Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
higway | holy driver
15.5.2017, 07:31
 
 
Kaše výborně Smajlík buduje si hodně dobrou pozici v NHL do budoucna daří se mu na rozdíl od kluků jako Mozík,Simon nakonec i než Mazanec a ti tam šli relativně v lepší pozici než on.Jen tak dál Ondro Smajlík
 
 
Ricci | Pir84ever!
15.5.2017, 07:28
 
 
Hoši, tohle je zábava. Takovou klauniádu tady máme - a úplně zadarmo! Kdo z ostatních klubů to má? A jestli někdo potřebuje vytapetovat, tak taky ví, kde hledat odborníka! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
cater | Chomutov
15.5.2017, 06:37
 
 
Ondřej kaše byl vyhlášen první hvězdou utkání. Smajlík Smajlík
 
 
lubicman | Praha (Letňany), Chomutov (Jitřenka)
15.5.2017, 03:07
 
 
Výborně Ondřej Kaše vyrovnává na 3:3
 
 
jiribulis | praha
15.5.2017, 00:21
 
 
Mně osobně se výkony Radila velmi zamlouvaly. Nevíte někdo proč se teď nedostává do základní sestavy? V přípravě, ale i v posledních letech patřil k oporám obrany Kolář. Také trochu nerozumím tomu, proč vypadl ze základu. Jako jediný důvod u něj shledávám jen to, že není zrovna super ofenzivní typ. Ve vlastním obranném pásmu však patřil vždy k nejlepším. Pokud jde o Jano Laca, doufejme, že jeho zranění nebude mít dlouhodobější, či dokonce chronický charakter. Řekněme si upřímně, kde že bychom v uplynulé sezóně bez něj byli?
 
 
jiribulis | praha
15.5.2017, 00:12
 
 
No a protože po půlnoci odbila moje hodina, sdělím tu ještě jeden svůj poznatek. Dopředu uvádím, že nemusí být správný. V týmu Kanady se servali na hotelu dva hráči a jeden z nich se zraněním z toho odcestoval z MS. Možná, že je kanadský tým vnitřně rozháraný a důsledkem toho byl jeho výkon v poslední třetině zápasu se Švýcary. On už ani jejich výkon s Francií nebyl to pravé "kanadské ořechové"...Jak to je již třeba naznačí jejich zítřejší zápas s Norskem.
 
 
jiribulis | praha
15.5.2017, 00:05
 
 
Reakce na CPL: Jožko, opravdu? Další, koho vyzýváš na s...
To, že někdo napíše, že na Pastrňákovu smlouvu může mít vliv, neznamená přece, že bude mít a musí mít podstatný vliv. Takže když tady několik málo lidí doslova čeká, jak něco překroutit, aby se mohli do mě navážet, tak to je těžká věc. Asi se tu na to fakt vykašlu abych tu uvolnil místo pro diskuse, které se netýkají hokeje. Nicméně Davide, letos bude Zlatá hokejka místo ve Varech někdy okolo 20.června v Praze. Doufám, že se vynasnažíš přijít a pokusíš se naše hokejové reprezentanty pozdravit osobně!
 
 
jiribulis | praha
14.5.2017, 23:51
 
 
Reakce na CPL: Jožko, opravdu? Další, koho vyzýváš na s...
Davide,pleteš výzvu k historickému datu, kdy mně bylo cca 40let a ještě jsem bohatě např. při fotbálku stačil na dvacetileté kluky. Teď jsem obtloustlej stokilovej dědek, který má různé problémy....Ale že ze mě děláš takovýho blba, který neví, že jednocestná smlouva zaručuje "neúčast" na farmě, za to ti také nemůžu děkovat, to snad uznáš?
 
 
jiribulis | praha
14.5.2017, 23:43
 
 
Reakce na Commodore: Jožo - to ti bylo 17 let. Pak ses n...
Ty důvody byly v protekci pro jiné. Pak jsem ale ještě řadu let hrál za Lokomotivu Chomutov alespoň okres.
 
 
CPL | ”Per aspera ad astra”
14.5.2017, 23:18
 
 
Reakce na higway: klídek kašpárku ,přestaň se tu vytahov...
On ani nemá tucha, co jednocestna a dvoucestna smlouva znamenaji... Smajlík
 
 
CPL | ”Per aspera ad astra”
14.5.2017, 23:16
 
 
Reakce na jiribulis: Ty jsi fakt hroznej člověk! Napadáš...
Jožko, opravdu? Další, koho vyzýváš na souboj? Smajlík

Vždyť má pravdu. Na výši Pastrnakovo smlouvy by mělo vliv maximálně, kdyby si na MS zlomil nohu Smajlík Ne že dal zatím jen jeden gól. Smajlík
 
 
14.5.2017, 22:53
 
 
Reakce na ítý: Koukam ze na google play mame piratskou a...
Smajlík Jo jo, Na Apple Store je taky 😊 Pecka 👍👍👍
 
 
14.5.2017, 22:49
 
 
Reakce na jiribulis: Tak v tomhle posledním příspěvku js...
Utínáš se furt a přestává ti to bejt blbý. A běda jak tě na to někdo upozorní.
 
 
ity | Pirátov... 👍
14.5.2017, 22:48
 
 
Reakce na higway: klídek kašpárku ,přestaň se tu vytahov...
Ruttak ma jit udajne do KHL...
 
 
14.5.2017, 22:47
 
 
Reakce na jiribulis: Dnešnímu setkání přátel Kolatyra a ...
Setkání je příští sobotu, Jožko. Začínáš bejt zmatenej víc než je zdrávo. Rada : Míň psát a víc myslet.
 
 
14.5.2017, 22:44
 
 
Reakce na jiribulis: Ty jsi fakt hroznej člověk! Napadáš...
Jožo - to ti bylo 17 let. Pak ses na to vysejřil, tak tu přestaň poučovat. 20% lidí tady na fóru má odehráno víc jak ty. Akorát nemsjí ty správný telefonní čísla v mobilu, aby volali všem hokejovejm činovníkům a pak tu pouštěli moudra. Joži - nejsi trenér národního týmu a nejspíš ani nebudeš. Sorry.
 
 
higway | holy driver
14.5.2017, 22:26
 
 
Reakce na jiribulis: Ty jsi fakt hroznej člověk! Napadáš...
klídek kašpárku ,přestaň se tu vytahovat jak jsi byl dobrej hráč a jak tvrdej ,když se to nedá objektivně ověřit asni potvrdit asi už se na ledě nestřetnem takže výsledek bitky zůstane navždy ve hvězdách Smajlík Pastrňák je oproti Ruttovi v naprosto jiné situaci on bude vyjednávat jen o její výši a délce samozřejmě že po takové sezoně bude chtít víc.Rutty si skauti možná všimnou a nabídnou mu smlouvu ale z 95 % to nebude jednocestná.O tom jak to tam chodí máš jen minimální představu a hlavně z tv ona je realita trochu jiná i u hvězd Smajlík
 
 
jarofenin | PÁNOVÉ, HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT !
14.5.2017, 22:14
 
 
Cíger prezradil, čo sa stalo Lacovi!
odkaz
 
 
jiribulis | praha
14.5.2017, 21:45
 
 
Reakce na higway: tak jestli si opravdu myslíš že na jeh...
Ty jsi fakt hroznej člověk! Napadáš a napadáš a napadáš. Škoda, že jsme se spolu někdy nestřetli na ledě! Ty dokážeš člověka tak na.rat, že bych na ledě s Tebou šel hrozně rád do bitky a to klidně do svých takových 40 let! Hrával jsem vzhledem ke své fyzičce dost tvrdě, ale bitky, kterých dřív zdaleka tolik nebylo, jsem přitom zrovna sám nevyhledával... Jestli je zrovna Pasta na MS pod drobnohledem, to nevím. Ale určitě tam lidi z NHL jsou a třeba, když se mu bude dařit, jim zrovna Rutta padne do oka. Pasta měl v NHL na kanadské bodování dobrý rok, ale opravdové hvězdy si kluby smluvně zajišťují pokud možno co nejrychleji.
 
 
higway | holy driver
14.5.2017, 21:31
 
 
Reakce na jiribulis: U Pastrňáka z jedné strany oceňuji,...
tak jestli si opravdu myslíš že na jeho smlouvu budou mít vliv jeho výkony na MS tak to ti opravdu blahopřeju Smajlík takovou naivní představu jsem už dlouho neslyšel to se ti povedlo Smajlík mistře tesaři .Za ním jsou vidět výkony v NHL a ty byly výborné.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.