Žák – Baláž, Fišer, Kellerman, Leitner, Nikl, Schejbal, Slavík, Stehlík, Franěk, Háva, Kroupa, Miškovič, Tesař, Vovesný, Bareš, Jonák
Kufa – Fremund, Harajda, Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vrhel, Vlach

15. Koláček, 16. Prokeš (Smutný), 19. Košťálek (Vlach, Prokeš), 43. Vrhel, 58. Holovej (Vlach)

3:2
1:0
35:39
70

Miroslav Buchal (Piráti Chomutov): „Celá první třetina zápasu nám vyšla dokonale. Kluci plnili vše, co měli. Přístup k utkání byl bez výhrad, a proto jsme po první třetině vedli 0:3. Ve druhé třetině se domácí zvedli a převzali iniciativu. Musím přiznat, že nám tato třetina vůbec nevyšla. V této části zápasu se na vývoji trochu podepsali svým výkonem i rozhodčí. Ubojovali tuto třetinu a prohráli ji jen 1:0, ale stála nás mnoho sil. Závěrečná třetina byla z naší strany opět výborná stejně jako první. V této třetině nás též, a ne jednou, podržel svými zákroky i vynikající brankář. Soupeře jsme dvě třetiny přehráli a zápas jsme tak zaslouženě vyhráli.“