Chomutov na úvod břeclavského soustředění rozdrtil Hodonín 9:1

Napsal 24.08.2008 Tomáš Nejedlo, David Schlegel
H o d o n í n - Hokejisté Chomutova sehráli na úvod soutředění v Břeclavi první přípravný zápas. V hodonínském zimním stadionu TEZA se střetli s místními Drtiči a předního účastníka naší třetí nejvyšší soutěže skupiny Východ doslova rozstříleli a dosáhli vysoké výhry 9:1. Na tomto výsledku má největší podíl obránce Josef Revay, autor jedné branky a hned čtyř nahrávek! Hodonín se jediného gólu dočkal až v 52. minutě a pokazil tak čisté konto brankáři Cikánkovi.
přát. ne 24.8.2008
HOD
1:9(0:3, 0:5, 1:1)
Hodonín
Holeš (32. Hubačka) - Pokorný, Šťastný, Čárský, Peš, Matušek, Hučko, Vejvar - Hoza, Rapant, Vaněček, Ševela, Podešva, Surový, Novák, Rapant, Látal, Zábranský, Průdek, Jakubec, Hrtús
Cikánek (Lundell) - Revay, Chmelíř, Ťupa, Bombic, Trefný, Višňák, Rutta, Kolarz - Gombár, Skořepa, Míka, Hašek, Miklovič, Jeslínek, Polanský, Mikšovic, Jíra, Malát, Veverka, Tauš

Chomutovětí vstoupili do utkání famózně a už po 39. vteřinách vedli, když Gombár tečoval Revayovu střelu od modré. V první třetině pak přidali ještě další branky Gombár, jenž se prosadil v přesilové hře, a Míka. Od druhé třetiny už měli Chomutovští jasně navrh. Hned na začátku využil početní výhodu Revay a v polovině zápasu vyhnal Holeše střelou mezi nohy Jeslínek.

Do branky šel Ondřej Hubačka a hned dostal dva hodně laciné góly od Mikšovice a Skořepy. V závěru druhé části pak poslal hosty do vedení 8:0 Hašek.

Ve třetí třetině se zápas už spíše dohrával, 700 diváků se nakonec dočkalo i branky v síti Cikánka, když se v 52. minutě po závaru trefil Šťastný.