Veselý – Straka, Janeček, Klimeš, Robovský, Staněk, Ton, Pulda, Ullrych, Vimmer, Sachr, Šilhavý, Kleveta, Kittrell
Pecháček (Kufa) – Fremund, Harajda, Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Klika, Petrásek, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud

10. Koláček, 17. Košťálek (Smutný), 18. Koláček (Holovej), 38. Koláček, 56. Koláček

0:0
0:0
46:21
50

Miroslav Buchal (Piráti Chomutov): „Soupeř nás na začátku utkání zaskočil velkým nasazením a lepším bruslením. Proto se nikdo nemohl divit, že jsme už v deváté minutě prohrávali 3:0 a v tu chvíli to vypadalo na debakl. Naštěstí jsme se do hry dostali od desáté minuty, kdy jsme srovnali hru a do konce třetiny i skóre, i když občas trochu šťastnými góly. Musím pochválit za předvedenou individuální hru Josefa Koláčka a vynikajícího brankáře Denise Pecháčka, kteří se svým výkonem značnou měrou přičinili na konečném výsledku. Jinak musím určitě též celý tým pochválit za předvedený bojovný výkon a dobré bruslení v 50 minutách zápasu. Zároveň ale musím i přiznat, že tentokrát vyhrál šťastnější tým.“