Chomutovský „Mikuláš“ naděloval. Písek si zpátky na jih Čech odváží šest branek

Napsal 05.12.2008 David Matula
C h o m u t o v - Chomutovští dorostenci v úvodním duelu proti českým týmům na svém ledě přivítali jihočeský Písek. Od úvodních minut se hrál svižný hokej s množstvím šancí na obou stranách. Jako první se prosadili domácí, když se nejlépe zorientoval Hanták. Hosté rychle odpověděli a zásluhou Radosty a Andrlíka zápas otočili. Do první přestávky však opět domácí vedli, to když se prosadili Kolář a Klouček. Ve druhé třetině přidali další branky bílomodrých opět Kolář a Wszolek. Po čtyřiceti minutách tak vedli chomutovští mladíci 5:2. V závěrečné části ještě zvýraznil domácí vítězství Hanták.