Kufa – Harajda, Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Klika, M. Pöschl, Petrásek, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vrhel, Vlach
Schneider – Bláha, Buřil, Černohlávek, Jaroš, Krupička, Kuracina, Škarda, Truhlář, Urban, Vágner, Venclíček, Vítů, Vokurka, Zajíček, Zemčenkov

5. Vrhel, 17. Klika (Vrhel), 26. Králíček (Vrhel), 32. Vrhel, 41. Holovej (Koláček), 42. Košťálek (Vrhel, M. Pöschl), 56. Holovej
3. Buřil (Krupička), 34. Urban (Jaroš), 36. Škarda (Zajíček), 55. Škarda, 59. Škarda (Kuracina)

0:0
0:0
37:39
50

Miroslav Buchal (Piráti Chomutov): „Musím kluky velice pochválit, neboť počínaje gólmanem a konče posledním hráčem střídačky odvedli opravdu týmový a bojovný výkon. Bylo to pro nás velice těžké utkání s týmem, u kterého jsme v letošní sezoně již hráli a bohužel po 50. ubojovaných minutách nakonec prohráli 0:4. Doma jsme jim vlastně měli co vracet. Naši kluci se tentokrát o výsledek poprali a po první třetině, kdy jsme hosty dokonce přestříleli, jsme vedli 2:1. Na začátku druhé třetiny jsme přidali další dva góly a dá se říct, že za stavu 4:1 mezi kluky zavládlo jakési uspokojení, a tak hosty opět pustili do hry. Svým bruslením, svou bojovností a svým důrazem se dotáhli opět na rozdíl jednoho gólu. Hra v této fázi zápasu byla vyrovnaná a dá se říct, že v tu chvíli jsme netrpělivě čekali na závěrečný zvuk sirény a hvizd rozhodčího, který ukončí druhou třetinu. Po vysvětlení si některých důležitých situací a stavu druhé třetiny v kabině jsme šli do závěrečné třetiny s tím, že takto dobře rozehrané utkání skutečně chceme dotáhnout do vítězného konce, a tak tato třetina i podle toho vypadala. V této části utkání jsme hosty přestříleli a důrazem při každém souboji i nakonec ubojovali. Musím přiznat, že jsem velice rád sledoval, jak kluci svým přístupem a svojí bojovností pomalu, ale jistě kráčí nekompromisně za vítězstvím v celém utkání, za což jim chci touto cestou ještě jednou dodatečně PODĚKOVAT. Zároveň doufám, že takto budu moci sledovat i následující utkání ještě dlouhé sezony. Tentokrát jsme byli lepším týmem a zápas jsme zaslouženě vyhráli.“