Cichoň (14. Němeček) – Jalůvka, Šimůnek, Vencl, Tůma, Frydrich, Ribarovski, Altrichter, Voska, Pádivý, Stejskal, Tichý, Malínek, Cichoň, Suda, Bartoň, Král
Pecháček (41. Kufa) – Fremund, Harajda, Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vlach, Vrhel

25. Tichý, 26. Ribarovski (Altrichter), 54. Bartoň (Vencl), 55. Altrichter, 56. Král (Malínek)
12. Vlach (Vrhel), 13. Králíček (Renda), 14. Vrhel, 19. Klika (Vlach), 25. Holovej, 26. Holovej (Prokeš)

1:2
0:0
43:38
34

Miroslav Buchal (Piráti Chomutov): „V první třetině jsme do hry přenesli vše, co jsme si řekli v kabině, a proto jsme ji i jednoznačně vyhráli 4:0. V druhé třetině domácí začali hrát, zápas herně srovnali a v této fázi utkání měli lepší pohyb a dokonce nás i přestříleli. Naštěstí nás podržel vynikající gólman, a proto jsme do závěrečně třetiny šli stále s náskokem z první třetiny. Bohužel v poslední třetině jsme úplně přestali hrát. Zmizela soustředěnost a u některých hráčů vyhrálo sebeuspokojení, což mělo nakonec za následek zdramatizování závěrečných minut utkání. Náš byl začátek utkání, který byl z mého pohledu velmi dobrý, ale konec jednoznačně vyzněl pro domácí, kdy oni byli tím lepším týmem. Předvedená hra nebyla úplně dle našich představ. “