Pecháček – Fremund, Jakub Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vlach, Vrhel
J. Sluka – Gazsi, Vízner, Hozák, Krocker, Kříž, Vahalík, Macel, Klepetko, R. Sluka, Sarnovská, Veselá, Lečbych

1. Jakub Holovej (Koláček), 25. Koláček (Jakub Holovej), 31. Prokeš, 39. Koláček, 41. Koláček, 46. Renda (Vlach), 51. Vrhel (J. Kaše)

1:0
0:0
49:21
150

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Tento zápas se mi hodnotí velice dobře. Z poslední třetiny zápasu předešlého dne si kluci přenesli zodpovědnost, bojovnost, nasazení a vlastně se dá říct, že si uvědomili všechny potřebné faktory moderního hokeje. V druhé třetině, kdy se lámal zápas, nás svými výkony podržel i gólman Pecháček, kdy chytil trestné střílení a i on má tak nemalou zásluhu na vynikajícím výsledku. Postupně jsme soupeře přehráli a přestříleli. I když také musím ale zároveň přiznat, že při nás nestálo štěstíčko, neměli jsme v koncovce dostatečný klid na holi a produktivita mohla být ještě o něco lepší. Moc si ceníme dobrého výsledku 7:1, neboť jsme vrátili Litoměřicím potupnou porážku z předcházejícího zápasu. Tentokrát jsme byli lepší, kluky za předvedený výkon chválím a zaslouženě jsme vyhráli.“