Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
11.8.2017, 20:13
 
 
Těžko na cvičišti - lehko na bojišti.
Snad to ještě takhle funguje.
 
 
10.8.2017, 04:14
 
 
Nenechává, protože čeká, až já vsadím. stop. a všechno seberu. stop. Smajlík
 
 
9.8.2017, 18:59
 
 
To, že se logo TATRA objevilo na lední ploše, mělo svůj význam a důvod. Důvodem určitě nebyl nějaký rozmar fanoušků, či jejich zbožné přání
 
 
8.8.2017, 20:10
 
 
Smajlík Smajlík
 
 
8.8.2017, 19:34
 
 
Reakce na dronte: Dostali jsme víkendový pobyt v Nesuchy...
Tady taky uslyšíš louku a ..... můžeš i být střízliv Smajlík Smajlík
odkaz
 
 
3.8.2017, 20:00
 
 
Asi nepanuje dobrá nálada a pohoda. To se nutně odráží ve hře.
 
 
1.8.2017, 13:58
 
 
Reakce na Mág: Smírčí komise se tím podnětem zabývat bud...
Dobře. Ale pokud se do 31.8.2017 vše vyřeší (a já věřím, že ano), tak pak to bude, jako by se nechumelilo.
 
 
1.8.2017, 13:51
 
 
Reakce na Wayne95: Já neříkám, že to je správně, to vůbe...
Není to možnost, jak se vymanit z platné smlouvy a jít jinam. Jeho stížností se na svazu nebude do 31.8. 2017 vůbec nikdo zabývat. Protože právě ten poslední den srpna je termín, do kdy musí mít kluby ohledně financí svým hráčům vše vyřešeno a mít tzv. čistý stůl. Až teprve potom, pokud by ona nepříjemná situace pokračovala (po 31.8.2017), by měl Vondrka volné ruce a mohl by za tabulkovou cenu odejít jinam. Věřím tomu, že klub svým závazkům do onoho data dostojí, a tím smlouva zůstává v platnosti. Takže tomu počínání toho, co se dnes "vyrojilo", nerozumím.
A pokud opravdu chce odejít (a proto MOŽNÁ ta rošáda), tak je pak otázkou, že jestli bude po splnění všech finančních závazků dále "nucen" hrát u nás, tak s jakou chutí a efektivností to pak bude. .... já dělat někde, kde nechci, tak se určitě nepřetrhnu
 
 
1.8.2017, 10:08
 
 
Reakce na kolatyr: Vyjádření klubu zde již mělo být. Nav...
Veškerá agenda, i finanční pohledávky, musí být vyřešeny do posledního dne srpna. Jakékoli stížnosti před oním datem jsou zbytečné. Do té doby (posledního dne srpna) má platit: co se doma uvaří, to se doma sní. Řešit se budou stížnosti, podané minimálně prvního září.
 
 
1.8.2017, 08:42
 
 
Každý rok se tu objeví zaručené tragické info od lidí, které podle nicků ani neznám., a každý rok hrajeme velmi dobře, a dokonce jsme minule skončili na 4. místě, což je ohromný úspěch, který tu byl naposledy někdy v 50-tých letech (nejsme žádným nováčkem, jak se občas někdy doslýchám, ale máme dost bohatou historii).
Skutečná fakta, nikoli tragické povídačky, jsou přece jasná - hrajeme a hrajeme velmi dobře. O tom se tu moc nepíše, ale různých "jasných tragických zpráv" je tu vždy více, než dost. To je každoroční zdejší hitparáda. Ta skutečná fakta se zřejmě některým nehodí do krámu, a tak se tu najdou jedinci, kteří spadají do škatulky populistů. A ovcí je tu taky dost.
Kdybych měl věřit tomu, co píší v Blesku a tomu, co vykládají štamgasti, kteří svůj krátký pozemský život přežívají (ne prožívají) každodenním vysedáváním v putikách., tak to bych na tom byl hodně blbě.
 
 
27.7.2017, 22:01
 
 
Uf Smajlík Pepa se vrátil, s ním i novinky ..... tím je letošní sezona otevřena Smajlík Smajlík
 
 
26.7.2017, 09:00
 
 
Šulák v Detroitu ohromil a poletí i na hlavní kemp
odkaz
 
 
21.7.2017, 17:56
 
 
Reakce na dronte: to Ricci To má z nějakých proruských w...
Smajlík Smajlík
 
 
21.7.2017, 09:52
 
 
Velice zajímavý rozhovor:
Spor s rodiči o výchovné je přirozený, ale rušit se nemůže. Český hokej má jiné problémy
odkaz
 
 
10.7.2017, 19:49
 
 
Když Růža koučoval Slavii, tak mnohokrát končil mezi těmi prvními čtyřmi týmy ... a byl i první. Přitom vždy na začátku sezony všichni říkali, že Slavie bude ráda, že udrží střed, protože tam Růža měl právě ty neznámé hráče, kteří neměli žádné "jméno a zvuk".
V posledních sezonách na Slavii už to nikdo neříkal .... protože už všichni věděli, že Růža si umí vybrat hráče, s kterých udělá hráče se jménem. Růža, jako snad zatím jediný u nás, má dar od Boha: Hokej a vše, co s tím herně souvisí. Takový druhý u nás, pokud se nemýlím, není.
 
 
30.6.2017, 07:59
 
 
Reakce na jiribulis: Takže zlínští hokejisté dostávají v...
On hlavně nevěděl do čeho jde. Respektivě si myslel, že to ví. To ovšem netušil, kolik toho před ním utajili, a tudíž se to dozvěděl až když tam vlez. Takže si myslím, že teď hořce lituje.
 
 
28.6.2017, 13:06
 
 
Na lední ploše i na mantinelu se v posledních zápasech objevilo logo automobilky Tatra. Předpokládám, že to tam nebylo jenom tak z legrace .... třeba aby se zaplnilo bílé místo. Předpokládám, že při prvním zápase nového ročníku to bude i oficiálně v sekci partneři
 
 
27.6.2017, 09:28
 
 
Myslím, že Hosták už teď lituje, že nezůstal v TV.
 
 
27.6.2017, 07:23
 
 
Reakce na kolatyr: Já si myslím, že Hany má u nás dveře ...
Až těmi dveřmi projde, bude to znamenat, že jsme opět v 1.český .... a k tomu snad už nikdy nedojde.
Tím nechci Hanyho znevažovat, to by si nezasloužil. Jenže každý hráč (a brankaře nevyjímaje) má nějaký herní strop., proto někteří hrají extraligu, někteří první ligu a někteří se nepřehoupnou přes divizi. Hanuljak nám v jedné naší etapě pomohl. To samé platí o Kopřivovi. Byl dobrým brankářem v etapě 1.liga/extraliga. Mohl by asi být dobrým náhradníkem. Jako laik si dokonce myslím, že lepším, jak mladý Král. Ale to nechám na posouzení znalcům., já sem jen pouhým divákem hry zvané hockey, která mě baví. Smajlík
 
 
22.6.2017, 20:08
 
 
A když pořád máme ty okurky, tak něco o hokeji ( Smajlík )
""Podle dostupných informací skončil pardubický klub loňský rok se ztrátou přes 14 miliónů korun. Jeho kumulovaná ztráta činí asi 40 miliónů korun, závazky po lhůtě splatnosti dosáhly 33 miliónů korun.""
odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.