Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
carlos | #pirati_chomutov
21.3.2017, 11:09
 
 
BK Mladá Boleslav oznamuje, že v pátek 17. března došlo k vypnutí diskusního fóra na oficiálních stránkách klubu. Debatujícím budou nadále k dispozici sociálních sítě či fórum na oficiálních stránkách FANKLUBU Bruslařů. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík není led, není forum
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2017, 10:59
 
 
Reakce na Ricks: Proboha, vy co tady pořád poukazujete n...
Máš pravdu, bezmyšlenkovitě jsem opakoval něčí názor. Je fakt, že sudí se někdy upískne. Když se to ale stane v podobné situaci, můžeme v tom vidět i záměr. Zejména po posunuté brance v neděli, ochotně odpískané nafilmované hokejce v obličeji a podobně.
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 10:58
 
 
Reakce na Duchy: Vaše vstupné mu přišlo levné......
Tak soráč Smajlík ,to jsme si nerozuměli Smajlík .
 
 
.numero | Piráti
21.3.2017, 10:53
 
 
Reakce na BuBuDF: Zdravím věrné fanoušky!! 😊 Naj...
Hledej "šmudlo" Smajlík
 
 
21.3.2017, 10:53
 
 
Reakce na Kreon: Je to srdcař, a to srdce nechal v LTV. ...
Krom prvních dvou vět Smajlík , absolutní souhlas..
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 10:50
 
 
Reakce na Duchy: Tak buď to nazveš takhle, nebo jako tpd...
A poměr k sezení,170 ku 320 Smajlík
 
 
Duchy | Sportovní klub Stalinovy závody Horní Litvínov
21.3.2017, 10:49
 
 
Reakce na pavrich: Jako stání pro permice za 100 a u vás...
Vaše vstupné mu přišlo levné...
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 10:45
 
 
Reakce na Duchy: Tak buď to nazveš takhle, nebo jako tpd...
Jako stání pro permice za 100 a u vás za 210,tak nevím,nejsi hochu trochu mimo.... Smajlík
 
 
21.3.2017, 10:38
 
 
Reakce na dronte: Zdravím tě, nevím, proč tak toužíte po...
Sice ses ptal někoho jiného, ale zkusím odpovědět za mne. Třeba proto, že za peníze, které jsme mu nabídli my, by byly jeho výkony odpovídající, třeba proto, že u nás by byl v pozici lídra a v Třinci je jeden mnoha, protože hráčů na jeho úrovni je tam dost, nebo určitě více než v Litvínově, nebyl by na něj takový tlak. Jeho bodový příspěvek (36 bodů v základní části), by byl super. V Třinci měl nejvíc, u nás dva více (první lajna) a u Vás by byl taky třetí, čistě hypoteticky. Kdyby hrál prostě za jinou mzdu, bylo by to odpovídající. To že mu v Třinci nasypali tolik, to byla jejich volba.
 
 
21.3.2017, 10:37
 
 
Reakce na pavrich: Rulík už tam nebude.......zanedlouho,...
Lepšiho trenera tam neseženou, jedině že by se prohodily s Kejhákem :D
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 10:33
 
 
Reakce na dronte: Zdravím tě, nevím, proč tak toužíte po...
Rulík už tam nebude.......zanedlouho,bude "po Rulíkovi" Smajlík ,věřím,že se bude pakovat... Smajlík
 
 
Kreon | Nobody, But Us
21.3.2017, 10:29
 
 
Reakce na dronte: Zdravím tě, nevím, proč tak toužíte po...
Je to srdcař, a to srdce nechal v LTV. V Třinci hraje jen tělo bez srdce, to ti řekne každej žlutočernej Smajlík . Petružálek, nePetružálek, o něm to není. Je jich tam plno, co zatím nijak neexcelují. Mají tam nadstandartní hokejky, jsou rychlejší, šikovnější, techničtější (aby taky ne), ale chybí jim tam hráči, co by tam padali po hubě a co by se obětovali pro tým, takže typově nevhodně poskládaný mužstvo na play off, co by skutečně tahalo za jeden provaz? V této zásadní věci jsme "nad nimi" a to dělá hodně. Jestli to bude stačit, to uvidíme.
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 10:29
 
 
Reakce na Duchy: Tak buď to nazveš takhle, nebo jako tpd...
Tak u vás říkáš,že hokej na h.vno a prej 4 kloudný akce za zápas,ju?! Smajlík .To si ale brzy zapomněl na vaše předloňský finále s Třincem....... Smajlík .Jedno z neslabších finále,za posledních 10 let,hochu... Smajlík A kam se se.e to naše bránění,nato vaše... Smajlík .Hlavně,že jste se všichní rozplývali nad vaši úžasnou hrou.... Smajlík Smajlík
 
 
21.3.2017, 10:24
 
 
Proboha, vy co tady pořád poukazujete na to, že jsme měli mít výhodu, když Třinec hrál ( nehrál ) v šesti se mrkněte na pravidla. Příliš mnoho hráčů píská většinou čarový rozhodčí a ten opravdu nemůže zvednout ruku a nechat výhodu. Těžko by po třeba 1 min dokazoval, že jich bylo na ledě více. Ani kdyby to pískl hlavní nenechal by výhodu. A co se týká neuznaného gólu Třince, já osobně bych takovéto góly uznával, to že to byl před tím ofsajd je věc jiná.
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2017, 10:22
 
 
Reakce na Duchy: Tak buď to nazveš takhle, nebo jako tpd...
Zdravím tě, nevím, proč tak toužíte po Petružálkovi, ani v jednom zápase se nijak nepředvedl. U něj určitě platí "za hodně peněz málo muziky". Jestli ho v příští sezóně budete chtít, tak by Rulík měl dobře vybalancovat poměr cena-výkon.
 
 
Duchy | Sportovní klub Stalinovy závody Horní Litvínov
21.3.2017, 10:19
 
 
Reakce na Ricks: To mi řekni na co ty si tady pořád hraj...
Tak buď to nazveš takhle, nebo jako tpd play-off hokejem. Výsledek bude stejný, Růžovo rukopis jako víno.
Pavrichu, včera jsem koukal jak to máte levné. Až moc...
 
 
21.3.2017, 10:18
 
 
Reakce na dag: ;) na druhou stranu jsem viděl dva zápas...
Tak to si viděl velice dobře, bohužel. Zatím nejnudnější série a už se to asi nezlomí. Hradec bránit umí a my nevíme co s tím a že by začali jezdit po pr.deli, na to už letos asi nemáme. Hradec hraje hov.no a my dvě. Ale co, naděje umírá poslední a když vypadneme, svět se bude točit dál. Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
21.3.2017, 10:15
 
 
Podel mne sudí včera poškodili především nás. Za prvé, obrali nás o regulérní gól předčasným písknutím, potom neoprávněně vyloučili Laca a nakonec to písknutí když jsme jeli v přečíslení na branku. Jestli Třinec hrál v šesti, měli jsme mít výhodu a jestli nehrál, nebyl důvod písknout. Kecy o upísknutí neberu, ten čárový to viděl dobře a hned to signalizoval.

Pravidla o postavení hráče v brankovišti nejsou tak nesrozumitelná. Petružálek nebyl nikým do brankoviště natlačen a byl tam dřív, než jeho spoluhráč vystřelil. Kdo si nezaujatě, pomalu a opakovaně tu situaci přehraje z odkazu, který sem dal tpd, může to vidět ( odkaz ). Třinečtí nebyli v brankovišti jen jednou, to provinění mělo být pískáno určitě víckrát.

 
 
dag
21.3.2017, 10:01
 
 
Reakce na tpd: Ale jo.. mé komentáře (po několikaté).. ...
Smajlík

na druhou stranu jsem viděl dva zápasy lit-hk (druhý a třetí) a že by to byla nějaká óda na hokej a viděl jsem tam nějaký totální nasazení, tak to ani omylem.....
 
 
pavrich | Komotau-Růžičkovo
21.3.2017, 09:58
 
 
Reakce na dag: tak jsem na to juknul a já bych se duchyh...
Ale no tak,dopřej "ptákovi" tu chvíli popularity,páč dobře tuší,že mají na kahánku,tak proto kope.. Smajlík .To víš,půl roku bez hokeje-slušná frustrace a 210 u nich, za lístek ke stání,též k nezaplacení Smajlík .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.