Reakce na tpd: Domácí tým dokázal otočit utkání a po dvo...

Reakce na dronte: Zdravím tě, francouzská revoluce to mě...
Su Čech Francouzská revoluce byla anarchie v monarchii ale každý pokrok nějak začínal. ;-)

12.09.2015, 21:02

Kadan super prace. Smajlík

12.09.2015, 20:30

tak dnes pěkný zápas na to že je to druhé kolo. Mladicí tam pěkně lítají a Kladno jim nestíhalo. První třetina byla hodně zakřiknutá ze strany Kadaně, ale jinak dalo se na to koukat. Rozhodčí pískal na obě strany špatně.

dronte | Chomutov
12.09.2015, 20:29

Reakce na Krokuss: Stále více nabývám dojmu že forma tét...
Zdravím tě, francouzská revoluce to měla trochu jinak: volnost, rovnost, bratrství (liberté, égalité, fraternité). S tou svorností je to trochu masarykovské Smajlík , ale dobré. Obávám se ale, že dnešní doba by nechtěla ani tu rovnost.

tpd | #vsichni_jsme_pirati
12.09.2015, 20:20

Domácí tým dokázal otočit utkání a po dvou brankách ve třetí třetině vítězí 4:2. Obrovskou zásluhu na tom má především domácí brankář, který v závěru třetiny vychytal možné i nemožné.
59:20
Hanuljak našel před brankou volný kotouč a okamžitě ho přikryl lapačkou.
57:05
Skuhravý dojížděl puk a dorážel do odkryté branky, ale co chytí domácí brankář, to se jen tak nevidí!
56:42
Hanuljak teď několikrát zachránil domácí tým od jisté branky!
56:15
Stach se objevil sám před prázdnou brankou, ale Hanuljak vytáhl neuvěřitelný zákrok.
54:00
Dalecký se natlačil před Hanuljaka, ale oslavenec v domácí brance udržel puk před brankovou čárou.