Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-4-3" |  vypnout filtr

mory | Chomutov ničí chemičku -))
03.04.2013, 12:44

sorry nějak se to seklo

Reakce na puk: Nemám chuť ani sílu číst tu úrodu zpětně,...
po té 1.třetině to mělo být 3:0 a byl klid šanci tam měli spoustu a Liberec nestíhal, pak už to byla křeč

CPL | ”Per aspera ad astra”
03.04.2013, 12:35

Reakce na filipíno: ubrečenej chomutov spadne...
to je zatím 50:50 - ale že ufňukané Ouští zůstane v pralese, to je na 100% Smajlík

TDI | Pirati Chomutov
03.04.2013, 12:30

Reakce na kalimil: ku.......wa musíme fandit a věřit a t...

03.04.2013, 12:01

Reakce na Ricci: To je totiž ten úplně nejvíc největší p...
to mas pravdu, prece jen takovy Litvinov mel uzasnou sezonu a ted ma volno a jejich vedeni ma cas na shaneni sponzoru a hracu

Ricci | Praha
03.04.2013, 11:56

Reakce na senax: hmm Venera bude v pardubkach, skoda, ze...
To je totiž ten úplně nejvíc největší problém účasti v baráži: Stop stav ve shánění hráčů a trenérů... Další problém je krátký čas na regeneraci a letní přípravu (už několikátou sezonu po sobě). I když se ta extraliga letos umlátí, tak to prostě už jen z těchto důvodů o moc líp příští sezonu asi vypadat nebude... Smajlík

puk | Chomutov
03.04.2013, 11:41

Nemám chuť ani sílu číst tu úrodu zpětně, ale včera to byla tragedie, rozhodčí jsou neuvěřitelní, ale na druhou stranu hrajem tři přesilovky za sebou v první třetině a výsledek je nula a na konci třetiny prohráváme s týmem kterej byl úplně tragickej a kterýho sami pustíme do zápasu, někdo jim musí zvednout morálku přece ten okej nezapoměli ( starej V by měl zajít do kabiny a probrat to se starejma a pak s celým týmem), ti co to teď vedou jsou asi marní a asi nemaj na to to zlomit.

03.04.2013, 11:30

ku.......wa musíme fandit a věřit a tým musí makat za naší podpory a nebrečet Smajlík jinak jsme v pralese a cesta zpralesa je pěkně na houwno to víme všichni takže bojovat a věřit až dokonce Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

03.04.2013, 10:58

hmm Venera bude v pardubkach, skoda, ze sme spadly do baraze a nemuzeme i diky tomu, ze se stale nevi v jake soutezi hrat, bojovat o trenery a nove hrace ...

03.04.2013, 10:15

Reakce na Angel.Bitch: Největší hovada jsou pisálci http...
De Bílek - Pičiště - zásahovka z ústecké redakce iDěsu - co dodat Smajlík

Upozorňuju, že za poslední 2 zápasy nám nebyly uznány už 2 regulérní branky ! To přece musí být divný i mrtvýmu dítěti.

LacoBittner | Laco.cz
03.04.2013, 09:40

Reakce na Angel.Bitch: Slátat článek o tom, co dělal mas...
Jo, titulek je lehce bulvární a zavádějící, ale hlavním obsahem článku je rozhovor s Dudou a fotka “obtloustlého maskota” není než jeho zpestřením.

Mimochodem, transparent považuji za vkusný. Palec nahoru i pro Dudu, že po vstřeleném gólu se fanouškům nijak nevysmíval.

03.04.2013, 09:39