Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.3.2018, 09:25
 
 
A tohle je další věc, která mě zaráží a vadí (a kterou mnozí nechcete vidět a dost bagatelizujete):
"""Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): „Hráli jsme s mladými kluky, kteří dostali šanci se ukázat. Jsme rádi, že to zvládli. Pro Dominika Groha v bráně to byl první etxraligový zápas a myslím si, že ho odchytal velice slušně. Ke konci bylo vidět, že už je hodně unavený a není zvyklý mít takovou porci střel. I ostatní mladí kluci se ukázali, že jsou schopní hrát pěkný hokej. Byla ale znát zkušenost na straně Chomutova, který dokázal v těch důležitých okamžicích dát gól navíc. Závěr si pohlídali a myslím, že se jim ohromě ulevilo. My ten pocit známe z minulého zápasu u nich, kde jsme získali definitivu, že nebudeme muset hrát baráž.“"""
My jsme měli fušku z juniorama. My jsme nad juniorama vyhráli rozdílem jednoho gólu (a v jednu chvíli to bylo dokonce nerozhodně). Já tenhle fakt nebagatelizuju (a to je asi špatně) a proto jsem tu několikrát psal, že mám obavu (a to oprávněnou) z příští sezony. Protože se toho musí hodně změnit ... a jsme ovšem zase u chechtáků. Nad tím tu mnozí jen tak ležérně mávají rukou, a chovají se ve stylu: nějak bude. A nutí mě sundat si ze stolu vlaječku. .... já vám některým opravdu nerozumím.

 
 
17.3.2018, 08:59
 
 
Já prostě tvrdím, že PRVNÍ pokus o definitivní záchranu v ELH jsme měli hned ten první zápas v play-out, který jsme hráli s Jihlavou. Ten, kdyby jsme vyhráli za 3 body, tak máme v kapse definitivní záchranu a nemuseli jsme se obávat o další zápasy, protože ty by už byly naprosto zbytečný. To byl ten skutečný první pokus.
Můžete to okecávat, nadávat mě, zesměšňovat mě, ..... ten fakt o prvním pokusu prostě nezměníte.
To je vše.
 
 
17.3.2018, 08:08
 
 
"jsem rád, že JSME TO ZVLÁDLI na první pokus". MY, ne já Vondrka. .... mozkovno Smajlík
 
 
17.3.2018, 07:53
 
 
M. Vondrka v článku uvádí, že jsou rádi, že to zvládli na první pokus. Tak buď neumím počítat já, nebo Vondrka. Poněvadž první pokus byl v onen pátek při prvním zápase play-out, kdy jsme hráli s Jihlavou a prohráli. Tam kdyby jsme vyhráli za 3 body, tak je vše hotovo a ukončeno.

 
 
17.3.2018, 07:42
 
 
Reakce na Ricks: Není těch smajlíků málo ??? Alespoň něc...
Ne není. Je jich ještě málo. Protože my vyhrajeme a udržíme se v ELH., a ty mě radíš, abych šel schovat vlaječku. Ty musíš být úžasná mozkovna. Ty na tom musíš být ještě hůř, než ta individua, co v naší firmě dělají v nádvorní partě. A to je teda matroš, to ti řeknu
Smajlík
 
 
16.3.2018, 22:44
 
 
Reakce na Ricks: Nezapomeň schovat vlajecku do šuplíku t...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Měl bys do toho šuplíku vlízt sám Smajlík
 
 
16.3.2018, 20:48
 
 
Reakce na Wayne95: Bože lidi nechte toho. Většina tady p...
Kdyby to bylo tak jasné a bez nervů ..... tak v prvním zápase (byl to pátek s Jihlavou) jsme vyhráli za 3 body a všichni mohli na dovolenou.
 
 
16.3.2018, 20:17
 
 
Varům také fandím a chtěl bych jejich návrat.
Co se týče našich chlapců - udrželi se s odřenýma ušima (spíše jsou už bez nich). S tímhle, co poslední dobou (a to už před play-out) předvádí, docela možná příští sezonu trhneme ten náš "slavný" bodový rekord. Každopádně už od začátku budeme kralovat na posledních dvou místech.
 
 
16.3.2018, 16:09
 
 
Stane se to jen těm dvěma. ..... u kterých by to málokdo čekal. A tady, bohužel, Murphy často střílí přesně. ...... snad mu to nevyjde. ...... ale víš jak to je? ...... Smajlík
 
 
14.3.2018, 19:23
 
 
Reakce na Heini: Dobré odpoledne, chystá se někdo do Bol...
Připomněl jsi mě ten památný zápas před několika lety, kde právě v Bolce jsme v čele s Kraftem ubojovali postup do ELH po více jak třiceti letech.
 
 
13.3.2018, 21:07
 
 
No a ty Budějky doma proti Kladnu předváděly co?
 
 
11.3.2018, 20:34
 
 
Jsou na tom i hůř, někteří lidi:
odkaz
Smajlík
 
 
11.3.2018, 20:08
 
 
Reakce na whisky82: Já zas nesnáším, že když to nejde se...
Tak když se daří, tak je samozřejmě radost a spokojenost. A když se nedaří (obzvláště dlouhodobě), tak se prostě remcá. To už tak prostě je. Remcá se, když neteče teplá voda, když při minus15°C nejde topení, když nejde proud, ráno v mraze má bus zpoždění, vlak stojí hodinu před klackem a ujíždí přípoj, .... to tak prostě je. Jsme lidi Smajlík
 
 
11.3.2018, 20:00
 
 
Reakce na Tommy84: Jan Šťastný (Chomutov): „Musíme to vy...
Začínám si myslet, že to naši dělají schválně. Aby úplně všichni pořád hráli, makali a byli napnutý jak struny Smajlík . Žádný volno, odpočinek - makat a bát se Smajlík
Kdyby jsme to vyhráli v pátek, tak by mohl Svaz zbytek všech zápasů zrušit. Byly absolutně zbytečný.
 
 
11.3.2018, 19:53
 
 
Reakce na whisky82: Mě jde o to, že po neuspěchu se tu h...
Jenomže ono to neklapání nezačalo u play-out. Ono to neklape minimálně dvě kola před play-out. Teď už to jen graduje. A jestli se vrátíme silnější? No byl bych rád - ovšem jsem realista a vím, že za tím slovíčkem "silnější" se schovává pěkný balík chechtáků.
Já nejsem z těch, kteří jim to neklapání vyčítají. Ostatně je to jejich boj, jejich kariera, jejich ostuda, atd., atd.
Jenom dost nerad slyším takové ty hlášky typu: jděte na ten led vy. ... tohle nemá žádný smysl. Proto jsem napsal, co jsem napsal.
Neberte to nikdo ve zlým, nebo nějak špatně
 
 
11.3.2018, 19:36
 
 
Reakce na whisky82: Michálek, Pavelka, Ďaloga,Buchtele,F...
Tak můžou přijít ke mě do práce zítra a ukázat se.
Nikdo za ně jejich zaměstnání dělat nebude, tak jako oni nebudou dělat zaměstnání za nikoho z nás. Každý máme nějaké zaměstnání.
Oni mají ovšem jednu velkou výhodu. Když to několikrát pose*ou, tak se jim nic moc (vlastně vůbec nic) nestane. Když to pose*u já, tak 2x, tak je docela průser a já to mám 3 měsíce bez prémií. Pose*u to počtvrté, a jdu o třídu a plat dolů a pokud se někdo bude hrnout na moje místo, tak já letím. Takhle to prostě funguje.
 
 
11.3.2018, 18:30
 
 
Tak teď jen doufat, že v příštích zbylých třech zápasech Jihlava nebude naplno bodovat. Pak zůstáváme v ELH. Ovšem s řádnou ostudou a s oprávněným posměchem. A pokud se něco před sezonou v týmu nestane, tak dopadneme jako onen tým s hvězdným obsazením pod vedením Čeldy. Ta agonie se pouze o sezonu prodlouží.
 
 
11.3.2018, 18:09
 
 
Reakce na Tommy84: 1 bod = slovy jeden bod jsme dokázali...
Byl. Hráli by tam u soupeřů hráči se stejnou kvalitou, jakou máme my, zápasy by měly šťávu, navíc tam hraje několik "extraligových" týmů, hodně by jsme i vyhrávali, atmosféra na stadionu perfektní, derby s Ústím, ..... no nemělo by to chybu.
 
 
11.3.2018, 17:51
 
 
Oni ten bod (ani dva, a ani tři) do konce Play-out neudělají. Ten tým na to nemá. A jestli se z cizí pomocí (a to je ostuda) udržíme v ELH, tak tam budeme fungovat naprosto stejně, jako s těmi hvězdami pod Čeldou. Tedy dárci bodů a možná i trhneme jeden rekord (který držíme my )
 
 
11.3.2018, 16:44
 
 
Reakce na rcts: Jako jestli spadnem do baráže, tak abych...
S tím naším stylem je úplně jedno, kdo z té čtveřice postoupí do baráže. Myslím, že naši by měli i hodně práce s Ústím.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.