Pecháček (35. Kufa) – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Klika, M. Pöschl, Petrásek, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vlach
Hrstka – Čop, Ducháč, Zíma, Češka, Leško, Perez, Čermák, Jurda, Šrámek, Hanousek, Koštoval, Kluch

3. Vlach (J. Kaše), 16. Vlach (J. Kaše), 17. Koláček (Klika), 39. Králíček (Košťálek), 50. Koláček (Jakub Holovej)
22. Hanousek (Češka), 22. Leško, 52. Hanousek (Kluch), 42. Hanousek (Češka), 52. Hanousek, 22. Šrámek

1:2
0:0
37:38
45

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Musím náš tým pochválit za výborný vstup do zápasu, i když tomu bohužel chyběly góly, protože po první třetině jsme měli vést minimálně 6:0 a ne jen 3:0. Bohužel nám to nelepilo, jak se říká. Ve druhé třetině hosté přidali na důrazu a obrázek zápasu se změnil. V této fázi utkání byla již hra vyrovnaná. Bohužel třetí třetina nám úplně nevyšla a po individuálních chybách, nedisciplinovaností a při nekázni některých našich hráčů, tím pádem častým přečíslením a poskytnutými příležitostmi, se srovnalo i skóre. Dělba bodů v tomto zápasem byla spravedlivá, ale je potřeba si z tohoto zápasu vzít jednoznačné ponaučení, že zápas trvá vždy šedesát minut.“