Kvalifikace dorostu o extraligu 2007

Proti Letňanům tahali domácí celý zápas za kratší konec

Napsal 16.03.2007 David Nováček
C h o m u t o v - Do svého druhého domácího zápasu vstoupili chomutovští dorostenci velice vlažně a soupeř z Letňan se od úvodních minut ujal iniciativy. Trestem za to byly dvě branky v domácí síti a prohra 0:2 po první části hry. Ve druhé třetině se obraz hry změnil, Chomutovští přidali na pohybu i důrazu a vstřelená branka hned po příchodu ze šaten jim vlila novou krev do žil. Na remízový stav 3:3 se pak před závěrečnou části hry hledělo s lehkým optimismem. Jenže v poslední třetině hráči v bílomodrém znovu polevili a soupeř šel počtvrté do vedení. Ještě jednou vykřesali chomutovští mladíci jiskru naděje, když po chybě letňanské obrany vyrovnali na 4:4. Jenže hokejové štěstí se tentokrát oprávněně přiklonili k Letcům z Letňan, kteří pár minut před koncem strhli vedení znovu na svoji stranu a pak šestým gólem při chomutovské power-play uzavřeli účet utkání. A protože největší chomutovský konkurent Mladá Boleslav prohrála v Jindřichově Hradci, mrzí chomutovské hráče jejich prohra dvojnásob.