Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
20.4.2018, 20:48
 
 
Viktor Hübl si byl dobře vědom, co oba týmy sehráli za komedii. Takže se ani nechtěl radovat a jen svěsil ruce. Pak, když viděl spoluhráče, jak je šťastnej, začal s oslavou také. Každopádně veverka to vedle napsal krátce a výstižně.
 
 
20.4.2018, 20:44
 
 
Strašný. Tohle přeci není fér vůči nikomu. To je degradace hry zvané lední hokej. Na fórum sousedů to popisují tak, jak o tom píše celá republika. Ale je fakt, že historie se nebude ptát, jak se zachránili. Každopádně bych je oba poslal dolu za tu dnešní frašku.
 
 
19.4.2018, 15:34
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Furt lepší mít v hale čpavek ne...
Smajlík
 
 
18.4.2018, 21:56
 
 
Jednou jsem si chtěl zkrátit cestu z Itálie přes Švýcarskou. Cestovali jsme s dodávkou, ve které jsem měl 4 koupené motorky, z italského lyžařského střediska směr Česko. Cesta přes Švýcarsko byla velmi krátká. Nikdy nezapomenu na jednání celníků z této země. Smajlík Po 4 hodinách jsme se vrátili do Itálie a šplhali se přes hory. Už nikdy.
 
 
18.4.2018, 10:39
 
 
Rozlučka. Uděláme mejdan 1 A. Prosím o návrhy termínů. Vím, že je velmi těžké dosáhnout toho, abychom se sešli všichni. Nicméně to zkusme. Co třeba pátek 11.května a nebo sobota 12.května ? Máme za sebou docela náročnou sezonu, tak si to setkání zasloužíme. Díky.
 
 
18.4.2018, 07:56
 
 
Reakce na rcts: Sportovkyně asi super, ale včera jsem ko...
Včera jsem koukal. Já Gábinu nepoznával. Opravdu jsem koukal s otevřenou pusou na to, co říkala. Patřila k mým nejoblíbenějším sportovcům. Myslím si, že jako sportovkyně 1 A. Ale pokud se nepletu, tak vydavatelem její " knihy " je Gábiny tchán. To by ledacos vysvětlovalo. Úplně nejhorší, po shlédnutí několika rozhovorů v těchto dnech je, že mi silně připomněla Ivetu Bartošovou, když ji začal postupně ovládat jeden blázen za druhým. Do včerejška jsem si říkal, že je to nějaký nechutný hon na tu holku. Nechápu a myslím si, že nejsem sám.
 
 
17.4.2018, 19:37
 
 
Už 14 dní mi nejde Hokejka jen reklama a šedá obrazovka Smajlík Vám funguje ?
 
 
17.4.2018, 15:52
 
 
Reakce na Mág: Ta informace je samozřejmě stále platná. ...
Já mám problém. Rozoostřilo se mi na těchto stránkách písmo. Je možné, že by byla chyba u vás. Ne, myslím to jako vážně. Díky.
 
 
16.4.2018, 13:36
 
 
Zde jsou nové stránky jihlavských hokejových fanoušků, které umožňují diskuzi
hcdukla.forumotion.eu
 
 
16.4.2018, 08:47
 
 
Vyjádření z Jihlavy

Po dohodě s vedením klubu zveřejňujeme následující informace:
- klub hráčům NEDLUŽÍ na výplatách!
- město do vedení sportovního klubu nikdy NEZASAHOVALO!

Slova kapitána TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO:
" Boj o extraligu nikdo z kabiny nevzdává! Chceme nejvyšší soutěž uhájit za každou cenu! Společně jsme ji vloni vybojovali, tak ji společně udržme! Fanoušky potřebujeme, jejich pomoc v hledišti je pro nás obrovsky důležitá!"

Osobní prohlášení pana BEDŘICHA ŠČERBANA:
" Jako tým jsme se dostali do obtížné situace vzhledem k naplnění našeho cíle, udržení extraligy. Za hráči a realizačním týmem ale stojím. Celou sezónu odevzdávají maximální výkony, přistupují k zápasům odpovědně a se srdcem bojují. Na naše podmínky a možnosti odvádíme dobrou práci. Celý tým má moji podporu, respekt a úctu!"
----------------------------
Trochu světla do toho, proč bylo uzavřeno jejich fórum
 
 
14.4.2018, 21:24
 
 
Kaše dobrá práce Smajlík Druhý zápas za repre, druhý gól. Jinak se zdá, že Sacha Treille si dal za úkol, zlikvidovat českou repre Smajlík
 
 
13.4.2018, 20:37
 
 
Reakce na rcts: http://www.ceskatelevize.cz/sport/hokej/...
Smajlík Díky
 
 
13.4.2018, 20:31
 
 
Ani jeden hokej nemůžu sledovat na hokejce, Jen reklamy Smajlík
 
 
13.4.2018, 09:33
 
 
Reakce na Commodore: Jak dlouho ? 12 hodin ? Den ? A ze...
Nevím Smajlík Ale do nedělního večera to asi vydržím.
To icehockeyfan2 - děkuju. Jsi světlá vlaštovka mezi zdejšími diskutujícími. Teď zrovna se tam vyjadřují ke Gábině. A já bych tak moc, ale tak moc chtěl uvést některé věci na pravou míru, ale nemůžu. Tak jen zkráceně tady. Lidé okolo Gábiny provedli geniální marketingový tah, jak zlepšit prodejnost její knihy.
 
 
12.4.2018, 22:03
 
 
Reakce na Radarek: Proč tam furt lezeš?Pokaždé tam dosta...
Už tam nelezu !! Tedy lezu, ale přestal jsem tam psát, protože až na jednoho zde, máte pravdu.
 
 
12.4.2018, 19:47
 
 
Smajlík
 
 
12.4.2018, 15:05
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Zvláštní druh masochismu - říka...
Přesně Smajlík Mám tam spoustu kamarádů a svými příspěvky se jim snažím trochu odlehčit od situace, ve které se nachází. Nicméně máte pravdu, že je lepší tam nepsat. To, že oni jsou u nás nalezlí denodenně, je fakt. Ale moc sem nepíšou, což je škoda. Protože některé příspěvky mají jak hlavu, tak patu. Ale pokud tam začali psát zase o dotacích, o naší hale, o našem fotbalovém stadionu, tak jsem reagovat musel což pravděpodobně pochopí i pavrich, jakmile vystřízlivý. To, že mi tam lidé jako je ptakulin, nebo jonathane nadávají, tak nějak překousnu. A duchy ? To je figurka, kterou není nutné se zaobírat. Už tam psát nebudu. Možná, možná až se jich jednou budu chtít zeptat, jak to bylo s tím, když skončili poslední a měli sestoupit, tak se ještě jednou přemůžu.
 
 
11.4.2018, 16:50
 
 
Reakce na ítý: Máš na mysli to rypadlo? Zakázku mel vyhr...
Díky.
 
 
11.4.2018, 13:10
 
 
Nechcete se vrátit k hokeji Smajlík ? Když už jste přestali psát o Ordinaci a Výměně manželek, tak se zase rozepisujete, kdo kde co konzumuje :-(
 
 
11.4.2018, 11:13
 
 
Reakce na hoty: Pepo vím o čem mluvíš v úvodu tvého přís...
Já to četl taky. Ale pokud, opakuji, pokud dostal Nexen nabídku : my od vás budeme brát na naše vozy pneumatiky, ale budete sponzorovat náš tým BK . A možná s dodatkem jen náš tým. A obouvat tisíce a tisíce vozů je sakra kšeft. Nicméně pokud Verva spadne, naše šance na úspěšný vstup do sezony 2018/2019 se zvýší.
Ricci - generální - titulární sponzor, nebo partner EL, je dle mého trochu odlišné od sponzora, který podporuje samostatný klub.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.