Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-2-5" |  vypnout filtr

RSS RSS
Další diskuse:

Marťass | Piráti Chomutov
05.02.2017, 23:07

Máme problém s výjezdama a někdo organizuje pro VIP ? S tím běžte to p*dele a myslete si o mě co chcete...

CPL | ”Per aspera ad astra”
05.02.2017, 22:28

Reakce na kolatyr: Zlatej bod. Mohli jsme mít 3. Nicméně...
Přesně, od Vymlela to byl jasný útok na hlavu....

higway | holy driver
05.02.2017, 22:15

Reakce na Radarek: Na Flému to byl jasný loket...
to víš ,že jo jasný úmyslný je to přece náš hráč vidím to trochu jinak tak nemá cenu to dál rozebírat každej se v klidu budem držet svého názoru a pohoda Smajlík

Radarek | #vrátíme_se_silnější
05.02.2017, 21:51

Reakce na higway: no nevím na Fleminga to nebylo nic dra...
Na Flému to byl jasný loket

kirchna01 | PIRÁTI ☠ 🏒
05.02.2017, 21:50

Reakce na Radarek: Dnes musím pochválit komentátora.Byl ...
je fanda Bohemians.
Smajlík

Johny250 | Klášterec nad Ohří
05.02.2017, 21:46

Ahoj nevíte někdo jak koupit online lístky do sektoru hostů komety ?

05.02.2017, 21:45

Dnes musím pochválit komentátora.Byl opravdu nestranný Smajlík Smajlík Smajlík Víc takových Smajlík

05.02.2017, 21:19

Reakce na Kreon: No nevím...na obou stranách pustili dos...
no nevím na Fleminga to nebylo nic dramatickýho takový štrejchnutí myslím že to ani nebyl úmysl stejně jako na Mrázka přece jen je to hokej a ne basket,Valach tam měl taky dvakrát ruce v obličeji soupeře pokud to nebudou takový zákroky jako předvedl Baranka v Bolce tak bych pouštěl .

05.02.2017, 20:52

Reakce na kobrety: VONDŘIČ DO REPRE to je paráda *2* ...

05.02.2017, 20:16

Reakce na kobrety: přesně tohle je prostě ta nejlepší re...
Smajlík Smajlík Smajlík
Hlavne aby se nam tam nikdo nezranil, kdyz uz (aspon doufam, ze ne Tomica) se nikdo nezranil na Sparte.

kobrety | Chomutov
05.02.2017, 20:14

Reakce na Pšouk: Tak to tu ještě nebylo čtyři hráči v re...
přesně tohle je prostě ta nejlepší reklama Smajlík Smajlík Smajlík

Pšouk | Chomutov
05.02.2017, 20:10

Reakce na kobrety: i FB pirátů *2* Kapitán Pirátů Mich...
Tak to tu ještě nebylo čtyři hráči v repre, Vondrs si to zaslouží, hned si ty zápasy budu víc užívat. Samozřejmě gratulace Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

05.02.2017, 20:01

i FB pirátů Smajlík

Kapitán Pirátů Michal Vondrka byl dodatečně nominován do Česká hokejová reprezentace. Zpráva, která je známa několik minut znamená, že na Švédské hokejové hry pojedou čtyři zástupci Pirátů. To je senzace!

obr65 | Chomutov
05.02.2017, 20:00

Reakce na ítý: Kde co?...
Fejsbůk .....čslh

Reakce na kobrety: Vondrka dodatečně nominován do repre ...
Kde čerpáš?

05.02.2017, 19:55

Vondrka dodatečně nominován do repre Smajlík Smajlík Smajlík

05.02.2017, 19:50

Kde co?

05.02.2017, 19:49

Jiří Veber (HC Sparta Praha): "V první třetině jsme měli problémy, udělali jsme dva stupidní fauly v útočném pásmu a hráli jsme tam celkem šest minut v oslabení, což celou třetinu poznamenalo. Po té druhé jsme vedli 2:0, což bylo pro nás výborné, ale Chomutov nás přestřílel, ve třetí třetině dal i kontaktní gól a my jsme se začali dostávat pod tlak. Před vyrovnávacím gólem jsme měli puk na holi. Alespoň v prodloužení jsme měli trošičku více ze hry a drželi se na puku, jinak nás Chomutov po celý duel hodně zlobil."

Jan Šťastný (Piráti Chomutov): "První třetinu jsme odehráli velice dobře a jediná škoda byla, že jsme nedokázali využít některou ze šancí a přesilové hry. Domácí de facto z jednoho z protiútoků, na který jsme upozorňovali, se dostali do vedení. Věděli jsme, že to bude těžké, ale ve druhé třetině jsme navázali na výborný výkon z té první. Domácí však zužitkovali přesilovku, bylo to 2:0, ale my jsme si v šatně říkali, že nemáme co ztratit a že nejsme horší. Dali jsme kontaktní branku a domácím už se nedýchalo tak snadno. Po krásné akci jsme vyrovnali, ten bod byl asi spravedlivý. V prodloužení byly šance na obou stranách, bod navíc získali domácí, ale pro nás má i ten jeden bod cenu zlata."