Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.12.2017, 10:31
 
 
Vy, co chodíte do práce, také vás majitel firmy podrobně seznamuje se svými interními záležitostmi?
 
 
16.12.2017, 16:12
 
 
Reakce na jovyk: Čerčil, vzals mi to z pysku. Na západě ...
Jenže novináři zaměstnaní v organizaci Piráti nemohou napsat nic, co neprojde schválením. A tohle platí všude. Dění ze zákulisí mohou napsat právě jen ti investigativní novináři, kteří se nějakým způsobem k informacím dostanou a zároveň mohou dokázat pravdivost. Majitel pak na to samozřejmě bude muset reagovat. Nějak.
 
 
16.12.2017, 15:32
 
 
Pepo, až bude firma Piráti akciovkou a fanoušci budou akcionáři (tedy ze své kešeně do firmy vloží finanční podíl), tak pak by tvé stížnosti o neinformovanosti byly oprávněné. Měl bys na všechny informace nárok. Dokonce bys mohl řízení i ovlivnit. Ale firmy Piráti jsou soukromým podnikem, nikoli akciovkou, kde ty máš svůj finanční podíl a tudíž právo na mnoho věcí.
Já bych také chtěl vědět, co se tam děje., ale ....... Takže to nechávám na zodpovědných lidech. Majitel rozhodne, ne fanoušci. ..... asi to zní blbě, ale takhle to je
 
 
15.12.2017, 19:30
 
 
Mám dojem, že rozložení nejsou hráči, ale tohle fórum. Tolik protichůdných a "stoprocentních" informací jsem tu už hóóóódně dlouho nečetl.
Jsem zvědavý, kam až dojdete Smajlík
 
 
12.12.2017, 09:50
 
 
.... a v baráži i se sanitkou a lékařem Smajlík
 
 
11.12.2017, 13:05
 
 
Reakce na obr65: Zkus jim to říct do očí, jestli jseš ta...
Smajlík Smajlík
 
 
10.12.2017, 08:55
 
 
A k čemu ti ta informace bude dobrá ? Obvzláště, když jsi z daleka. Dostaneš něco zadarmo? Zvýší ti mzdu? Budeš mít větší dovolenou? ........
 
 
9.12.2017, 11:10
 
 
Mě je upřímně šumák kolik ti borci berou. Opravdu mě to je (a bylo) fuk. Já jsem pouhý divák, kterému se hokej vždycky líbil (oproti fotbalu, kde je hóóóódně dlouhý hřiště a hóóódně ohromná branka na toho malýho človíčka a hra tam není tak svižná) a líbí. Mám to štěstí, že koníčků mám více a nejsem vyloženě závislý na hokeji. No a logicky, když vidím, že vlastně toho moc nevidím, tak si udělám ten čas na jinou zábavu a nebudu tak naštvanej, že jsem promrhal čas a utekla mě volnočasová práce. Ono koukat pravidelně na zmar - tak takovou náturu já prostě nemám.
 
 
9.12.2017, 06:44
 
 
Jihlavě musí chlapci dát alespoň 4 góly. Minule nestačily ani 3. ..... iluze si tedy žádný nedělám. Jestli nad Jihlavou nevyhrajem za 3 body (nic jinýho momentálně neberu), mě to nijak nepřekvapí. Spíše s tím počítám. Velmi mě to připomíná onu slavnou éru s Čeldou.
 
 
7.12.2017, 18:53
 
 
Reakce na Albert57: Jaká škoda čerčile že si se nestal p...
Tak já nepopírám, že velký díl viny za to, jak dopadly volby, mají tzv. demokraté. Ale na druhou stranu, takhle dobře jsme se nikdy neměli. Obchody plný, do ciziny na občanku kdy chceš, koupit co chceš, žádný clo., naše děti na středních plno stáží po Evropě (o tom se mě ani nesnilo)., pokud jseš dobrej, můžeš pracovat v zahraničí., mnozí si jezdí každý týden na týdenní nákupy do Drážďan, Chemnitz, Žitavy, ...... Mě nějak nic nechybí. Když vzpomenu na minulá léta ..... mám se líp, mnohem líp
 
 
7.12.2017, 18:38
 
 
Reakce na Albert57: Myslím, že tvá odpověd by měla spíše...
Jo, to v roce 1946 bylo mnohem víc těch, co věřili. Po velkým únoru hořce litovali. A to bylo, bohužel, taky všechno, co pár desetiletí mohli. A když vezmu v potaz, jak je na tom naše školství, hlavně v oblasti moderních dějin a jak intenzivně pracují demagogové a populisté .......
 
 
7.12.2017, 08:34
 
 
Reakce na Albert57: Andrej Babiš jmenován premiérem! Kon...
Kam jsi to se vzděláním dotáhl daleko?
 
 
7.12.2017, 08:34
 
 
Reakce na nowak: Babiš je největší zloděj v tomto státě....
Smajlík
 
 
1.12.2017, 15:50
 
 
Reakce na rcts: Bože ty musíš mít strašnej mindrák z dob...
A pak musí být ten druhý, kdo před nimi ohne hřbet. To není o mindráku. To je jenom o tom, že kdo odmítá poznat historii, znovu si ji zopakuje. A my k tomu zopakování běžíme o sto šest. Dočkáš se, neboj. A hokej pak nebude vůbec tvojí prioritou. Budeš mít (a to asi všichni) úplně jiné starosti
 
 
1.12.2017, 13:06
 
 
... už chybí jenom znárodnění Smajlík . To se mě snad, ty úvahy, jenom zdá.
 
 
1.12.2017, 12:33
 
 
Reakce na Kreon: Zeptám se naopak - je to samozřejmě cel...
V ČLR neexistuje skutečný privátní sektor. Vše je řízeno státem, tedy jedinou politickou stranou. Veškeré rádoby např. sportovní investice mají pozadí. Číňanům a ani rusákům nejde v případě těchto investic do sportu výlučně o dobrou věc - tedy čistě o ten sport. To je jen záminka. Zkus si vyhledat nějaké zprávy od ekonomů, co se týče úmyslu aktivit z ČLR v EU. Nejde o žádnou atomovku ani Tibet. ..
 
 
1.12.2017, 10:59
 
 
Jistě, zrovna číňani bezelstně a samozřejmě že velmi upřímně a jenom s čistým úmyslem koupí náš tým se vším všudy. Pane Bože, co je tohle za stát a lidi v něm.
 
 
29.11.2017, 20:15
 
 
Reakce na Kreon: Takže prohrajeme s Třincem, Hradcem, Pl...
Tak zatím porážíme sami sebe (aspoň někoho porážíme Smajlík )
 
 
29.11.2017, 20:13
 
 
Reakce na jiribulis: Největší show nastane až nás v bará...
Tak já doufám, že to nakonec uhrajem alespoň na ten 10., 11. flek. I když to momentálně vypadá jako scifi. No v nejhorším budeme mít v play-out tolik bodů, že nebude hrozit pád do baráže. (no a zopakovat si nostalgii s Jihlavou ....... )
 
 
29.11.2017, 19:35
 
 
Tak do konce zápasu dát 4 goly by neměl být zas takový problém, né? ( Smajlík ).
Já už to delší čas beru z humorem. Však už dlouho jsme nehráli play-out. Tak proč si to zase nevyzkoušet. ... protože to k tomu směřuje mílovými kroky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.