K dohrávce čtvrtého kola nadstavby Piráti zavítají pod vrcholky Krkonoš do Vrchlabí

Napsal 16.02.2024 Katka Kuderová
Ke čtvrtému venkovnímu zápasu v řadě zajíždějí svěřenci Martina Pešouta do Vrchlabí. Uspějí Chomutovští hokejisté a odskočí druhému celku tabulky na rozdíl devíti bodů. Pokud budete mít čas, můžete mužstvo podpořit a vytvořit mu domácí atmosféru. Střetnutí startuje v sobotu 17. února od 18 hodin na východě Čech.
STREAM Z VRCHLABÍ

Osmá výhra v řadě v Táboře nevyšla

V rámci devátého kola nadstavby Piráti cestovali na led druhého celku tabulky do Tábora. Táborští hokejisté měli ve většině zápasu navrch a o vítězství rozhodli v závěru druhé třetiny. Jelikož během dvou minut Pirátům odskočili o dva góly. Ve třetí třetině náskok navýšil Milan Dančišin a za hosty stav jen korigoval kapitán Viktor Hübl.

HC TÁBOR – PIRÁTI CHOMUTOV 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 2. Hubata (Milfait), 38. Seidl (Zadražil, Suchánek), 40. Krliš (Zíb), 42. Dančišin (Severa, Milfait) – 36. Eret (T. Svoboda), 46. Hübl (Kadeřávek, T. Svoboda).
Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 38:29. Diváci: 1682.

Sestava Chomutova: Altrichter – Kadeřávek, Březák, Eliáš, Ulrych, Záruba, Havel, Váchal, Seemann – T. Svoboda, Hübl, Zajíček – J. Svoboda, Eret, M. Tůma – Kostourek, Putz, Stehlík – Mála, Koblížek, Chrpa.

Než se Stadion dostal do zápasu, prohrával s Děčínem o dvě trefy

V čase 00:21 se za Děčín prosadil Vladimír Brož a krátce na to skóroval David Tůma. Vrchlabští snížili zásluhou Alberta Cermana, který měl štěstí, že se k němu puk odrazil od mantinelu. V prostředí části diváci branku neviděli. Třetí třetinu ovládl Stadion. Nejprve Ondřej Chrtek srovnal, poté se prosadil Lukáš Abraham a do prázdné brány skóroval Patrik Urban.

HC STADION VRCHLABÍ – HC DĚČÍN 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 9. Cerman (Kozák), 43. Chrtek (Tatar, Kynčl), 49. Abraham (P. Urban, Tatar), 60. P. Urban (D. Chalupa) – 1. Vl. Brož (Nezbeda, Faigl), 7. D. Tůma (Vl. Brož, Faigl).
Vyloučení: 6:7. Bez využití. Diváci: 821.

Sestava Vrchlabí: J. Tichý – Abraham, Boukal, Perička, Bendík, Kynčl, Hladík, Häusler – Jirků, P. Urban, D. Chalupa – Šlaicher, Kastner, T. Bláha – Moník, Chrtek, Tatar – Krstek, Kozák, Cerman.

VrchlabíChomutov
6. místo (60 bodů)pozice1. místo (93 bodů)
Richard Běhula – 1,57 G/Z
Jakub Kynčl 17 (3+14)nejproduktivnější obráncePatrik Kadeřávek 23 (5+18)
Patrik Urban 47 (19+28)nejproduktivnější útočníkViktor Hübl 53 (20+33)
Patrik Urban 19 gólůnejlepší střelecPetr Eret 24 gólů

V posledním zápase to bylo na ostří nože

V rámci desátého kola nadstavby druhé ligy do ROCKNET ARÉNY zavítal Stadion, který Piráti těsně porazili. Ve druhé třetině na ledě byla vidět bitka. Ve třetí části zápasu Chomutovští odskočili do dvoubrankového vedení, ale v závěrečných minutách se o výhru strachovali. Hvězdou večera se stal Richard Běhula, který předváděl fantastické zákroky a svůj tým podržel.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC STADION VRCHLABÍ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. T. Svoboda (Hübl, Kadeřávek), 36. Eret (J. Svoboda, Kadeřávek), 45. Chrpa (Kostourek, Eliáš) – 19. Chrtek (D. Sýkora, D. Chalupa), 57. D. Sýkora (Kastner).
Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. Střely na branku: 42:25. Diváci: 1584.

Sestava Chomutova: Běhula – Březák, Kadeřávek, Ulrych, Eliáš, Havel, Záruba, Seemann, Váchal – Zajíček, Hübl, Chládek – Tůma, Eret, J. Svoboda – Stehlík, T. Svoboda, Kostourek – Chrpa, Koblížek, Mála.

Sestava Vrchlabí: Tichý – Hladík, Sýkora, Bendík, Boukal, Perička, Kynčl, Kaštánek – Bláha, Kastner, Šlaicher – Chalupa, Urban, Krsek – Tatar, Chrtek, Moník – Cerman, Kozák, Jirků.