Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2012-4-16" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Terča_CV | Chomutov
16.04.2012, 20:29

Tak jsme prohráli, no a co? Jeden zápas jsme jim sebrali a to je víc než dobrý. Smajlík Je škoda, že jsme vyhrávali 2:0, ale co se dá dělat. Smajlík Každopádně na čtvrtek a na pátek se těšim. Smajlík

Hoši zklamali jste mně ty poslední dvě třetiny :( Ale snažili jste se věřím. Já věřím že doma oba zápasy vyjdou a že letos nam to vyjde !!!!

ítý | Chomutov
16.04.2012, 20:28

Na oustáckym DF je to samej masturbátor ... Smajlík Ty mají z naší prohry větší radost, než kdyby vyhráli ligu Smajlík Smajlík Smajlík

k8

Reakce na tpd: dej si studenou sprchu...jelito...co jsi ...
Co jsem čekal? Že po první třetině a vedení 2:0 nedostaneme takovej náklep, ale že si to pohlídáme. A nadávej si doma rodičům.

tpd | chomutov

podle očekávání jsme měli v této chvíli jasně prohrávat 2:0 na zápasy...je to 1:1 tak že jsem v klidu...pokud by to někdo řekl včera před zápasem...tak by byl považován za velkého optimistu..a všichni by to brali všemi deseti...tak že za mě...spokojenost...a všichni co hned hodili flintu do žita...a nadávají na hráče...ať jdou do řiti...poznámka nakonec...v houští dnes hodně lidí učúrávalo blahem... Smajlík

Reakce na krokuss: Asi si nerozumíme,myšlena byla bolesl...
Aha, tak to ju. Já myslel, že někdo mluvil o zápasech u nás. Zcela zodpovědně můžu prohlásit, že máme vyprodáno na oba zápasy. Smajlík

dc | ...

Reakce na Mensi: s tim věkem seš trochu mimo, ten deníče...
nechceš se doufám prát Smajlík jestli jo tak já si tě klidně najdu Smajlík co třeba 1.úřestávka v našim kotle v pravym vchodu stuj tam dole a měj třeba kapucu Smajlík pokecáme.. Smajlík na takovýdle kecy mam zrovna náladu tvl.

cvak | Chomutov
16.04.2012, 20:27

Tak to shrneme - nedělal bych z toho vědu, je to 1:1 na zápasy, v určité výhodě jsme teď my. K dnešnímu zápasu ale nechápu obrat o 1000 % ve 2. třetině. Asi jsme totálně fyzicky odpadli, jinak nechápu. Bylo to vidět i ve 3. třetině, kterou jsme tak od půlky viditelně jen dohrávali bez větší snahy (až na určité jedince, třeba Jíra stále jezdil jak motorová myš). Pro mě žádné logické vysvětlení kromě odchodu fyzických sil není..Ale snad to bude jen chvilkový výpadek a doma si na Bolce smlsneme Smajlík A v brance čekám opět Řehoře. VĚŘÍME!

kusvahošigutentag | Chomutov
16.04.2012, 20:25

No dobrá,jen mně není jasné,proč přestali hrát ve druhé třetině.Jenom 5 střel na bránu Hubla.To jim někdo musel poradit aby bránili dvougólový výsledek.Jinak tomu nerozumím.Těžko se hraje ve 4-řech.

Mensi | Jirkov
16.04.2012, 20:22

Reakce na dc: co by si mi ukazoval tady neni žádná sezna...
s tim věkem seš trochu mimo, ten deníček si taky nepochopil......

Jeden zápas jsme tam urvali a o to nám šlo. Smajlík

Kreon | Zkrotili jsme Rebely, Kohouty i Lvy....

Reakce na k8: Výborně, s tímhle výkonem máme tu 1. ligu ...
Hlavně rozhodly naše neproměněné šance a haluze z přesilovek. Neviděl bych to tak černě.