Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Perret" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
14.9.2017, 10:13
 
 
Reakce na Churchill: Už aby si to rozdali s Hradcem. Bud...
Myslíš ten hradec, co střílí 0,8 golů na zápas? A vyhlásil útok na titul? Smajlík Smajlík Smajlík nenech se vysmát. Uvidíme jak se vám podaří sehnat finanční prostředky na příští sezónu. A pro kolegu pod tebou: samozřejmě vim ze franta uz bolku netrénuje, protože toho uz měl dost, odešel na zasloužený odpočinek, to ale neznamená abych ho nemohl vyzdvihnout, navíc tam dal působí jako poradce..
 
 
13.9.2017, 23:22
 
 
Reakce na Churchill: Chtěl jsem, aby v ELH zůstaly Vary....
Nechodil si náhodou na fórum Varů při barazi? Tam se muselo dít něco hodně ošklivého když ho tam zrušili.. Smajlík Smajlík Jinak můžete klidně dopadnout jako Vary. Stačí aby to Veverkovce přestalo bavit a bez peněz to nepůjde. Však nejen my máme finanční problémy, vy prej taky..všechny kluby mají sekeru, akorát ze média mluví jen o některých..
 
 
13.9.2017, 23:17
 
 
Reakce na higway: tak klasika fanoušek týmu kterej prohr...
Uvidíme.. Nechť komise rozhodne. Pak uz to nebude jen žvanění nebo výmysly. Ale posvecena pravda.
 
 
13.9.2017, 23:16
 
 
Reakce na Adjuk: Ja jsem v pohode, ale ty se zdas byt tr...
Jsem v pohodě, v boleslavi teď opravdu klidně můžeme prohrát, ale aspoň když tam prijedem tak nemusíme poslouchat z repro: neber ty úplatky, neber ty úplatky nebo se z toho zblázníš Smajlík Smajlík Smajlík jo franta výbornej to je aspoň férovej trenér, bolku mám rád ta mi nevadí..
 
 
13.9.2017, 20:05
 
 
Reakce na Adjuk: Uz aby byl patek, to se zase posseres z...
Nemusíš mít strach ani péči. Mimochodem ten mladík co hodil tu flašku byl dopaden a potrestán. Muzete si tedy oddechnout. Netajime viníky. Je to jednání jednotlivce. Ne celýho stadionu. Média to tak pojala. Až někdo někoho např. okrade tak at řeknou media okradl mě Chomutov. Nebo Pardubice.
 
 
13.9.2017, 19:41
 
 
Reakce na kobrety: solidní kre*tének :)) :))...
Náhlasil jsem tvé sprosté chování adios Smajlík
 
 
13.9.2017, 19:35
 
 
Reakce na dronte: No a víš ty kdo a jak u vás prošustrov...
Ano samozřejmě ze vím. A proto jsem na minulého majitele velmi rozlobeny. Také on patří zcela jistě do krimu. On z nás udělal průměrný klub. A dali jsme mu to najevo. Také oba dva bývalí GM tomu nepomohli. Viníky současného stavu znám a doufam ze budou časem potrestání.
 
 
13.9.2017, 19:09
 
 
Reakce na Churchill: Jsi populista a demagog. Skutečná p...
Tak schválně přednes tu svoji pravdu, jsem zvědav jak dokážeš očistit nezvratné důkazy z člověka zloděje Smajlík
 
 
13.9.2017, 19:04
 
 
Další věc, patnáctiletý kluk hodí na led flašku a media z toho udělají že všichni fandové PCE snad usilovali hráčům Chomutova o život. Tohohle se chytne každej, včetně vás, ale proč tahle atmosféra vznikla už nikdo neřeší. Kdo z vás neudělal v 15 letech žádnou blbost??
 
 
13.9.2017, 19:01
 
 
Samozřejmě že Flemingův faul zůstal nepotrestán a to díky Růžičkovým prstům, a včera to střídání, Růžička cosi řve na čarovýho rozhodčího, protahuje to a hlavní koukají do stropu, místo aby dali 2 minuty. Pak výměna hráčů při icingu Chomutova, hraní v 6 lidech. To nejsou chyby, to jsou úmyslné metody.
 
 
13.9.2017, 18:58
 
 
No jasně nádavat mi do blbů to umíte, se podívejte jak reagujete, neřekl jsem ani jedno sprosté slovo, říkám jenom pravdu kterou nechcete vidět a nadáváte do blbů, to si mám nechat nádávat do blbů?? Tohle je veřejný forům esports.cz, kde tady funguje nějaká služba a toho člověka zablokovala?
 
 
13.9.2017, 14:37
 
 
Nebojte se, bude dohra včerejšího utkání, klub DYNAMO PARDUBICE už zahájil střádání důkazů k zahajení disciplinárního řízení. Růžičkova arogance moci nebude přehlížena. Není to poprvé, co třeba zákrok fleminga na Čáslavu v předminulém utkání?? Vám nevadí že váš klub řídí člověk s kriminální minulostí?? Člověk, pro kterýho neplatěj pravidla v civilním životě, natož v hokeji??? Tak hluboko jste klesli?? Opěvujete ho? Vadí vám, když se na vašem foru někdo ozve? Proč? Je to veřejné forům esports.cz a moc klubů už ho nepodporuje, spíše menšina. Pokud vám to vadí také si zřidte svoje soukromé forum jako třeba odkaz kde se můžete dozvědět, že rozhodně ne jen jeden člověk si myslí o včerejším zápasu to co já.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.