Pecháček – Fremund, Harajda, Jakub Holovej, J. Kaše, Klika, Koláček, Košťálek, Králíček, Petrásek, M. Pöschl, Prokeš, Renda, Žalud, Vrhel, Vlach
Bednář - Bečka, Benda, Binias, Černý, Kisliuk, Korčmaroš, Mareček, Motl, Pašek, Remeš, Smolka, B. Vondráček, R. Vondráček, Ševčík, Pohanka, Stalinger

0:0
0:0
37:31
50

Milan Novotný (Pirati Chomutov): „V sobotu jsme v domácím prostředí nastoupili k poslednímu utkání proti Karlovým Varům. Naši chlapci šli do utkání zápas vyhrát a zakončit tak sezonu vítězstvím. Od začátku utkání byli kluci velmi aktivní a bylo vidět, jak moc chtějí vyhrát. Soupeř dobře bránil a hrozil rychlými protiútoky. Sice jsme měli více ze hry a dostávali jsme se do gólových příležitostí, ale chybělo štěstí a klidu v koncovce. Po ojedinělé chybě v obraném pásmu soupeř vsítil gól a dostal se do vedení, ale krátce na to se nám po pěkné souhře v situaci dva na jednoho podařilo skórovat a tím na pár minut vyrovnat. Bohužel do konce první třetiny jsme ještě dvakrát inkasovali. Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu a skončila 1:0 pro nás, a tak jsme po dvou třetinách prohrávali už jen 2:3. Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním zápas zvrátit, kluci posledních 20 minut nechali na lede vše, bojovali a přehrávali soupeře. V této fázi utkání jsme byli jednoznačně lepší, ale přesto jsme ze spousty šancí, které jsme si vytvořili, využili jen jednu jedinou příležitost, a tak jsme alespoň zcela zaslouženě vyrovnali na 3:3. Když už všichni mysleli, že utkání skončí nerozhodně, přišel 13 vteřin před koncem nešťastný moment. Po střele soupeře náš brankář vyrazil kotouč do prostoru, kde byl zcela osamocený hráč hostů, který naneštěstí pro nás dorazil kotouč do branky. Prohra 3:4 z našeho pohledu byla velmi nešťastná, ale to už tak chodí, že se někdy bohužel štěstí obrátí zády k lepšímu. Tentokrát žel vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým! Přesto si kluci zaslouží velké poděkování za podaný výkon a ohromnou bojovnost.“