Ruža si ho ukočíruje, z toho strach nemám... Smajlík
 
 
21.5.2018, 16:18
 
 
Co se týče Šticha - já bych s kritikou počkal, až jak bude hrát a co bude hrát.
 
 
21.5.2018, 16:14
 
 
Reakce na Muv: Díky, sanitky ale jezdili jak splašený, z...
Zaplatit by to měl ten, kdo neuhlídal jediné náměstí v Jirkově před hordou bezdomovců, kteří se rozhodli, že tam budou bivakovat, a že se rozchlastají a nadmíru rozveselí a rozhodli se nenechat záchranné složky (a to skutečně žádné - viz helikoptéra) v nudícím se stavu.
Na městských stránkách Jirkova pouze píší, že byli na náměstí povoláni městští "strážníci" k asistenci u helikoptéry. Kde se procházeli do té doby - to nepíší. Dotyčný pisálek dokonce už ani neměl sílu napsat, proč že to tam ti strážníci byli nabefelovaní. Pisateli, jak mu sklouzla vyčerpáním ruka z klávesnice směrem dolů, tak ještě stačil stisknout tlačítko s tečkou .... a pak definitivně zchroml. ..... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
netradiční cvičení
| sportovní potřeby
| fitness
| činky
| posilovací stroje
| umělý kámen