Kufa (30. Pecháček) – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Klika, Košťálek, Kovár, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Smutný, Vlach, Vrhel
Korub – Bečvář, Koval, Konopásek, Kunca, Kušej, Macek, Maule, Morvay, Nedoma, Průša, Tomšík, Gašpar, Kubata, Polata, Tot, Vinař

45. Vrhel (Košťálek), 46. Harajda (Smutný), 59. Vrhel (Vlach), 59. J. Kaše z trestného střílení

1:1
0:0
44:22
60

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Vyrovnané utkání, kdy jsme sice měli více ze hry a vytvořili si i více střeleckých příležitostí, ale soupeř bohužel stoprocentně využil dvě brejkové situace po hrubých chybách v obraně, a tak jsme po druhé třetině prohrávali 0:2. Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním nepříznivý stav zvrátit. Hráči začali lépe atakovat soupeře a nátlakovou hrou ho donutili k chybám, které jsme po zásluze potrestali třemi rychlými brankami. Čtvrtou branku jsme dali z trestného střílení po faulu na našeho útočníka při samostatném úniku. Hráči prokázali bojovnost až do konce utkání a přesvědčili se, že se vyplatí bojovat až do konce utkání i za nepříznivého stavu.“