35.kolo
UNL
2:5(2:1, 0:2, 0:2)
Ústí n.L.
Cíl – Bečvář, Koval, Konopásek, Kunca, Kušej, Macek, Maule, Nedoma, Průša, Tomšík, Gašpar, Kubata, Polata, Tot
Kufa – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Žalud

Ústí n.L.
4. Průša (Macek, Nedoma), 5. Gašpar (Bečvář, Konopásek)
19. Koláček (Klika), 23. Králíček (Prokeš), 38. Petrásek, 41. Koláček (Jakub Holovej), 43. Žalud (Klika)

3:8
0:1
0:0
18:34
137

Milan Novotný (Piráti Chomutov): „Do zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaní a v páté minutě jsme prohrávali už 0:2, takže z našeho pohledu velice špatný začátek. Na konci třetiny se nám podařilo dát gól do kabiny a tím zkorigovat výsledek na 1:2, což kluky povzbudilo. Ve druhé třetině bylo bohužel na naší straně několik zbytečně rychle za sebou jdoucích vyloučeních a tím nutnost improvizace ve složení sestavy. A neboť nás poslední dobou trápí i marodka, museli jsme celý zápas odehrát pouze na čtyři obránce, což stálo některé naše kluky dost sil navíc. Přesto všechno od druhé třetiny kluci již začali konečně pracovat dle našich představ, začali hrát to, co jsme si předsevzali, a trpělivou hrou jsme zápas otočili. Druhá a třetí třetina byla z našeho pohledu již dobrá, proto si dovolím tvrdit, že jsme vyhráli zaslouženě.“