Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "cv.laik" |  vypnout filtr
 
12345678>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
cv.laik | Chomutov
10.4.2017, 06:37
 
 
Někdy tak ve 3/4 sezony jsem měl trochu obavy z baraze a nakonec bitva s možná budoucími mistry. .. ano, bitva se vším všudy. ... s nadějí, s odhodláním zvítězit přes nejistotu výsledku , ale s vírou v sebe a svůj tým ... v tom je cosi až spiritualniho , znicujiciho, ale krásného ..... a za to to díky Piráti z CV
 
 
cv.laik | Chomutov
5.4.2017, 04:04
 
 
Reakce na Wayne95: Šťovíčka, taky si říkám, proč nehraje...
Třeba je trenér žhaví na dnešek (?)
Tak jak to dělal Brückner s Barošem 😉
 
 
cv.laik | Chomutov
5.4.2017, 03:58
 
 
Chci se zeptat, jak je vlastně definován "hit " ? Dnes resp . včera např. Koblasa šel do těla protihráčů 3x v jednom stridani, ale statistika po první třetině nam ukázala na kostce celkem (pouhé) 4 hity (?)
 
 
cv.laik | Chomutov
5.4.2017, 03:47
 
 
Ještě vloni jsem měl pocit, že vyrovnaný boj s Libercem byl jen tehdy, když meli na lede o jednoho hráče méně. No a po roce vyrovnany boj. Dík pánové ( hokejiste ) za skvělý zážitek. Dnes pisete historii ☺
 
 
cv.laik | Chomutov
25.3.2017, 02:18
 
 
Dnes jako v Gladiatorovi. ..... Síla a čest!
Díky za skvělý zážitek!
 
 
cv.laik | Chomutov
20.3.2017, 23:25
 
 
Reakce na selim: Byly to nervy, pro mně největší v leto...
Také jsem rád, Juraj Valach mi připadá jako takový přátelský medved, který je vždy připraven povzbudit svého spoluhráče i když se mu třeba ne zrovna daří.
Ale obrovskou zásluhu na vítězném závěru mělo, podle mě, i uzasne bruslení Michala Vondrky, na které už třinecka obrana nestačila a museli si pomoci nedovolene.
Ještě mi prosím dovolte 2 jména. Vloni jsem smutnil z odchodu Pereťagina, ale Brett Flemming ho plně nahradil - je to skvělý bojovník. A Dávid Skokan, to rváč k pohledání. ......dík všem, skvělý zážitek.
 
 
cv.laik | Chomutov
12.3.2017, 18:35
 
 
Reakce na CPL: Ten Štich je hroznej prasopes :)-...
Vzory táhnou
odkaz
 
 
cv.laik | Chomutov
9.3.2017, 19:00
 
 
komentátoři v ČT se už ani nesnaží předstírat objektivitu, možná začnou i skandovat BOLESLAV BOLESLAV BOLESLAV!!!
 
 
cv.laik | Chomutov
7.3.2017, 00:39
 
 
Tak zítra, resp. dnes, budu držet palce. My fanoušci, musíme věřit trenérovi, že má detailně zmapovaného každého hráče soupeře a že bude vědět, jak co nejvíce oslabit schopnosti každého z nich a zvolit naši správnou strategii a taktiku s ohledem na naše schopnosti a sílu, která pak bude účelně napřena na jejich nejslabší místo, protože, jak známo, jenom síla sílu zmáhá. Měli bychom asi vyjít z toho, že momentálně asi oni jsou ti silnější a pomoci si nějakým neobvyklým tahem. Samozřejmě při zachování nejvyšší bojové morálky Smajlík .
Tak piráti, na Boleslav!
 
 
cv.laik | Chomutov
28.12.2016, 22:41
 
 
Reakce na g.farina: Ještě nedávno jsme většinou se štěst...
Na baráž?
 
 
cv.laik | Chomutov
18.9.2016, 18:44
 
 
Bojovný výkon !
 
 
cv.laik | Chomutov
21.3.2016, 21:12
 
 
Když jsme hráli první ligu, říkal jsem si, jak jsme oproti jiným týmům rychlí. Dnes mi připadlo, že podobně je na tom Liberec oproti jiným týmům v extralize. Jsou rychlí, agresivní ... myslím, že vyrovnaná série s námi by byla jen za předpokladu, že by trvale hráli ve 4 .
Bál jsem se, abychom nemuseli letos hrát baráž, což se díky hráčům trenérům a jistě mnoha dalším povedlo. Díky za skvělou podívanou pánové !
 
 
cv.laik | Chomutov
14.3.2016, 05:56
 
 
66. v Evropě
odkaz
 
 
cv.laik | Chomutov
12.3.2016, 02:38
 
 
Před sezonou jsem doufal , že bychom mohli být lepsi než Vary a Olomouc a vyhnuli se tak barazi. .... Pánové z A týmu , dík všem za skvělou podívanou !
 
 
cv.laik | Chomutov
12.3.2016, 02:21
 
 
Reakce na MCH: Gratuluji k postupu. Série to byla vyrovn...
Dík. Umění, divadlo a hokej (skoro ) jedno jest ;-)
 
 
cv.laik | Chomutov
12.3.2016, 02:12
 
 
Reakce na passy: Napadla me takova paralela. Grofuv neza...
Uprimna radost? A proč by neměla být? Na zápasy robotů si asi ještě nějaký čas počkáme :-)
 
 
cv.laik | Chomutov
8.3.2016, 11:46
 
 
Reakce na Ricci: Jasně, a za Plzeň hrál Modrý, to taky s...
musíš to víc žrát Smajlík
 
 
cv.laik | Chomutov
8.3.2016, 10:53
 
 
Reakce na Ricci: Je fakt, že modrá-bílá je pokřik i pro ...
Červená to je prolitá krev mučedníků a my diváci, jsme jimi tak trochu, v sezoně předminulé, byli Smajlík Červená také vyprodukuje víc testosteronu a k vítězství je pak blíž. Jo a ty retro dresy byly nádherný, Mr Skinner si mohl připadat skoro jak v národňáku .... sílu červené symbolizuje i náš nejlepší hráč Červen(k)a Smajlík
 
 
cv.laik | Chomutov
23.1.2016, 05:51
 
 
Reakce na Ricks: Kdyz se ziskavaly body tak to muzstvo v...
To je pravda. Ale co je teď jinak? Zlepšili se ostatní o tolik? Nebo my zhorsili? Můžeme najít příčinu krize při porovnání vykonu vjednotlivých čtvrtinach ligy? Můžeme se spokojit s vysvětlením, že nám to teď nějak nelepí? .... Mně připadlo, ze bod zvratu nastal při domácím prohraném zápasu se Zlínem. Oni proste víc chtěli, víc bojovali, vyhráli a to, podle mě, nalomilo naší víru a důvěru v naši sílu. .... představoval jsem si, že proti Spartě budeme uplatnovat taktiku Zlína v CV. Ze všichni hráči svým pohybem a odhodláním zahusti každou píď ledu a udělají z ní nepropustnou zeď, protože jenom síla sílu zmáhá. Ale moc jsem to nesledoval, možná i proto, že to takhle vůbec nebylo.
 
 
cv.laik | Chomutov
29.12.2015, 05:32
 
 
Možná bychom mohli mít pro každého soupeře agenta specialistu ( takový ruzickuv mozkový trust), který by přesně a podrobne (hráče po hráči, útok po útoku, brankáře i obranu ) analyzoval sílu, ale i slabiny našeho soupeře, abychom tu lest (účinnou taktiku boje ) byli schopni odhalit (?)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.