Patera – Alscher, Borkovec, Brejcha, Dobrovolný, Fejfar, Havel, Kočí, Krištof, Křeček, Mikovec, Selichar, Šlechta, Vencl, Zachová
Kufa – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Klika, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vlach

28. J. Kaše (Harajda, Vlach), 34. Koláček (Jakub Holovej), 52. Vlach (Fremund), 57. Žalud (Fremund), 59. Králíček (Prokeš)

1:0
0:0
27:30
60

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Nemohu náš tým vůbec pochválit za vstup do zápasu. Začátek byl laxní, bez bruslení a čekali jsme, zda se náhodou soupeř neporazí sám. Za to, že jsme po první třetině prohrávali jen 0:2, určitě vděčíme velmi dobrému výkonu našeho gólmana Kufy. Optimální výkon našeho týmu začal naskakovat někdy v polovině zápasu. Od poslední třetiny jsme i zredukovali sestavu. Kluci se pak konečně rozjeli a dostali do tempa. V této třetině jsme soupeře jednoznačně přehráli ve všech herních situacích a přestříleli. Vlastně jsme tuto třetinu jednoznačně ovládli a zápas zlomili na naši stranu. Z tohoto zápasu bereme pouze vítězství a ne výkon.“