krčil rameny po utkání Jaroslav Hübl."> Piráti Chomutov » Každý gól se dá chytit, parafrázoval Hübl Haška
Ohlasy po utkání

Každý gól se dá chytit, parafrázoval Hübl Haška

Napsal 15.11.2003 David Schlegel
B e r o u n (původní zpravodajství) - Dvě třetiny byl Jaroslav Hübl chomutovským hrdinou. Odchod Kamila Jariny tak trochu postavil na chvilku do nového světla. Ve třetí třetině však inkasoval čtyři branky, v prodloužení pátou. Ani jedna branka nespadala na jeho vrub, ale dojem z jeho parádního vystoupení byl pryč. "Asi dneska jen tak neusnu, ty góly se mi budou dlouho honit hlavou. Budu si to přehrávat, aby se to už neopakovalo," krčil rameny po utkání Jaroslav Hübl.
O tom, že bude v Berouně chytat, se dozvěděl již v pátek ráno. "Dneska jsem se od rána trochu více soustředil. Vše ostatní jsem vypustil z hlavy," uvedl odchovanec litvínovského klubu. O odchodu Kamila Jariny věděl pouze dva dny. "Oficiálně jsem se to dozvěděl ve středu odpoledne. Včera jsem si přečetl to, co se psalo na internetu. Vím, že v pondělí sem má přijít chytat Petr Tuček," pokýval hlavou.

Souboj druhého s prvním bral jako velkou příležitost se předvést. "Beru to jako šanci dostat se trochu do branky. Za Kamilem Jarinou jsem to měl přece jen hodně těžké," přemítal. V sobotní podvečer určitě ukázal, že není žádný poušťák, přesto nakonec inkasoval pět branek. "Dvě třetiny mně kluci hodně pomáhali. Kdyby mě někdo za stavu 4:0 řekl, že tu uděláme jen bod, asi bych mu jednu přetáhl přes hlavu," říká.

Když vezme celé utkání jako celek, do výšky radostí neskáká. "S celým utkáním nijak moc spokojen nejsem. První dvě třetiny byly super, ale z toho konce mám trochu rozpačitý pocit," dodal Hübl, kterému ve třetí třetině spoluhráči příliš nepomohli. Berounští na něj vyslali celkem 40 střel, ve třetí třetině byl v neustálém ohni. To, že ani za jednu branku nebyl přímo zodpovědný, však nebere. "Jak kdysi řekl Dominik Hašek: Každý gól se dá chytit," zakončil naše povídání.