Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kreon" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kreon | Nobody, But Us
17.4.2018, 20:18
 
 
Vary potřebují ještě aspoň bod.....nemají to ještě jisté.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.4.2018, 17:02
 
 
Reakce na Ricks: A můžu se tě zeptat, kdo tu diskuzi tad...
To víš že jo, jen do mě..... pro jednou jsem si dovolil na zbytek sezony přestat chodit na hokej a budu to poslouchat dalších deset let. Vůbec se nedivím, že sis rejpnul zrovna ty, dalo se to čekat. Smajlík . Vzhledem k tomu, že jsem tu psal, aby se diskuze o něm tady ukončila, tak na ostatní věci, cos psal, nebudu reagovat.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.4.2018, 08:58
 
 
Vážení, nemám ve zvyku sem v období okurek psát, ale nebylo by vhodné diskuzi ohledně ptakulina ukončit? Ať je jakej je, ať se vůči nám chová jak se chová, to je jeho věc. Ale řešit tu kde pracuje a naznačovat tu, jestli o tom ví jeho zaměstnavatel....tvl...tohle je prostě přes čáru .....jste normální??
Jsem poslední, kdo by se ho chtěl jakkoliv zastávat, vím, jakej má k nám vztah, jak se ohledně nás vyjadřuje a ano, je to v tomto smyslu nebetyčnej v*l a asi těžko s ním najdu jako chomutovák někdy společnou hokejovou řeč. Nicméně pokud bych byl na jeho místě, tak bych také jel busem domů, rozhodně bych nechtěl minimálně kvůli rodině zůstávat ve špitále na Hladách, takže v tomto ho chápu. A mysleme si o něm co chcete, ale jejich fanklub funguje a fanouškovské aktivity jakbysmet, takže minimálně alespoň v tomto bodě bych si ho nebral do úst.....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
3.4.2018, 11:38
 
 
Reakce na ítý: Tak myslim ze Vondrc nedostane nikde jind...
na 100% odchod? Já měl info, že "jen" na 90% Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
30.3.2018, 17:52
 
 
Puny1:
To, že si máš jít nafackovat, bylo za toho Sikoru a tu sprostotu, cos na něj napsal. Jágr má můj respekt, to je snad jasné. Ale pořád je to hokejista a hraje hokej a tak k němu i protihráči přistupují a tak to i má být. To, že ho ve hře nešetří přece neznamená, že ho nerespektují a to platí obdobně i pro mě. Na ledě prostě nic zadarmo. Na hokej jsem přestal chodit, ne proto, že se prohrávalo, ale protože mě to prostě přestalo bavit. To je celé. A pokud Růža bude tento herní systém aplikovat i příští sezonu, tak chodit nebudu i kdyby se vyhrávalo, o čemž ale pochybuju, protože jsem naprosto přesvědčenej, že i hráči z toho byli otrávení a tohle hrát nechtějí a doufají ve změnu - to prostě vím naprosto jistě. Už jsme dost starej na to, abych věděl, že život není nekonečnej a že bych měl dělat co mě baví a kde vidím nějaký smysl - což letos hokej bohužel nebyl. Roky jsem byl aktivní nadšenec, za leččíms jsem stál, leccos zařídil, vymyslel, zaplatil a to mi pro můj vnitřní pocit typu "udělal jsem aspoň něco" stačí. Teď tu káru můžeš jako pozitivista klidně převzít, Obr bude za pomoc jedině rád a to říkám naprosto vážně.
K ostatnímu se vyjadřovat nehodlám, protože na rozdíl od tebe nedělám soudy nad lidmi, které neznám a popravdě, je mi to u p*rdele... žijte si tu v okurkách blaze. Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
28.3.2018, 13:52
 
 
Reakce na Ricci: No tak když ty bláboly nechceš číst, ta...
Mnoho jovyků pro nic.... Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
28.3.2018, 09:14
 
 
Reakce na Puny1: Někteří bohužel mají krátkou paměť a za...
Tak za tohle si nafackuj a stůj za trest 24 hodin v koutě. Víc slušněji ti to napsat nemůžu.....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
27.3.2018, 17:35
 
 
Reakce na Albert57: koukám na Jihlavu s Kladnem v hlediš...
Vola Sikory? To snad ne......
 
 
Kreon | Nobody, But Us
25.3.2018, 16:53
 
 
Reakce na Burti: To je bez debaty. Jen mě zajímalo, jest...
Já ano. Pan Božský si ho vybral a přitáhl sem, jen aby se pak mohl Grman nudit na střídačce nebo v lepším případě dělat sedmého beka, zatímco jiní dělali zápas co zápas chyby, které nás stály body.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
21.3.2018, 11:46
 
 
Reakce na dronte: Jihlavě bych možná věřil, Litvínov to ...
Baráž je úplně jiná soutěž než nějaký dopředu rozhodnutý playout, takže brát jako bernou minci ten poslední zápas s námi, je kravina. Samozřejmě to nic nemění na tom, že se budou muset sakra zlepšit (minimálně v nasazení a bojovnosti), aby tu extraligu udrželi. Týmy z pralesa když už nic jinýho, tak mají to zdravé nadšení. Co si budeme povídat, v baráži rozhoduje spíše tohle než nějaká hokejová (ne)kvalita. Sami o tom víme své. Proto si vůbec netroufám tvrdit, jak to celé dopadne....a ono je mi to vlastně jedno.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
20.3.2018, 14:01
 
 
Ale aspoň tam byl top led a ne jako u nás Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
18.3.2018, 15:44
 
 
Tvl.... A už to zase začíná..... debata o Viktorovi... je to rok co rok... a je to už poněkud trapné ... To jste takoví masochisti? Smajlík Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
12.3.2018, 17:12
 
 
Reakce na Wayne95: Tak Vondrc definitivně pryč...
B*lbost....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
11.3.2018, 17:48
 
 
Jestli neuděláme ve třech zbývajících zápasech ten jeden posranej bod, který nám bude zaručovat záchranu, tak jsme největší dřeváci na světě a měli bychom jít do učebnic.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:42
 
 
Reakce na kolatyr: :)) To je fakt. Chytřejší budeme v ne...
Nedivim se, že v Bolce udělali protest, evidentně jim to nakonec prospělo. Tady u nás se jen doufá, omlouvá a důvěřuje. A pak všichni čumí jak puci. Přitom těch indicií, co se tu vše děje, je spoustu. Jsem tím vyloženě znechucenej. Asi to udělám jako Vládík.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:35
 
 
Reakce na kolatyr: DOTAZ. Budeme za těchto podmínek děla...
Zatím počkej, ještě nevíme s čím přesně se budeme loučit Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:28
 
 
Takže komedie pokračuje a navíc každý díl je zábavnější a zábavnější. To bude, panečku, finále. My si ten prales za toto, co předvádíme, plně zasloužíme. Ale bude to mít i světlou stránku, krysy půjdou aspoň o dům dál.....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
7.3.2018, 11:41
 
 
Reakce na kolatyr: Ztrácí na nás 11 pokud se nemýlím. Ty...
Mýlíš....12 Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
4.3.2018, 18:33
 
 
Reakce na kirchna01: Aby tu ta 4. lajna po sezóně ještě ...
Asi tak.......řekl bych, že z tria útočníků tu nebude v září nikdo....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
8.2.2018, 13:16
 
 
Reakce na Ricks: Šťovíček, Hlava, Szathmáry, Lauko, Luke...
Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom, že nedostávaj takovou šanci, aby to mělo smysl jak pro ně tak i pro mančaft. Za šanci rozhodně nepovažuju to, že odehraje dva zápasy, v nich s bídou po pěti minutách a pak jdou zpátky do Kadaně. I hokejový odborníci jednoznačně tvrdí, že tihle kluci když už mají hrát, tak aby to bylo k něčemu platné, tak musí mít za zápas aspoň 10-12, lépe 15 minut. A když si projdeš icetime uvedených hráčů v zápasech, tak ta čísla na výjimky hovoří za vše..... A přitom snad každý pozná, že ti kluci bruslí o dost rychleji a napadají lépe než Huml a spol. Nejlepší zápasy pro oko diváka (a že jich bylo letos jak šafránu) a vlastně i bodově byly ty čtyři zápasy v řadě, co jsme vyhráli za dva body, když byli na marodce Růža, Sklenář, Tomica, Skokan a místo nich hráli tihle kluci s větším icetimem, díky kterému jsme byli jednak dravější, aktivnější a hokejovější a jednak ostatní lajny se staršíma pardálama pošetřovaly síly, což se také projevilo ke konci zápasů.
A Laukovi a jeho nutnosti "odpočívat" po proběhlém mistrovství U20, mám informace poněkud jiné. On na těch U20 taky neměl logicky kdovíjakej icetime.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.