Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "zewlkozel" |  vypnout filtr

01.10.2014, 19:46

nepošlete mi někdo prosím odkaz živého přenosu z tipsportu zápas s Havířovem

18.04.2014, 16:46

Olomouc-Ml.Boleslav 5282 3.8 1.7 3.85

Tak ten kurz 1,7 na remízu nechápu to jsou domluvený, že Olomouc vyhraje až v prodloužení nebo co?

24.01.2013, 18:34

bože proč tam dávají Lučku vždyť má záporné statistiky i v Kadani a o Extralize ani nemluvím

18.11.2012, 16:29

nechápu proč tenis nezačíná o hodinu dřív nebo hokej později, to je jasný,že hokej uvidím až 3. třetinu, to by musel Štěpánek vyhrát 3:0

31.10.2012, 00:52

Možná by nám pomohlo hrát na 3 útočné formace od začátku zápasu.

29.10.2012, 22:09

sorry to jsem nevěděl, já jsem 2 dny nebrouzdal po foru.

Reakce na jarda72: Tvl. uz to nech spat, pise se tady o ...

29.10.2012, 22:01

Já bych to s tím rasismem moc nehrotil, jeden začne na Simondse rasisticky nadávat a další se hnedka přidají. Je spíš vidět, že lidi se ovlivní davem. Ve skutečnosti má drtivá většina jiný názor.

29.10.2012, 20:24

Na utkání jsem byl a konečném zúčtování jsem spokonen, Ale jsem zvědavý kdy Chomutov vyhraje za 3 body. Liberec byl v první třetině jasně lepší a Piráti se dostali do vedení dílem štěstěny když Liberec nedal 2 3 jasné šance a Piráti z první šance dali gool. Na začátku 2.třetiny otočil Liberec zápas zaslouženě, měl lepší pohyb hrál jednodušeji.Do konce 2. třetiny se hra vyrovnávala.Třetí třetina byla v režiji Pirátů a pomohl jim rychlý vyrovnávací gool a do konce řádné hrací doby si vytvořil 2 šance podobné 2. goolu. Chomutov hrál jednodušeji nahazoval puky a Liberec byl rád, že se šlo do prodloužení. Myslím, že 2 body jsou naprosto žasloužené, ale škoda, mohly být 3.