Kufa – Fremund, Jakub Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Králíček, Klika, M. Pöschl, Petrásek, Prokeš, Renda, Žalud, Vrhel, Vlach
Schneider – Bláha, Černohlávek, Jaroš, Kuracina, Krupička, Škarda, Truhlář, Urban, Vágner, Vítů, Výkruta, Zajíček, Mácha, Simon

0:0
0:0
21:29
50

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Opětovně se nám potvrdilo, že s kvalitou soupeře roste i kvalita utkání. Tento zápas se Spartou byl opět velice hodnotný, s vysokým nasazením, bojovný a na vrcholné úrovni. První třetina byla vyrovnaná, dokonce jsme v této části utkání měli i více ze hry a soupeře přestříleli. Ale naneštěstí jsme před koncem třetiny obdrželi po individuální chybě gól a tudíž jsme šli do přestávky místo s nerozhodným výsledkem s jednogólovou ztrátou. Tento a další faktory (zranění, osobní trest, špatná výstroj, individuální chyby z vyčerpání) bohužel značně ovlivnily průběh druhé třetiny, která z naší strany byla hodně špatná a prohráli jsme ji 0:3. Na klucích byla vidět fyzická a psychická únava, a jak netrpělivě vyhlíželi tu delší přestávku mezi třetinami. Po odpočinku a probrání veškerých věcí v kabině, kdy jsme si především řekli, že se pokusíme zkorigovat tento zápas, že zkusíme nějaký gól dát a hlavně již žádný nedostat, jsme se opět ve třetí třetině vrátili k zodpovědné hře a uhráli lepší výsledek. Tuto třetinu jsme nakonec vyhráli 2:0 a naše předsevzetí splnili. Hosté zaslouženě vyhráli. “