Žák – Baláž, Fišer, Franěk, Háva, Leitner, Miškovič, Nikl, Vopat, Slavík, Stehlík, Tesař, Jonák, Puczek
Kufa – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud, Vrhel, Vlach

1:0
1:0
37:24
84

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Zápas se musel všem líbit, neboť byl hodně bojovný a celý se odehrál ve velmi vysokém tempu. Od začátku oba týmy velmi dobře bruslily, tím docházelo k častým osobním soubojům a nebyl prostor ke kombinační hře. V první třetině nás sice domácí přestříleli a prohráli jsme ji 1:0, ale v této třetině byly naše šance vyloženější - jeden gól nám nebyl uznán a jednou jsme nastřelili horní tyč. Druhá třetina byla opět vyrovnaná a tentokrát i co do počtu gólů. Ve třetí třetině utkání se nám podařilo zvrátit výsledek z 1:2 na 2:3, ale bohužel pak se hra přiostřila a docházelo k častému vylučování na obou stranách, což hru rozkouskovalo. Tato část třetiny nás stála mnoho sil. Když už jsme se konečně dostali do plného počtu a vypadalo to, že utkání dotáhneme do vítězného konce, přišla ztráta puku a individuální chyba, kdy domácí ujeli, Nabídnutou příležitost proměnili a srovnali na konečných 3:3. V zápase nás podržel velmi dobrým výkonem brankář Kufa, který ai značně vylepšil i svoji úspěšnost. Toto utkání bylo regionální derby, jak se patří - částečně zdravě vyhecované a jiskřivé. Po mnoha neproměněných šancích na obou dvou stranách nakonec vlastně skončilo i zaslouženě nerozhodně.“