Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kreon" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kreon | Nobody, But Us
21.3.2018, 11:46
 
 
Reakce na dronte: Jihlavě bych možná věřil, Litvínov to ...
Baráž je úplně jiná soutěž než nějaký dopředu rozhodnutý playout, takže brát jako bernou minci ten poslední zápas s námi, je kravina. Samozřejmě to nic nemění na tom, že se budou muset sakra zlepšit (minimálně v nasazení a bojovnosti), aby tu extraligu udrželi. Týmy z pralesa když už nic jinýho, tak mají to zdravé nadšení. Co si budeme povídat, v baráži rozhoduje spíše tohle než nějaká hokejová (ne)kvalita. Sami o tom víme své. Proto si vůbec netroufám tvrdit, jak to celé dopadne....a ono je mi to vlastně jedno.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
20.3.2018, 14:01
 
 
Ale aspoň tam byl top led a ne jako u nás Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
18.3.2018, 15:44
 
 
Tvl.... A už to zase začíná..... debata o Viktorovi... je to rok co rok... a je to už poněkud trapné ... To jste takoví masochisti? Smajlík Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
12.3.2018, 17:12
 
 
Reakce na Wayne95: Tak Vondrc definitivně pryč...
B*lbost....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
11.3.2018, 17:48
 
 
Jestli neuděláme ve třech zbývajících zápasech ten jeden posranej bod, který nám bude zaručovat záchranu, tak jsme největší dřeváci na světě a měli bychom jít do učebnic.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:42
 
 
Reakce na kolatyr: :)) To je fakt. Chytřejší budeme v ne...
Nedivim se, že v Bolce udělali protest, evidentně jim to nakonec prospělo. Tady u nás se jen doufá, omlouvá a důvěřuje. A pak všichni čumí jak puci. Přitom těch indicií, co se tu vše děje, je spoustu. Jsem tím vyloženě znechucenej. Asi to udělám jako Vládík.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:35
 
 
Reakce na kolatyr: DOTAZ. Budeme za těchto podmínek děla...
Zatím počkej, ještě nevíme s čím přesně se budeme loučit Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
9.3.2018, 20:28
 
 
Takže komedie pokračuje a navíc každý díl je zábavnější a zábavnější. To bude, panečku, finále. My si ten prales za toto, co předvádíme, plně zasloužíme. Ale bude to mít i světlou stránku, krysy půjdou aspoň o dům dál.....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
7.3.2018, 11:41
 
 
Reakce na kolatyr: Ztrácí na nás 11 pokud se nemýlím. Ty...
Mýlíš....12 Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
4.3.2018, 18:33
 
 
Reakce na kirchna01: Aby tu ta 4. lajna po sezóně ještě ...
Asi tak.......řekl bych, že z tria útočníků tu nebude v září nikdo....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
8.2.2018, 13:16
 
 
Reakce na Ricks: Šťovíček, Hlava, Szathmáry, Lauko, Luke...
Mluvil jsem o počtu? Mluvil jsem o tom, že nedostávaj takovou šanci, aby to mělo smysl jak pro ně tak i pro mančaft. Za šanci rozhodně nepovažuju to, že odehraje dva zápasy, v nich s bídou po pěti minutách a pak jdou zpátky do Kadaně. I hokejový odborníci jednoznačně tvrdí, že tihle kluci když už mají hrát, tak aby to bylo k něčemu platné, tak musí mít za zápas aspoň 10-12, lépe 15 minut. A když si projdeš icetime uvedených hráčů v zápasech, tak ta čísla na výjimky hovoří za vše..... A přitom snad každý pozná, že ti kluci bruslí o dost rychleji a napadají lépe než Huml a spol. Nejlepší zápasy pro oko diváka (a že jich bylo letos jak šafránu) a vlastně i bodově byly ty čtyři zápasy v řadě, co jsme vyhráli za dva body, když byli na marodce Růža, Sklenář, Tomica, Skokan a místo nich hráli tihle kluci s větším icetimem, díky kterému jsme byli jednak dravější, aktivnější a hokejovější a jednak ostatní lajny se staršíma pardálama pošetřovaly síly, což se také projevilo ke konci zápasů.
A Laukovi a jeho nutnosti "odpočívat" po proběhlém mistrovství U20, mám informace poněkud jiné. On na těch U20 taky neměl logicky kdovíjakej icetime.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
7.2.2018, 21:16
 
 
Reakce na jarda72: Byl nejaky “pohyb” Pirati - Trhaci a ...
Přesně, do Kadaně bylo posílání vesměs místní kluci ze čtvrtý lajny.....časy, kdy Růža byl známej tím, že dává slušnou šanci mladým, jsou pryč. Vždyť i ten Lauko hraje sotva 8minut za zápas, teď s LTV navíc ani ne 3 minuty....a přitom rychlost a dravost je to, co nám mj. evidentně chybí....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
7.2.2018, 11:20
 
 
Reakce na Ricci: Stejně je to zajímavý: Kaše v NHL víc b...
Protože tam funguje strašák farmy. To není jako u nás, u nás na farmu chodí jen kluci z CV....
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.2.2018, 20:48
 
 
Já bych to tak nehrotil, jasně ten Flemming byl vymyšlenej, ale na druhé straně tam bylo taky jedno vymyšlené vyloučení. Rozdíl byl jen v tom, že jsme na rozdíl od soupeře ty přesilovky nevyužili, ba co víc, neměli jsme v nich ani nic zásadně velkýho,...prostě zmar a bohužel se potvrzuje to, co se ukazovalo během sezony.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.2.2018, 14:08
 
 
Reakce na whisky82: u Ropáků: chovame se spatne proto ze...
Pořád jim nedošlo a ani nedojde, že problém není v jejich počtu, ale v tom, že jsou rozlezlí všude. Ústečáků sem jezdilo stejný množství, možná i větší, ale nebyli tak pitomí, aby si kupovali lístky jinam než do svých vyhrazených sektorů...a tihle pitomci to ještě dělají just naschvál. Ale to je jedno, klub jim tento postup zkrátka umožňuje, protože před derby neudělá jednorázové změny v prodeji a to je jádro věci.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.2.2018, 13:04
 
 
Reakce na G.Farina: To ti bohužel nepomůže, protože ti a...
Koupí vstupenky/permice souhlasíš s NŘ a jsi povinen se jím řídit. Tak to funguje naprosto všude, to je normální. Takže vždy jde jen o obsah NŘ.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.2.2018, 11:11
 
 
Libore, zkopíruju sem nejprve celý text onoho článku, aby nedocházelo k nejasnostem:

"návštěvníkům je vstup do hlediště s viditelnými vnějšími znaky hostujícího týmu (dresy, oblečení, čepice, šály, vlajky apod.) povolen pouze v sektoru určeném pro hostující fanoušky, obecně v sektoru N, případně P a/nebo O, je-li tak určeno Pořadatelem. V případě, že se návštěvník vybavený vnějšími znaky hostujícího týmu nachází v hledišti mimo určený sektor a odmítne na výzvu pořadatele tyto předměty sejmout a/nebo schovat, pak je to důvod k vykázání takového Návštěvníka z prostorů Arény, a to bez práva na vrácení vstupného."

Jednoznačně z té první věty vyplývá, že by k těmto situacím tj. přesunutí/vyvádění na výzvu pořadatele ani nemělo docházet, protože pokud by se všichni řídili onou větou první, nebylo by potřeba uplatňovat větu druhou.....Proto zřejmě si to někdo vykládá jako "automatické" přesunutí či vyvedení, byť to není přesné zněním, ale za to je to přesné významem. To, co tu předvádíš je jen slovíčkaření, podstatou je, že dle tohoto článku nemají označení hosté kromě svých sektorů nikde co dělat. To byl zřejmě smysl celého tohoto článku, když se tvořil. To, že pořadatel podle věty druhé nevyzývá k přesunu/vykázání, je věc druhá. To pak ale tenhle článek zcela ztrácí smysl, nemyslíš? Protože klubu to evidentně nevadí. Jestli nechcete jako provozovatel, aby se ten článek dodržoval celý, a nevadí vám, že pořadatel na to kašle, tak ho prostě zrušte.

Ale co je nejpikantnější, tak celá debata je naprosto o h*vně už od začátku, protože v článku 6 si udělujete výjimky, ostatně to mi bylo řečeno už dříve na FB p. pořadatelem osobně a tuším, že to tam psal i p. Pivko. Takže z toho je patrné, že vy toto změnit nechcete a měnit nebudete. Fajn, jak chcete.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
6.2.2018, 08:47
 
 
Tak kluci z LTV by snad konečně mohli sundat ty růžové brýle a pochopit, že holt na rozdíl od našeho vedení nám jejich vedení ty klacky pod nohy hází.....protože praxe taková zkrátka je.
Zkusme zavolat na klub a domluvit si koupi 1200 lístků jako oni. Myslíte, že bychom je dostali? To sotva.....nedostali bychom ani polovinu.
 
 
Kreon | Nobody, But Us
5.2.2018, 20:05
 
 
Reakce na higway: nejít na derby kvůli tomu že klub nevy...
To jako, že když někdo nebyl měsíc na hokeji a předtím chodil sezonu co sezonu, tak nemá právo se vyjadřovat? Navíc k situaci, která je tu minimálně tři roky? Tak ten se ti povedl! Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
5.2.2018, 16:50
 
 
Reakce na puk: m) návštěvníkům je vstup do hlediště s v...
To je sice hezké, ale když ono hned v následujícím článku 6 je řečeno, že provozovatel může udělit výjimky, což taky činí (sice nevím jakým způsobem, ale činí). Zítra holt přijede 1200 lidí z LTV, klub udělí tolik výjimek a jede se dál, hlavně že kasa bude plnější a o to jde především. Smajlík

To, že se před lety zvolila tato strategie, byl holt něčí nápad, že tato strategie vstřícnosti je pozitivní pro všechny kromě domácích je fakt. To, že to klub nijak netrkne a ještě to obhajuje, je pro mě jako fanouška, byť v současnosti nechodícího, prostě nepochopitelný. A chápat to nikdy nebudu.

A to, že někdo ani nechce připustit, že v takových zápasech je riziko nějakého průseru větší než u jiných (a zvlášť u těhle, protože ti oproti Ústečákům ještě záměrně provokují) a přesto nehodlá ani na tyto zápasy udělat nějaké jednorázové opatření či úpravy, to už hraničí se šílenstvím.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.